Opossums eating bananas
#smiesznypiesek #zwierzaczki https://www.youtube.com/watch?v=bRIVTEBaLkA
Opossums eating bananas
#smiesznypiesek #zwierzaczki https://www.youtube.com/watch?v=bRIVTEBaLkA
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwielbia chodzić ze mną do lasu.
Jak tylko widzi że zmierzam w stronę furtki - *brudum* *burudum* - galopuje w moją stronę i wszędzie mi towarzyszy, nie raz ze mną grzyby zbierał.
Ze szczęścia skacze po drzewach i - oczywiście, musi nasrać, bo nigdzie nie sra się lepiej niż we własnym lesie.
To powiedzcie mi sami, to jest kot czy to jest pies?
Bo miałem wiele kotów, i żaden się tak nie zachowywał, i miałem też kiedyś wielkiego psa, i zachowanie rudego bardziej mi moją kochaną psiuńcię, świętej pamięci, przypomina.
#koty #psy #opornekoty #oporniksamnawsi #las


@TwojStaryJeSuchary no mówię ci, pilnuje się.
Czasem sam sobie chodzi, do lasu albo polazić po wsi czy po polach, ale to co innego. Jak potrzebuję sprawdzić czy żyje albo jak wracamy, to normalnie Idę, gwiżdżę na niego i przychodzi.
Jak pies.
Raz Jedna babcia do mnie, słysząc jak Idę drogą i gwiżdżę "co pan psa samopas puszczasz!".
"Ja nie mam psa ja mam kota"
"Ta jasne to co pan na niego gwiżdżesz!"
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@ErwinoRommelo pa na to.
Zaloguj się aby komentować
Takie dwa śmieszne pieski przybłąkały się nieproszone razem z żarciem dla moich patyczaków xD Skapnęłam się, jak w terrarium zaczęły pojawiać się jakieś dziwne kupy. Teraz mam dwa nowe zwierzaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A rośnie to cholerstwo błyskawicznie. Na ostatnim zdjęciu widać jak to wyglądało jeszcze kilka dni temu xD
Z tego, co mi się udało ustalić, to plamówka malinówka - taka tam brązowa ćma w jasne plamki. Czyli pięknego, kolorowego motyla z tego nie będzie, ale no cóż
#smiesznypiesek #owady #motyle




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sezon podlotów w pełni.
Podobno kosa. Wieczorem spadł na trawnik.
2 razy go wkładałem na dach komórki, bo już go rudy obwąchiwał, w końcu zamknąłem kota w domu.
Rano go nie widziałem, więc o ile inny kot go w nocy nie zeżarł, pewnie poleciał.
#ptaki #podlot #kos #oporniksamnawsi



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ekstaza Świętego Miaurycego
LOL
Temu to dobrze. Nadal pławi się w dumie że na dach wlazł, teraz jest rasowym dachowcem.
#opornekoty #oporniksamnawsi #koty


Zaloguj się aby komentować
#smiesznypiesek #zwierzaczki https://youtu.be/Rfbj2YgqtLM
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Płodność owiec islandzkich znacznie wzrosła w ostatnich latach. Tej wiosny we wschodniej Islandii przyszły na świat co najmniej dwa mioty sześcioraczków. Hodowcy z obu farm byli zaskoczeni takim obrotem spraw. @bojowonastawionaowca ja nic nie sugeruję ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zwierzeta #islandia #owcaspam...
Score!
Rudy zarabia na michę.
Ktoś może powie - biedna myszka.
A ci ludzie co kiedyś umierali z głodu bo im gryzonie plony zniszczyły, oni nie byli biedni?
Life is brutal.
#koty #opornekoty #oporniksamnawsi #myszy


@Opornik Myszek nie żal, a szczurów już szczególnie, ale mój sierściuch przynosił masę ptaków, a ptaków trochę szkoda. Przyniósł też dwa nietoperze, żabę (był cały mokry), półżywą młodą łasicę, i ważkę.
Po prostu ograniczyłem, a w końcu kompletnie zlikwidowałem opcje wychodzenia, bo skurczybyk masakrował ekosystem, a i co miesiąc łapał jakieś pasożyty. Jeszcze wszystko można znieść, ale nietoperze roznoszą wściekliznę i inne choroby. Kot zaszczepiony na wściekliznę, ale diabli wiedzą co jeszcze może przynieść.
Zaloguj się aby komentować