Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan
Niedziela wolna, ale pracująca
https://rentry.co/lynx_perfumy
Zapraszam
Zaloguj się aby komentować
Ta porcja wstępnie podzielona
#lego #niepoprawnelego

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#perfumy #sprzedam
Cześć.
Wiosenne porządki.
Sprzedam Tom Ford Lost Cherry Body Spray. Początkowo 150ml/115g, zostało około 130ml/100gr.
Kupione w 2021/2022 od @dyniela, którego tu sporo osób kojarzy.
Kartonik razem z folijką
Cena wyjściowa 215zł, można się targować.
Więcej zdjęć znajdziecie na OLX. Mogę wystawić na Vinted, ale to do dogadania na prv.

Zaloguj się aby komentować
Wyszło nowe fajne piórko: Esterbrook x Ferris Wheel Press - Rockstar Estie
Cena niestety dość zaporowa - $400
Co sądzicie? #piorawieczne #esterbrook #ferriswheelpress





Zaloguj się aby komentować
Pierwsze rozumiem, ale żeby robić zarzut z tego, że zapach jest męski a nie unisex to mam nadzieję, że szaleństwo AI a nie opinie ludzi...
#perfumy

@Asjopek dziewczyna kolegi, z którym pracuję, zawsze ma coś do powiedzenia na temat tego, jak pachnę. I często ma to taki wydźwięk, że wiesz, nie obraź się, ale tak pachniała meblościanka u mojego dziadka, albo kto chce pachnieć jak wnętrze starej szafy. Ogólnie przekaz w stylu: nie pachniesz ciastem, wypierdalaj.
Zaloguj się aby komentować
Poczyniłem pewne zamówienia na bricklinku. Głównie pod kątem najnowszego samolotu oraz MOC zestawu 42042, ale dodałem też listy braków. Do tego jeszcze znajomy dorzucił swoje braki. Parę stówek pęknie, ale czekało już długo.
MOC 42042 ma poziom kompletności 70%, jednak 4 klocków zabrakło w zamówieniach.
Do samolotu powinny przyjść wszystkie.
#lego #niepoprawnelego


Zaloguj się aby komentować
7 950 + 650 = 8 600
Co się nie udało tydzień temu udało się w piątek trzynastego. Na donacje pojechałem rowerem to miałem lekko podniesione ciśnienie no i wysoki jak zwykle hematokryt. Taki mój urok ale poleciało bezproblemowo :) No i udało się zapisać na legitymację ZHDK na operację przegrody nosowej za 2 miesiące - 3 razy sukces.
Będzie więc przerwa w oddawaniu ale jakoś przeżyje.
Korekta prywatnego licznika po oficjalnych danych - 58,9 litrów :)
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
Zawór wymieniony. Wynagrodzenie?
Pół ciepłego chlebka bananowego (づ•﹏•)づ
#majsterkowanie

Zaloguj się aby komentować
Siemano, sprzedam lub wymienię na coś fajnego EO Tahitian Gardenia
Wyjsciowo 30ml, w srodku zostalo pewnie 16-17
Cena: 920zl plus dyszka inpostem
#perfumy



Zaloguj się aby komentować
Przypomniało mi się właśnie, to sprawdziłem.
Dobre wieści są takie, że Conklin 1898 Spectra Fusion Blue wszedł do polski. Złe są takie, że chcą za niego 840 k⁎⁎wa je⁎⁎⁎⁎ch złotych XD
Pióro jak o nim ostatnim razem pisałem kosztowało 132 dolary XD
Teraz kosztuje 165 XD
Doch k⁎⁎wa mać XD
#piorawieczne


@WujekAlien Za 840 złotych bardzo niewiele rzeczy jest dla mnie dobrym wyborem XD
A tak ogólnie? Jest wyjątkowe, tak. Ma też stalową stalówkę.
Eeeeh. 600? 650 może? 840 to już ze sporą przesadą, sprowadzone z zagranicy to koło 700 tak naprawdę, a ponad 100 pochłania dostawa. Pióro jest wycenione ok (a było nawet lepiej) tylko koszta je pożerają. Może jak jakaś promka wpadnie czy coś
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
No dzień dobry. Odkryłem, że lubię nutę bylicy, piołunu a najlepiej w połączeniu z cytrusem.
Top for me: Vision in a Dream Psychedelic Clive Christian
https://www.fragrantica.com/perfume/Clive-Christian/Vision-in-a-Dream-Psychedelic-47118.html
siedzi mi też: Cistus D:SOL MMXVI
https://www.fragrantica.com/perfume/D-SOL-MMXVI/Cistus-98217.html
Pytanie do ekspertów z tagu. Czy dostanę coś naturalnego bylicocytrusowego w rozsądnych pieniądzach?
Pozdrawiam cały tag. Love
Zaloguj się aby komentować
Hej!
Gdzie jesteście?
Kolejny raz powtarzam: Jorum Studio - Zhaar to jeden z najlepszych kwiatowych sztosów dla baby. Noszę sam, bo ostatnio mam dość obwąchiwania kobiet.
#conaklaciewariacie u Państwa?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Dziś właśnie odebrałem kolejny zestaw technic, który dołączy do #niepoprawnelego
Jest to #42025 Samolot transportowy, który nabyłem po drobnej negocjacji za 90zł + koszty.
Posłużę się tu zdjęciem z ogłoszenia, bo sprzedający trochę rozebrał model, żeby wszedł do pudełka. Na uwagę zasługuje gustowna, czerwona torba na zakupy Carrefour
Zestaw był na mojej liście, bo ma sporo ciekawych funkcji. Lista zresztą została zredukowana ostatnimi zakupami do 3 (lub 4) pozycji. a zakupy za granicą już wyłączone (zostały kolejki ale zawieszone do czasu ułożenia w dolnym pokoju pętli co wymaga jego odgruzowania). Modele, które są na niej wcześniej czy później wyrwę w Polsce (jeden zakup jeszcze czeka u znajomego w DE).
Cóż - cena niska, ale stan adekwatny, choć moim zdaniem i tak warto, bo sporo będę do niego miał. Brak jest w nim napędu, kół, paru paneli i śmigieł i elementu giętkegoi, ale klocki są jednak w lepszym stanie niż patrzyłem w ogłoszeniu. Sądziłem, że białe elementy są totalnie poprzebarwiane, a wychodzi na to, że są w większości brudne. Dam it, myślałem, że będzie dodatkowy content z tego :stuck_out_tongue: Najbliższe plany to przeliczyć i umyć. Co się da wziąć z zapasu, resztę dokupić.
#lego


Zaloguj się aby komentować
Wziąłem się trochę za resztę leżącego miksu. Już z pół roku leżakuje, jak nie lepiej. Idzie to dość topornie, ale trzeba to w końcu zrobić. Na zdjęciu ledwie jedno pełne pudełko po butach plus to co leżakowało na biurku bo dzieci powyciągały.
Jest to jakieś 20% tego co jeszcze na mnie czeka (nie licząc oddzielenia pełnych zestawów).
#lego #niepoprawnelego

Zaloguj się aby komentować
Leniwiec - introit
#edwardstachura #leniwiec #polandrock
#siedziałbacanagiewoncieimujebnąłpiorunwprącie


Zaloguj się aby komentować
Bo najlepszy sposób na dziewczynę -
zrobić sobie z włosów pelerynę
#polskamuzyka #muzykapolska #fryzury #kubasienkiewicz #elektrycznegitary

Zaloguj się aby komentować
@Fafalala ta Twoja terenówka jest tak wielka że musi stać pod skosem na półce. Jako jedyna! 😜
#lego #niepoprawnelego

Zaloguj się aby komentować
7 500 + 450 = 7 950
Ale to, że nie dają już czekolad, to jest skandal (╯︵╰,)
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@Jakly To ja opiszę jak to wygląda w Szkocji (nie wiem czy tak samo jak w reszcie UK). Oddałem raz krew rok temu, czysto egoistycznie żeby się w ogóle dowiedzieć jaką mam grupę. Nie dają nic poza tym że na miejscu jest stolik z przekąskami i można sobie brać jak się tam jest ale to na zasadzie jedno/dwa ciasteczka. Poza tym nic. Zero. Do tego spamują na maila i na sms czasami kilka razy w tygodniu że potrzebują - ale to nie na zasadzie że dla kogoś konkretnie tylko zapasy im się obniżają to rozsyłają spam. Nawet chyba próbowałem to zablokować w telefonie ale z tego co pamiętam nie dało się i dalej przychodzi.
Zaloguj się aby komentować