Coś nie pykło :)
#ciekawostki #natura #2137 trochę #heheszki

Społeczność
Coś nie pykło :)
#ciekawostki #natura #2137 trochę #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Wczorajsze #hejtolineanyway wygrał @razALgul ! Gratuluję poczucia humoru 👏 Dziś to on zadaje pytanie Ps. Starajmy się zrobić to do godziny 18. W przypadku gdy zwycięzca nie zada nowego pytania do końca dnia następnego wołamy osobę która była kolejna pod względem piorunów.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Witam w ten szary smutny poniedziałeczek
Prognozy wskazują że pogoda zmierza ku lepszemu a i poniedziałek nie będzie trwał wiecznie ♥️
Spieszę z przypomnieniem, że widzimy się już za niecałe 2 tygodnie na ogniskowym #hejtopiwowroclaw więc jeśli jeszcze nie dodaliście do kalendarza to najwyższy czas 😁
W tym tygodniu przejadę się po miejscówkach i wrzucę wam zdjęcia z ankietą, która z nich będzie najlepsza 🔥🔥🔥
Jeśli ktoś ma ochotę coś zorganizować to śmiało, @yoowki wstępnie zadeklarował przyniesienie drewna, ja wezmę małego grilla, aby była opcja nie tylko na kiełbę z ogniska - tak więc karkówka też wchodzi w grę 😉
#wroclaw #hejtopiwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O tutaj pisałem, że Czarnek (kandydat PiS na premiera) https://www.hejto.pl/wpis/polityka-jakubwiech-to-bedzie-bardzo-ciekawa-rozmowa-albo-polityczne-samobojstwo
Zgodził się na rozmowę z Jakubem Wiechem.
Wnioskowałem tam, że jak doradcy zobaczą co zrobił to albo się wycofa albo będzie to polityczne samobójstwo.
Wybrał opcję wycofania się, nie ustalania terminu.
#polityka #bekazpisu
PS.
Nie da się zrezygnować/odrzucić ETS bez wychodzenia z UE. Nie ma takiej opcji kto twierdzi inaczej jest kłamcą.

@walus002 bo pisoidy to takie odważne ratlerki zza bramy- głośno ujadają jak brama jest zamknięta i czują się bezpieczne z tym co robią, ale jak tylko minimalnie się otwiera to nagle jest cisza i same uciekają. Pisoid jest bardzo głośny w recytowaniu co by to nie on i komu by to nie on, ale jak tylko pojawia się niebezpieczeństwo, że ktoś mówi "dobra to sprawdzam" to jest tylko odgłos podwijanego ogona pod d⁎⁎ę i spierdalania.
@NiebieskiSzpadelNihilizmu Tylko, że takie ujadanie działa. Tłuszcza chce igrzysk, to je dostaje. Na te sprawdzania się nie rzucają, nie mają też zamiaru w żaden sposób sprawdzać merytoryki. Ma być dosrywanie tym drugim, soczyste obietnice i judzenie.
To jest. Tłuszcza dalej ich popiera w granicach 30%.
@Fly_agaric prawda, i to boli, ale z drugiej strony jeśli można szukać gdzieś pocieszenia to to jest jeden i ten sam motłoch, który i tak już głosuje na pisowców, więc niech się oni tam kiszą w tym swoim narodowo-badryjodyczno-religijno-sekciarskim gnoju. Wkurwia, że to w ogóle istnieje, ale przynajmniej się nie rozprzestrzenia
Zaloguj się aby komentować
#pilkanozna #nostalgia #mundial #lata90 #hejto40plus
W zeszłym tygodniu wspominałem Mistrzostwa Świata w USA w 1994. Dziś Francja 1998. To kolejny Mundial, który bardzo miło wspominam. Dużo rozmów z kumplami o piłce. Sporo obejrzanych meczów. No i moja urodzona we Francji babcia, która płakała oglądając powtórki goli z finału. No i wspaniała Chorwacja z królem strzelców Sukerem. Był to czas, kiedy z moich ścian znikały już piłkarskie plakaty, ale miłość do piłki nie osłabła. Plakat Sukera i tak sobie powiesiłem. Kolejne mistrzostwa z super maskotką, kogutem Footixem.

@WatluszPierwszy Ja co prawda 98 pamiętam jak przez mgłę, bo miałem dopiero niecałe 5 lat, ale już Korea Japonia 2002 pamiętam całkowicie. O jak ja tym żyłem. Pamiętam też, że rodzice kupili mi jakąś grę mundialową - taka prosta na zasadzie, że były tabele z już rozlosowanymi jak w rzeczywistości drużynami i można było rozgrywać mecze, głównie przez rzut kostką plus jakieś tam karty. Pamiętam, że przez całe wakacje wynosiłem te kartki na podwórko i dzień w dzień po kilka godzin graliśmy z kumplami w piłkę symulując realne mecze mundialu i zapisując wyniki na tych kartkach. Ale to była radocha
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba ktoś mi podał Felix Felicis dzisiaj.
Załatwiłem:
-dzieci odwiozłem do przedszkola
-wizyta u endokrynologa przełożona na JUTRO
-dermatolog pierwsza wizyta na czwartek
-awizo odebrane z poczty (sąd- wykreślenie hipoteki z KW)
-zakupy zrobione będzie gulasz
I to wszystko w dwie godziny, bez kolejek, odwiedzając dwie przychodnie jedną w centrum a druga na leśnym.
Idę teraz na siłownię.
#takasytuacja
Zaloguj się aby komentować
Heh rudy poroże znalazł w lesie.
Teraz obwąchuje drzewko coś białego się ocierało o gałęzie znalazł kawałki futra.
Pewnie biały kot sąsiadów.
Skandal! w jego własnym lesie!
Ech... Ostatni spacerek po lasku i wracamy do Warszawy
#opornekoty #las #poroze #sarna #oporniksamnawsi


Zaloguj się aby komentować
119 016 927 - 214 = 119 016 713
waga potwierdziła
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Wykończeniowka + atypowosc i to co by zajęło 10 min robie 20, bo mam potrzebę niwelowania zagięć na folii ochronnej - na nia jeszcze kartony i ja to wiem. #piekloperfekcjonistow
A nawet nie robie dla siebie

Zaloguj się aby komentować
Po zeszłorocznej porażce ze szczepieniem winogron metodą zdrewniale w zielone w tym roku próbuje kolejny raz. Na razie połowa za mną jutro ciąg dalszy
#gownowpis #ogrodnictwo #rosliny #ogrod #chlopakizdzialeczek #winogronadeserowe


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
119 017 127 - 200 = 119 016 927
Serek wiejski.
Z Twarogiem!
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
xDDD
#polityka #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
#iran #usa #heheszki #hejto Ledwo na Hejto wlazłem... co tu się odpierdziela? XD

Zaloguj się aby komentować