Wredne.
24.04.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
27 letters in 6 words
@Kronos w bólach. A byłem tak blisko w ostatnich próbach
24.04.2026 – #diffle #diffleen
26 letters in 5 words
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=QIpgjL54iYtQmLyEWLsVmLlFTLlJ3YuAjLwEjLw4iNx4CNxETLlRWZjhSI
Zaloguj się aby komentować
Dobrze się zaczęło a potem mnie podkusiło żeby zacząć strzelać.
24.04.2026 – 🇵🇱 #diffle #difflepl #grywebowe
32 litery w 4 słowach
Zaloguj się aby komentować
Kolejny odcinek z serii nadchodzących modów do Gothica
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Paradoks polega na tym, że THAC0 miało uprościć stare tabelki, ale wielu graczy uznaje je dziś za jeden z najbardziej „matematycznie dziwnych” systemów w historii RPG
#ciekawostki #dnd #rpg #gry #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
Film na podstawie Elden Ringa jest zapowiedziany na 2028, już zaczęły się zdjęcia i jest sporo leaków.
Ciekawe o czym to będzie i kogo zagra Nick Offerman. Patrząc na te leaki zamierzają pokryc sporą część świata.
https://www.imdb.com/title/tt32896542/
wieszanie dung eatera
https://www.youtube.com/watch?v=ptG55MO-4y8
marika
https://www.youtube.com/watch?v=Fajd-rtqYbw
#eldenring #gry #filmy





Zaloguj się aby komentować
Trochę jak polskie, łatwe ale podstępne.
23.04.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
22 letters in 4 words
23.04.2026 – #diffle #diffleen
23 letters in 3 words 🟢 11 🟡 1 ⚪ 11 🔴 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=QIpMTMtYWam5iYtYWau5CO50CcvNmLw4SMx4SMuETMuMTMx0Se0ZWamhSI
Zaloguj się aby komentować
Podstępne
23.04.2026 –
25 liter w 3 słowach
Zaloguj się aby komentować
Player’s Handbook nowej ery D&D - spisany na nowo, ulepszony, dopracowany przez lata doświadczeń graczy, którzy przeszli przez niezliczone lochy i historie.
Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz
#gry #dnd #dungeonsanddragons #rpg #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
Łatwe ale nie banalne.
22.04.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
26 letters in 3 words
Zaloguj się aby komentować
Dość trudne.
22.04.2026 – 🇵🇱 #diffle #difflepl #grywebowe
33 litery w 5 słowach
Zaloguj się aby komentować
65 + 1 = 66
Tytuł: Bad Dream: Afterlife
Developer: Desert Fox
Rok wydania: 2025
Gatunek: Przygodowa
Użyta platforma: PC
Czas do ukończenia: 2h
Ocena: 7/10
Przypomniało mi się ostatnio o tej serii. To jest najnowsza odsłona. Bez zaskoczenia, przyjemna przygodówka. Zagadki są nieskomplikowane, ale dość abstrakcyjne.
Na promce na Steamie jeszcze przez 45 minut.
#gry #gamesmeter

Zaloguj się aby komentować
64 + 1 = 65
Tytuł: Burnhouse Lane
Developer: Harvester Games
Rok wydania: 2022
Gatunek: Przygodowa
Użyta platforma: PC
Czas do ukończenia: 9h
Ocena: 5/10
Autor zamiast zrobić kolejną prostą przygodówkę to postanowił zrobić dynamiczniejszą grę. Ostatecznie wyszedł taki bieda Silent Hill.
#gry #gamesmeter

Zaloguj się aby komentować
Byłem w boskim przybytku. Zwała się Tawerną na Krańcu Świata i była najwspanialszym miejscem na ziemi.
Stołowałem się tam, jadałem potrawki wołowe, najwspanialsze gołąbki i czerwony barszcz. Piłem aromatyczne wino ze szklanych kielichów oraz bogaty, lepki miód z rogu
https://rgfk.pl/kostki-rpg-mleko-i-miod-zestaw-7-metalowych-kosci/1642.html
Z wody wyszła niewiasta. Kazała mu ocenić każdego podróżnika, który przybył do puszczy. Wybierz tego, który jest wart skarbu: mówiła. Nawet nie wiesz kiedy, ale kości wpadły w Twoje ręce
https://rgfk.pl/kostki-rpg-skarb-nimfy-zestaw-7-metalowych-kosci/1998.html
Czas rozpocząć sielankową sesję!
#kości #kostki #rpg #rgfk #d20 #d12 #planszówki #fantastyka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś chwaliłem podejście twórców „Helldivers 2” do warbondów. Przypomnę, że to takie nieograniczone czasowo pakiety dodatkowych broni, pancerzy i tak dalej, które można kupić za walutę premium. Super Credity można albo kupić za prawdziwe pieniądze, albo zdobyć podczas grania. Teoretycznie fajnie - wszystko można odblokować po prostu grając. O ile ktoś ma odpowiednio dużo wolnego czasu.
Problem w tym, że obecnie twórcy „Helldivers 2” praktycznie w ogóle nie udostępniają niczego za darmo. Ok, niedawno został dodany czołg, jednakże to wszystko. Reszta jest zablokowana za paywallem. I takie podejście będę krytykował.
W ten sam sposób zostałem zniechęcony do „Killing Floor 2”. Twórcy tej konkretnej gry też zaczęli dodawać fajnie wyglądające bronie, ale płatne. Te darmowe zaś były lekko zmodyfikowanymi wersjami już istniejących.
Oczywiście rozumiem, że twórcy potrzebują pieniędzy na dalszy rozwój gry. Tylko że można to zrobić tak, jak zrobili to ludzie odpowiedzialni za „Deep Rock Galactic”: do kupienia jest wyłącznie kosmetyka. Cała reszta jest całkowicie za darmo.
I tak to powinno wyglądać.
#gry
@cyberpunkowy_neuromantyk nie gralem z miesiąc i może coś się zmieniło ale stanę w obronie twórców.
Co takiego jest za paywallem czego nie możesz odblokować za zdobywane w grze supercredity? W supersklepie (w ktorym kupujesz przecież za SC) są przede wszystkim pancerze, które są często również do odblokowania w warboundach. Jeśli danego pancerza nie było w jakimś warboundzie to zasadniczo kupujesz kosmetykę bo pancerz z tymi samymi buffami gdzies juz był pewnie udostępniony i go masz.
Przejrzalem ofertę sklepu i poza armorami, pelerynami i inną kosmetyką jest tam tylko toporek i pałka, czyli bronie białe, których praktycznie sie nie używa.
Żadnych broniek, strategemów czy ulepszeń statku - czyli tego co jest corem gry, nie kupisz w sklepie.
Jedynie gdzie jest drożej to dwa warboundy na licencji - Halo i Killzone, które kosztują 1500SC zamiast 1000.
Moim zdaniem nadal uczciwa forma monetyzacji.
@Stashqo
Była uczciwa na początku, gdy twórcy oprócz płatnych warbondów dawali też rzeczy za darmo.
Obecnie praktycznie wszystko jest w płatnych warbondach. Ostatnią darmową rzeczą był czołg - dwa miesiące temu.
Pal licho, jak ktoś gra regularnie. Jednak wyobraź sobie nowego gracza, który za chwilę będzie miał dwadzieścia warbondów do odblokowania.
@cyberpunkowy_neuromantyk chodzi Ci o unlocki z kampanii? No fakt, mniej ich ostatnio, warboundy też znacznie rzadziej ale nie oszukujmy się - to przez to, że graczy jest też znacznie mniej. 2 lata temu w gra zaliczała po 400k graczy dziennie na steam, dzisiaj jest to 40k. Myślę, że jeszcze kilka miesięcy i powoli będą gasić światło i tylko podtrzymywać grę przy życiu rzucając od święta jakąś zawartość.
Co do nowych graczy to racja, starsze warboundy powinny być tanie lub darmowe bo robi się tego za dużo. Kiedyś wróciłem do gry po dłuższej nieobecności, miałem 3 warboundy do odblokowania i jakiś tydzień zeszło żeby zebrać 3k SC i potem medale do odblokowania wszystkiego.
Zaloguj się aby komentować
Kto gra w #slaythespire 2? Brak jakichkolwiel wpisów? Nie ma fanów?
Ktoś chętny na wyprawę online?
Bo ciekaw jestem jak to rozwiązali.
#gry #roguelike

Zaloguj się aby komentować
Czy tylko ja mam wrażenie, że Pragmata to po prostu takie Lost Planet obecnych czasów? Wszyscy porównują to do roznych gier z d⁎⁎y, a wystarczy cofnąć się ledwie 20 lat i od razu widać czym inspirował się Capcom tworząc grę. A inspirował się po prostu starą stricte konsolową grą Capcomu, jaką obecnie jest Paragmata.
#gry

Zaloguj się aby komentować
Tag: prawdziwy men I jego emocje.
21.04.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
28 letters in 4 words
Zaloguj się aby komentować