Zaloguj się aby komentować
Koty to psy tylko mniejsze i głupsze, odcinek 2137.
Ma miskę z wodą? Ma.
Ale nie, obrzydliwa, zielona woda smaczniejsza.
To samo było jak miałem psiuńcię.
#koty #psy #oporniksamnawsi #kocialogika




@Opornik Koty nie maja nic wspólnego z psami... Pieseł to jest przyjaciel człowieka, wierny, posłuszny, nigdy nie zostawi właściciela w potrzebie, zawsze gotowy do obrony i do pocieszenia, dba o swoją rodzinę - oczywiście dobrze wychowany pieseł!
Kot to większy szczur, który jedynie na kebaba w chinach się nadaje!
Zaloguj się aby komentować
Wasz też sam wskakuje do transportera bo wie że zaraz na wieś jedzie?
#oporniksamnawsi #opornekoty #koty


Zaloguj się aby komentować
Siedzę u weterynarza i właśnie weszło małżeństwo z Psem do uśpienia :-( 17 lat. Facet usiłuje nie płakać, co chwilę oczy wyciera, Babka lepiej się trzyma. Smutne :-( Niestety wróciły mi wspomnienia :-(
#zycieismierc #pies #pieskiezycie
@maaRcel Dla niektórych ludzi pies to więcej niż tylko zwierzę. Widocznie pies był dłużej z Panem niż jego kobieta. Też kiedyś traktowałem psa jak coś zbędnego. Pewnego dnia obcy facet zwrócił mi uwagę na to jak traktuje swojego kilku miesięcznego psa. Powiedział że jak go kocham to powinienem wziąść go na ręce i zanieść tam gdzie idę bo jego małe łapki są poparzone od gorącego asfaltu i on dlatego piszczy cała drogę. Wziąłem go na ręce i już mnie nie obchodzilo czy mi się zesika i poszedłem na działkę gdzie odpoczywał na trawie. Od tego momentu dbałem o niego i spędziliśmy razem ponad 15 lat. Wciąż brakuje mi jego radości gdy wracałem z pracy. Ze wszystkich w domu on właśnie wybrał tylko mnie jako swojego właściciela.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#koty Hail!
#pokazkota #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mistrzyni komunikacji niewerbalnej 😛 #psy

Zaloguj się aby komentować
Pyk 657,5 km
Człowiek nie kameruj mi tu!!!
Polecam Zoo Łączna ( Świat Lemurów)
Choć trochę szkoda Lemury osobno płatne.
Pewnie i tak każdy płacił żeby je nakarmić itp.
2 bojowo nastawione - jednego dzieciaka ugryzła xd .
Chwila nieuwagi jak stałem przy ławce i ten brązowy już mi się dobrał do owoców.
#tygrysekcontent
Reszta filmików w komentarzach
#smiesznypiesek
Zaloguj się aby komentować
Taka ślicznotka dała się sfotografować podczas wygrzewania w piasku koło norki.
I w końcu zobaczyłem turkucia podjadka! pierwszy raz w życiu. Spory bydlak.
#zwierzaczki #gady #owady #zwinka #turkucpodjadek #oporniksamnawsi




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#zwierzaczki #wyderki #wyderzenia źródło




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować