Score!
Rudy zarabia na michę.
Ktoś może powie - biedna myszka.
A ci ludzie co kiedyś umierali z głodu bo im gryzonie plony zniszczyły, oni nie byli biedni?
Life is brutal.
#koty #opornekoty #oporniksamnawsi #myszy


Score!
Rudy zarabia na michę.
Ktoś może powie - biedna myszka.
A ci ludzie co kiedyś umierali z głodu bo im gryzonie plony zniszczyły, oni nie byli biedni?
Life is brutal.
#koty #opornekoty #oporniksamnawsi #myszy


@Opornik Myszek nie żal, a szczurów już szczególnie, ale mój sierściuch przynosił masę ptaków, a ptaków trochę szkoda. Przyniósł też dwa nietoperze, żabę (był cały mokry), półżywą młodą łasicę, i ważkę.
Po prostu ograniczyłem, a w końcu kompletnie zlikwidowałem opcje wychodzenia, bo skurczybyk masakrował ekosystem, a i co miesiąc łapał jakieś pasożyty. Jeszcze wszystko można znieść, ale nietoperze roznoszą wściekliznę i inne choroby. Kot zaszczepiony na wściekliznę, ale diabli wiedzą co jeszcze może przynieść.
Zaloguj się aby komentować
Halp! Kot mi dednął!
#upaly #koty #opornekoty #oporniksamnawsi




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czyngis towarzysząco-doświetlony
Dobrego popoludnia hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Nie da się pracować w takich warunkach #stepujacybudowlaniec





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czyngis niedzielno-ziewający
Dobrego popołudnia i znośnej niedzieli wieczur hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Rekin zaatakował w sobotę 35-letniego nurka, gdy ten łowił ryby. Do zdarzenia doszło w okolicy rafy koralowej Michaelmas, która położona jest u wybrzeży miasta Albany w stanie Australia Zachodnia. To kolejne podobne zdarzenie w kraju w ostatnich tygodniach. 24 maja tego roku doszło do śmiertelnego...
Zaloguj się aby komentować
Witajcie Hejtoludki!
Po ostatnim karmieniu wiewiórek postanowiliśmy, że podniesiemy poprzeczkę.
Po krótkim zwiadzie, co gdzie i jak, wybór padł na:
https://maps.app.goo.gl/yojcPerzKbJHQdVu5
Przyciągnęła nas przede wszystkim możliwość pogłaskania Kapibary oraz innych zwierząt, takich jak:
Alpaki, Lamy, Kozy, Kucyki i Owceny i jeszcze paru innych. Wszystkich niestety nie można była miziać, ale i tak było nieźle.
Dojazd z Warszawy całkiem, całkiem - nawet dla niedzielnego kierowcy (tak, to ja).
Na miejscu zaś całkiem spory parking, co mnie ucieszyło, bo miałem już czarną wizję jak parkuję na 2137 razy.
Bilet wstępu kosztował nas 60zł x2, plus dodatkowo płatna porcja karmy (5zł x2) do karmienia zwierząt i ekstra płatny wstęp do Kapibary (15zł x2, dranie!).
Niestety nie można było karmić wszystkich zwierząt, głównie te kopytne - kozy. lamy itp.
W cenie było zaś oprowadzanie po farmie przez właściciela, który całkiem ciekawie opowiadał o mieszkańcach jego przybytku.
Chętnie odpowiadał też na pytania.
Na koniec strzeliliśmy sobie po kawce z ciastem w kawiarence, a potem w tył zwrot i do Wwy.
Są plany aby odwiedzić podobne miejsca
#zwierzaczki #zwierzeta #glaskanie #minizoo
Wołam @TyGrySSek , bo założę się, że Kapibary jeszcze nie klepał





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ta nasz KiciaKocia jest niemożliwa. Wiem, że koty lubią się tak ułożyć.
Muszę dzisiaj jej ogarnąć jakiś karton. Będzie miała i spanie wygodne, I coś do rozpieprzenia.
#pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować