Boski2024-09-18T21:52:00+02:0011Na Hejto sporo osób 30+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie Wykop, że po wakacjach spada ruch na stronie xD
entropy_★2024-09-18T21:52:58+02:0015@bartek555 jak byłem w Twoim wieku to na nic i na nikogo nie narzekałem xD Najlepszego młodzieńcze! xD
michalnaszlaku2024-09-18T21:56:58+02:0011@bartek555 Pozazdrościć tak młodego wieku #hejto40plus here Wszystkiego najlepszego!
bojowonastawionaowca★2024-09-18T22:19:34+02:005@bartek555 sto lat staruszku, dokąd zamówić śmieciarkę? ;)
Precell2024-09-18T22:43:05+02:002Ciesz się bo w tym wieku jeszcze nic nie napierdala bez powodu dłużej niż doba XD
TheLikatesy2024-09-18T22:50:59+02:004@bartek555 jak byłem szczeniakiem, to ty nawet nie byłeś jeszcze błyskiem w oku listonosza;)) najlepszego
bartek555★2024-09-19T00:02:14+02:003@damw za mlody. jak mi trzeci oficer nowy wjechal na statek 2 tygodnie temu to powiedzial, ze mam 28 xD bezczelny gowniarz. nikt go od tego czasu nie widzial
Marcowy_Kot2024-09-19T00:35:17+02:001@bartek555 o Kolejna Panna zodiakalna :P witam w klubie, jestes mlodszy ode mnie o rok bez kilku dni :P
Whoresbane2024-09-19T07:07:46+02:005@bartek555 Nic nie sugeruję ale chłop co się urodził 9 miesięcy po dniu dziadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bojowonastawionaowca★2024-09-19T08:06:35+02:000@Whoresbane 8 miesięcy, za to 9 miesięcy po Świętach Bożego Narodzenia :p
bojowonastawionaowca★2024-09-19T10:26:09+02:000@Whoresbane spoko, ale dla pocieszenia, @moll nie jest lepsza xD
Whoresbane2024-09-19T10:31:07+02:001@bojowonastawionaowca To, że nie jest lepsza to powszechnie znany fakt!
Odczuwam_Dysonans2024-09-19T18:35:12+02:001@bartek555 szerokości! Yyy... Czy czego tam się życzy na morzu xD Dobry rocznik byku!