4 zamówienia z BL - kompletowanie braków w zestawach + MOC (foto 1)
Kolejna sortowane klocki - na szczęście tym razem mało jest drobnych elementów, więc pójdzie szybciej (foto 2). Sporo jest techniców (foto 3).
#lego #niepoprawnelego



4 zamówienia z BL - kompletowanie braków w zestawach + MOC (foto 1)
Kolejna sortowane klocki - na szczęście tym razem mało jest drobnych elementów, więc pójdzie szybciej (foto 2). Sporo jest techniców (foto 3).
#lego #niepoprawnelego



Zaloguj się aby komentować
Drogi pamiętniczku, wreszcie i do mnie się życie uśmiechnęło.
Coś mnie kilka dni temu lewe jajko zaswędziało, żeby wejść na vinted pooglądać pióra wieczne (prawe mnie swędzi na pokemony). No i przewijam sobie ten milion śmieci za po⁎⁎⁎⁎ne pieniądze (część nawet droższe niż nowe) i nagle dostaję wielkich oczu, jakby mi się znowu @entropy_ za plecy zakradł. Waterman Paris, nowy, 170 złotych z dostawą.
Przetarłem oczki, ale ani pióro ani cena nie zniknęły. Więc zamówiłem, modląc się tylko, żeby w paczcie nie odebrać kartofla i - niespodzianka, nie kartofel! Tak więc przed państwem: Waterman Paris, czy raczej
Waterman Expert
Cena katalogowa koło 550 złotych, normalnie dostępny za jakieś 470, najtaniej jak znalazłem teraz to 370 na amazonie XD.
Rzeczywiście k⁎⁎wa nowe, albo przynajmniej wygląda jak nowe XD
Samo pióro jak wygląda każdy widzi. Czarne ze złotymi zdobieniami, stalówka w dwukolorze złota+srebrna, oczywiście stalowa, bo to nie japończyk, żeby za takie pieniądze oferować złoto. Rozmiar F, bardzo cienka jak na europejską. Jest też bardzo suchym piórem, aż jestem zaskoczony, bo po watermanie spodziewałem się raczej małej fontanny. Skówka ścięta na końcu, a jak ją nasadzić na korpus, to się "zaklikuje" i trzyma jak Fiona Shreka po wschodzie słońca.
Stalówka daje całkiem konkretny feedback, ale drapać jako drapać to nie. Może to powód, dla którego poszło w takiej cenie? Ktoś myślał, że bubla sprzedaje? Nie wiem, nie dowiem się i szczerze mówiąc, to c⁎⁎j mnie to boli. Najważniejsze jest dla mnie to, że wreszcie, bo długiej serii wpierdolu, wreszcie się do mnie życie uśmiechnęło i to nawet tym razem szeroko.
PS. Pozdrowienia dla @fonfi , któremu znalazłem kiedyś takiego samego Experta "za bezcen" i kupił go za 315 złotych. Frajer XD
Ale teraz mamy kolejne pasujące pióro, bracia w atramentcie czy coś XD
Tyle ode mnie!
#piorawieczne #manacieopowiesci





@Rozpierpapierduchacz Ludzie często nie wiedzą, co sprzedają. Albo z jednej strony ceny z dupy, a z drugiej strony można wyłowić coś za półdarmoszkę. Jak jesteś hobbystą i znasz się na rzeczach i cenach z danej dziedziny, to wystarczy rzut oka żeby rozpoznać coś wartościowego nawet jak jest bez opisu i ze słabym zdjęciem.
Zaloguj się aby komentować

CARGOUNIT rozpoczął badanie zainteresowania rynku potencjalnym zakupem części swojego taboru spalinowego. Spółka skierowała zapytanie do branży, obejmujące siedem lokomotyw różnych typów, zapraszając podmioty do składania ofert cenowych.
Hej mikole, montujemy sie na czarną SM42? #kolej
Zapraszam na straganik
Ensar Oud Tahitian Gardenia 16-17/30ml - 910zł
Slumberhouse Jeke 20/22ml - 790zł
Dior Fahrenheit EDT (z 2016 roku) 120+/200ml - 590zł
Mugler A*Men (2019/2020) - okolo 60/100ml - 220
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Pierwszy kurs retro pociągu PKP okazał się sprzedażowym hitem. Ale okazji do podróży historycznym składem jest więcej.
Ktoś tu złorzeczył na Nieśpiesznego, a tu cyk bilety sie rozeszły jak ciepłe bułeczki XD. Mi sie ta inicjatywa podoba. #kolej #retro #pkpintercity
Wczoraj do #niepoprawnelego zawitał zestaw #42114 Wozidło przegubowe Volvo 6x6
Bardzo ciekawy zestaw, który wykorzystuje potencjał huba Powered-Up. Posiada 3 silniki - średni, duży i kątowy i w zależności od tego czy zestaw jest w ruchu są wykorzystywane do zmiany przełożeń i jazdy lub kiprowania. Zestaw miał być kompletny, ale jak zwykle nie był
Ludzik dla skali.
#lego





Zaloguj się aby komentować
Dzień 760/765
Liczba elementów 1212
Zestaw z roku 2024
Cena katalogowa 529,99 zł
#lego #legodamwa

Zaloguj się aby komentować
Zara No 2 Bergamot and Leather Spritz - kupię flakon pełen lub ubytkowy.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
8 600 + 450 = 9 050
Dziś znów na akcji wyjazdowej. W tym samym miejscu, co poprzednio, 50 km od domu. Jednak tym razem nie było żadnej akcji specjalnej i udało się praktycznie bez kolejki. Jak zwykle leje się ze mnie jak z wiadra, w trzy minuty zapełniłem woreczek. xD Może dlatego tym razem nie dostałem gniotka wsparcia emocjonalnego, przez co czuje się trochę urażony.
W zestawie czekolada mleczna typu 36% kakało i polirycynooleinian poliglicerolu, 100 g migdałów, 350 g niesolonych orzeszków ziemnych i 300g ciastek zbożowych z morelą. IMO dużo lepszy mix, niż gdyby dawali same czekolady. O wiele zdrowiej.
Prywatny licznik - 900 ml
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Cześć 👋 dzisiejsze #conaklaciewariacie otwieram samym gęstym czyli czystym olejem z wetywerii od An Najwa, bogaty zielono ziemisty aromat, niewiele mający wspólnego z tym co mainstream reklamuje jako popularny vetiver. Pochwalcie się co tam u Was i jak to sztyni 😁 #perfumy #sotd


@BND Hej!
Ensar Oud - Cambodi Caramel. Sam nie wierzyłem, że nie musi być słodko. I nie jest. Zapach nieskomplikowany. W otwarciu czuję głównie nutę prażonych orzechów laskowych - troszkę, jak w Tobacco Noir od Jinkoh, Decembrie 89 od Adi Ale Van, czy Baruti Perverso - jednak bardziej subtelna i wyważona, niż w tych trzech. Jest delikatna, otoczona karmelową skorupką.. Trochę przypomina zapachem tytoń z liściem pandanu. W sumie fajnie robi się , kiedy to cholerstwo - choć dość miłe - trochę spuszcza z tonu i daje dojść do głosu innym. Oczywiście piękny oud, który to wszystko niesie. Całość spójna, drzewno-karmelowo-orzechowa, lekko przydymiona. Spoko.
Zaloguj się aby komentować
Każdy A*Men ma w sobie denerwującą nutę płynu do garów ale powoli przestaje mi to przeszkadzać
#perfumy #gownowpis #oswiadczeniezdupy
Zaloguj się aby komentować
Dzień 759/765
Liczba elementów 633
Zestaw z roku 2024
Cena katalogowa 234,99 zł
#lego #legodamwa #koparka

Zaloguj się aby komentować
Dzień 758/765
Liczba elementów 325
Zestaw z roku 2025
Cena katalogowa 129,99 zł
#lego #legodamwa #kwiaty

Zaloguj się aby komentować
Jedna Bestia moja, druga na gościnnych występach.
Odsunął się od flakonu, czyli cywet, kastoreum i piżmo chyba działa.
Czym się dzisiaj wysmrodziliście?
#perfumy #conaklaciewariacie

@Earl_Grey_Blue Zakir Gafur Wardia Oud - dobrej róży z oudem nigdy za wiele, choć kompozycja nie jest niczym odkrywczym to pachnie bardzo dobrze, początkowo jest zielona, rześka i kwaskowata, ze sporą dawką szafranu i pikantnym drzewnym oudem; z czasem bardziej się ociepla, robi się żywiczno-pudrowa, ale nadal obecne przyprawowe akordy podtrzymują zadziorny charakter.
Zaloguj się aby komentować
O taki syf w gaźnikach nic nie prosiłem. Zacząłem od czyszczenia zbiornika paliwa - określenie syf i dwa metry mułu zostało zwizualizowane. Niestety poziom zmęczenia spowodował że czyszczenie gaźników dokończę dzisiaj. Już mi się wszystko mieniło w oczach. I muszę dokupić nowe iglice zaworu pływakowego. Gumki są takie sobie. Dzisiaj dodatkowo czyszczenie zbiornika z zewnątrz - będzie malowany bezbarwnym reaktywnym podkładem. Może do końca tygodnia uda się wszystko złożyć i odpalić po postoju zimowym.
#motocykle #majsterkowanie
Byłbym zapomniał: dzięki @knoor za pomoc i tipy ( ͡o ͜ʖ ͡o)





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#lego jest tylko kilka zestawów które mnie idpychają, ten wchodzi w top 10
https://www.lego.com/nl-nl/product/maersk-dual-fuel-container-vessel-40955
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować