Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Społeczność
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Witam w ten szary smutny poniedziałeczek
Prognozy wskazują że pogoda zmierza ku lepszemu a i poniedziałek nie będzie trwał wiecznie ♥️
Spieszę z przypomnieniem, że widzimy się już za niecałe 2 tygodnie na ogniskowym #hejtopiwowroclaw więc jeśli jeszcze nie dodaliście do kalendarza to najwyższy czas 😁
W tym tygodniu przejadę się po miejscówkach i wrzucę wam zdjęcia z ankietą, która z nich będzie najlepsza 🔥🔥🔥
Jeśli ktoś ma ochotę coś zorganizować to śmiało, @yoowki wstępnie zadeklarował przyniesienie drewna, ja wezmę małego grilla, aby była opcja nie tylko na kiełbę z ogniska - tak więc karkówka też wchodzi w grę 😉
#wroclaw #hejtopiwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O tutaj pisałem, że Czarnek (kandydat PiS na premiera) https://www.hejto.pl/wpis/polityka-jakubwiech-to-bedzie-bardzo-ciekawa-rozmowa-albo-polityczne-samobojstwo
Zgodził się na rozmowę z Jakubem Wiechem.
Wnioskowałem tam, że jak doradcy zobaczą co zrobił to albo się wycofa albo będzie to polityczne samobójstwo.
Wybrał opcję wycofania się, nie ustalania terminu.
#polityka #bekazpisu
PS.
Nie da się zrezygnować/odrzucić ETS bez wychodzenia z UE. Nie ma takiej opcji kto twierdzi inaczej jest kłamcą.

@walus002 bo pisoidy to takie odważne ratlerki zza bramy- głośno ujadają jak brama jest zamknięta i czują się bezpieczne z tym co robią, ale jak tylko minimalnie się otwiera to nagle jest cisza i same uciekają. Pisoid jest bardzo głośny w recytowaniu co by to nie on i komu by to nie on, ale jak tylko pojawia się niebezpieczeństwo, że ktoś mówi "dobra to sprawdzam" to jest tylko odgłos podwijanego ogona pod d⁎⁎ę i spierdalania.
@NiebieskiSzpadelNihilizmu Tylko, że takie ujadanie działa. Tłuszcza chce igrzysk, to je dostaje. Na te sprawdzania się nie rzucają, nie mają też zamiaru w żaden sposób sprawdzać merytoryki. Ma być dosrywanie tym drugim, soczyste obietnice i judzenie.
To jest. Tłuszcza dalej ich popiera w granicach 30%.
@Fly_agaric prawda, i to boli, ale z drugiej strony jeśli można szukać gdzieś pocieszenia to to jest jeden i ten sam motłoch, który i tak już głosuje na pisowców, więc niech się oni tam kiszą w tym swoim narodowo-badryjodyczno-religijno-sekciarskim gnoju. Wkurwia, że to w ogóle istnieje, ale przynajmniej się nie rozprzestrzenia
Zaloguj się aby komentować
#pilkanozna #nostalgia #mundial #lata90 #hejto40plus
W zeszłym tygodniu wspominałem Mistrzostwa Świata w USA w 1994. Dziś Francja 1998. To kolejny Mundial, który bardzo miło wspominam. Dużo rozmów z kumplami o piłce. Sporo obejrzanych meczów. No i moja urodzona we Francji babcia, która płakała oglądając powtórki goli z finału. No i wspaniała Chorwacja z królem strzelców Sukerem. Był to czas, kiedy z moich ścian znikały już piłkarskie plakaty, ale miłość do piłki nie osłabła. Plakat Sukera i tak sobie powiesiłem. Kolejne mistrzostwa z super maskotką, kogutem Footixem.

@WatluszPierwszy Ja co prawda 98 pamiętam jak przez mgłę, bo miałem dopiero niecałe 5 lat, ale już Korea Japonia 2002 pamiętam całkowicie. O jak ja tym żyłem. Pamiętam też, że rodzice kupili mi jakąś grę mundialową - taka prosta na zasadzie, że były tabele z już rozlosowanymi jak w rzeczywistości drużynami i można było rozgrywać mecze, głównie przez rzut kostką plus jakieś tam karty. Pamiętam, że przez całe wakacje wynosiłem te kartki na podwórko i dzień w dzień po kilka godzin graliśmy z kumplami w piłkę symulując realne mecze mundialu i zapisując wyniki na tych kartkach. Ale to była radocha
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba ktoś mi podał Felix Felicis dzisiaj.
Załatwiłem:
-dzieci odwiozłem do przedszkola
-wizyta u endokrynologa przełożona na JUTRO
-dermatolog pierwsza wizyta na czwartek
-awizo odebrane z poczty (sąd- wykreślenie hipoteki z KW)
-zakupy zrobione będzie gulasz
I to wszystko w dwie godziny, bez kolejek, odwiedzając dwie przychodnie jedną w centrum a druga na leśnym.
Idę teraz na siłownię.
#takasytuacja
Zaloguj się aby komentować
Heh rudy poroże znalazł w lesie.
Teraz obwąchuje drzewko coś białego się ocierało o gałęzie znalazł kawałki futra.
Pewnie biały kot sąsiadów.
Skandal! w jego własnym lesie!
Ech... Ostatni spacerek po lasku i wracamy do Warszawy
#opornekoty #las #poroze #sarna #oporniksamnawsi


Zaloguj się aby komentować
119 016 927 - 214 = 119 016 713
waga potwierdziła
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Wykończeniowka + atypowosc i to co by zajęło 10 min robie 20, bo mam potrzebę niwelowania zagięć na folii ochronnej - na nia jeszcze kartony i ja to wiem. #piekloperfekcjonistow
A nawet nie robie dla siebie

Zaloguj się aby komentować
Po zeszłorocznej porażce ze szczepieniem winogron metodą zdrewniale w zielone w tym roku próbuje kolejny raz. Na razie połowa za mną jutro ciąg dalszy
#gownowpis #ogrodnictwo #rosliny #ogrod #chlopakizdzialeczek #winogronadeserowe


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
119 017 127 - 200 = 119 016 927
Serek wiejski.
Z Twarogiem!
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
xDDD
#polityka #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
#iran #usa #heheszki #hejto Ledwo na Hejto wlazłem... co tu się odpierdziela? XD

Zaloguj się aby komentować
Pozłacany automat z lat ‘70. Firma oczywiście pokonana przez rewolucję kwarcowa. Kupiony za £10, odrestaurowany za 150PLN. Działa. Zazwyczaj zakładam do różowej koszuli wraz ze złotymi spinkami do mankietów, ale nie codzień człowiek chodzi na pogrzeb. #kontrolanadgarstkow

Zaloguj się aby komentować
przypomnijmy, że paweł rybicki to asystent beaty szydło i donosiciel na Polaków za granicą
#bekazpisu #polityka

@Thereforee Nie gadaj szerloku.
Oni nigdy nie mieli na nic pomyslu,bo jedyne co umieli to rozdawac stanowiska i rozdawac kase z budzetu.
A wygrana nalrokiego to niestety efekt gownianej kampanii po- tutaj 100% racji. Chociaz jak patrzylem na Trzaskowskiego to on sam tez tak dzialal,zeby nie wygrac wyborow
Zaloguj się aby komentować