100 pierunów za wpisy samo się nie zrobi to Wam wrzucę dwa zdjęcia z Wietnamu w osobnych wpisach, co by sobie sprawę ułatwić.
2/2 takie tam na Trang An (tam gdzie King Konga kręcili)
#podroze #podrozujzhejto #tworczoscwlasna


100 pierunów za wpisy samo się nie zrobi to Wam wrzucę dwa zdjęcia z Wietnamu w osobnych wpisach, co by sobie sprawę ułatwić.
2/2 takie tam na Trang An (tam gdzie King Konga kręcili)
#podroze #podrozujzhejto #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
100 pierunów za wpisy samo się nie zrobi to Wam wrzucę dwa zdjęcia z Wietnamu w osobnych wpisach, co by sobie sprawę ułatwić.
1/2 #pokazmorde w stronę słońca a Wy macie z tyłu
#podroze #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Kolejka do nieba. Podróż na górę Fanispan (Phan Xi Păng), Wietnam
#podroze #podrozujzhejto #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
To mam zadanie, 10 pieronów za wpis. Ale po co?! Można lekko? Można! Ale po co?! A uj wie! Lepiej się z różową pokłócić i się w ogóle nie odzywać…
edit: nie wiem czy skrypt czy cokolwiek, 10 zdobyte wkurw został. Pozdro 600
edit2:
#kurwatagi #niewiemjaktootagowac #zwiazki
„A wiesz o co w ogóle się kłócimy?” Nie! „No wlasnie” jprdl ¯\_(ツ)_/¯
Zaloguj się aby komentować
Piorunów za wpisy brakuje (jeszcze 57…) to znowu wlatuje zdjęcie #pokazpsa #smiesznypiesek
edit: pioruny są, dziękuję! A pieska możecie dalej piorunować jak się podoba

Zaloguj się aby komentować
O cię panie! 150 piorunów za wpisy… Ekhm… czyli znowu #zebropioruny wczoraj się udało 50, to może dziś 150…. Z racji że spodobało się w miarę #smiesznypiesek #pokazpsa (choć tego drugiego tagu zabrakło), to jadę dalej z psiakami obecnymi. Brązowy jest w różnych stadiach wzrostu (świeży nabytek) to czasem mniejszy, czasem większy. Zdjęcia albo moje, albo @Jurka (która tylko tu lukruje, a się nie udziela):
Edit: za wpisy ludzie, za wpisy. Trzymajcie komentarze na później ( ͡~ ͜ʖ ͡°)





Zaloguj się aby komentować
Muszę jeszcze 28 piorunów zdobyć… na nocnej… w 8h… to wam zdjęcie pieska wrzucę co to @Jurka zrobiła
edit: pieruny są. Ale jak piesek się podoba to dawajcie dalej
#smiesznypiesek #owcasieprzypierdzielaotagi

Zaloguj się aby komentować
#justhejtothings
Perfekcyjny screen shot nie istnie….
A nie, czekaj:

Zaloguj się aby komentować
No na równiku ku*wa, a gdzie?
(Trochę zakryte bo zaraz znajdą( ͡~ ͜ʖ ͡°) )
#marynarz #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
#rozdajo #spotify 3 miesiące za darmo dla nowych
Jak weźmiesz, napisz
u3zWrRcFSw
Zaloguj się aby komentować
Chyba jestem we właściwym miejscu… to teraz już z górki?
#starzyludzie #pijzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Tomki, podpowiedzcie, bo ja mało umiem w telefony z androidem. Który z tych czterech na obrazku dla seniorów, czyli przeglądanie neta, odpalenie jakiegoś youtuba i posiadanie jakichś czterech tysięcy działających aplikacji w tle ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadne wymagające gierki czy inne tego typu rzeczy. A może coś innego? Preferowany Samsung, ale może uda się przekonać do czegoś innego, jak np. podane Xiaomi. Budżet to tak do 1k PLN, z ewentualnym lekkim przestrzeleniem. Z tych na obrazku wszystkie brane pod uwagę 8GB/256GB tylko M35 6GB/128GB. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
#technologia #telefony #pytanie #android

https://mediamarkt.pl/pl/product/_smartfon-oneplus-nord-ce-4-lite-5g-8256gb-szary-1482984.html
Wziąłbym pod uwagę O+,Oppo,Realme gdybym miał dziadka. Trzeci rok lecę na Oxygen/ColorOS i jest irytująco bezczelnie samodzielne przy sortowaniu "tysiaca aplikacji w tle". Mam kilka zarzutów do cph2371, ale nic co mogłoby dziadkowi przeszkadzać. Wręcz odwrotnie, j/w
@IronFist @Heheszki @RACO @tmg @Pouek @nxo
Najprawdopodobniej wybór padnie na Motorole G84. I tutaj kolejne pytanie, możecie podpowiedzieć jak przenieść dane apek oraz multimedia na nowe telefony z OPPO oraz Huawei? iOS here i dawno nie musiałem tego robić, a za dużo konkretów nie znalazłem jak to zrobić bezpłatnie (tudzież tanio) i całościowo na raz.
Zaloguj się aby komentować
Patrzcie jaką fotę ustrzeliłem z jadącego auta wczoraj. Ilu moderatorów na jednym zdjęciu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#mojezdjecie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
#czarnyhumor #heheszki
Na Orlenie mają nowy rodzaj hot dogów

Zaloguj się aby komentować
@moll pozwoliła to wrzucam mój „cytat na dziś”
Miotła szarpnęła do przodu i zwiększyła szybkość do tempa zniedołężniałego starca na przebieżce.
— Panie Magu...
— Tak?
— Kiedy powiedziałam: trzymaj się...
— Tak?
— Nie miałam na myśli: tutaj.
Na moment zapadła cisza.
— Och. Tak. Rzeczywiście. Strasznie przepraszam.
— Nie ma o czym mówić.
— Pamięć mam już nie tę, co dawniej... Zapewniam... Nie chciałem urazić...
— Nie jestem urażona.
Przez chwilę lecieli w milczeniu
— Mimo to - zaczęła z namysłem Babcia - sądzę, że ogólnie rzecz biorąc wolałabym, żebyś przesunął ręce.
Terry Prachett „Równoumagicznienie”
#uuk
Zaloguj się aby komentować
THE QUICK BROWN FOX JUMPS OVER THE LAZY DOG
To zdanie to pangram, czyli zdanie zawierające wszystkie litery alfabetu (tak wiem że nie polskiego). Używane do testowania klawiatur czy też kiedyś częściej maszyn do pisania, tudzież do sprawdzania czcionek. Tak mi się przypomniało bo na statku o tym gadaliśmy “jak to się kiedyś testowało”
#ciekawostki #marynarz

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem prawda czy filmowa fikcja, ale niby film na faktach potwierdzonych niedawno odtajnionymi dokumentami. Brzmi nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Screen z "Ministerstwo Niebezpiecznych Drani"/"The Ministry of Ungentlemanly Warfare" by Guy Ritchie
Dodaje #filmy #coolstory

Zaloguj się aby komentować
@bartek555 jak to skomentujesz? Miałem podobne odczucia oglądając Kapitana Philipsa

Zaloguj się aby komentować
Pytanko z #komputery
Takie pytanko, chcę wymienić dysk SSD w lapku, bo stary umiera.
Pacjent to ASUS Rog Strix G15 2021 (G513IM). Myślałem dać na główny slot na system 1TB i tam Samsung 980, drugi slot na głównie #gry itp. 2TB Samsung 980 Pro. Tak będzie dobrze, czy może nie opłaca się, bo z tego co doczytałem ten lapek to PCIe 3gen a ten 980Pro to 4gen, czyli i tak pełnych prędkości nie osiągnie. Tutaj to bardziej dyktuje tym, że jak nie będzie działał na pełnej mocy to nie będzie się tak grzał. Czy to jednak błędne myślenie?
Także robić setup jak powyżej, czy może jest coś tańszego, a podobnie efektywnego dla tego laptopa? Albo może są jakieś dyski z lepszym chłodzeniem, tudzież po prostu jakieś fajniejsze dyski niż te co wymieniłem? Dyski planowałem kupić "zwykłe" nie "heatsink" bo boje się, że nie wejdą bo będą za grube.
Za każdą podpowiedź z góry dziękuję.
Zaloguj się aby komentować
Pożegnałem ostatnio przyjaciela, najlepszego. Może to żebro pieruny, może nie. Z racji zawodu nawet go nie mogłem odprowadzić na ostatnią ścieżkę... Boli w uj ale się trzeba trzymać. Asia wiem że paczasz hejto, także damy radę!. Hasaj po najlepszych łąkach Busterku...

Zaloguj się aby komentować