Weźcie się na tym wp zdecydujcie…
#wp #heheszki #wiadomoscipolska


Weźcie się na tym wp zdecydujcie…
#wp #heheszki #wiadomoscipolska

@wstreczyciel jak było niższe to podłączyli więcej ludzi do sieci. Wiadome było, że przy dobrych warunkach (a takie były w Polsce do inwestowania w fotowoltaikę) tak się stanie. Niestety, sieć nie jest z gumy.
Jedyne co to trzeba by gdzieś magazynować nadmiar energii, ale baterie drogie, więc lipa się powoli robi.
Zaloguj się aby komentować
Poznajcie Vołę, byłego żołnierza armii UA, później marynarza, a teraz znów żołnierza UA. Wcześniej obiecał żonie że w kamasze nie wróci, jak się stało co się stało, to zdecydował że jednak wraca. Pracowałem z nim 2 lata przed wojną, a teraz robi mi update taki jak na zdjęciu, co bym wiedział że rozkład jest znany.
#wojna #ukraina #jebacrosje

@hujto
Ty mi nic nie mów
no a niby kiedy wymachiwał szabelką
50 lat komunizmu czyja to wina?
Ukrainy czy kacapstanu?
Teraz jakby ukraina padła to nie wiadomo czy gorsze konsekwencje by na nas nie spadły.
Niby jak Ukraina nas w to wciąga ? Przystawił broń nam do głowy abyśmy sprzęt im dali?
Nie …
Polacy widzą w pomaganiu Ukrainie nasz interes narodowy
Znaczy większość Polaków z iq większym niż rozmiar buta który noszą.
Przeciwko są tylko idioci, kamraci, konfederaci i kacapskie kundle.
Zaloguj się aby komentować
Ten sam wpis poleciał na ten drugi portal to i tutaj dam. Tomeczki, powiedzcie jakiś budżetowy głośnik przenośny. Mam #jbl flip 3 i jest ok, ale że potrzebuje czegoś dodatkowego za mało monet, to z chęcią usłyszę propozycje. Taguje #muzyka #spotify Dodatkowo przyjmę propozycje na budżetowy #soundbar mam teraz jakiś #samsung który jest świetny, ale znowu potrzebuję czegoś kolejnego na dodatkowe (służbowe) mieszkanie.
Zaloguj się aby komentować
Czy pojawił się już Mir… Tomeczek, który woła na darmowe gierki ze Steam, Epic, GoG itd? Chyba Metodzik ale ręki sobie nie dam uciąć. A może ktoś inny? Jak tak to gdzie się zapisać? A jak nie to czekamy…
z mojej strony na Steam jest darmowy Endless Space do odebrania.
#gry #steam #darmowegry
@crs333 No przecież od kilku miesięcy zawsze ktoś wrzuci coś na #darmowegry - zazwyczaj kilka osób (np. ja) wrzuca przypominajki z epic/gog. Jak chcesz mieć pewność, że nic cię nie ominie - masz od tego specjalistyczne portale.
Metodzik przyszedł, dał nadzieję, że będzie robił to na poważnie, ale jak zobaczył, że też znamy peppera i łowców gier i nie będzie miał tu fejmu (choć przywitany został gorąco) - no to po jednym dniu się zmył xD Łaski bez
Zaloguj się aby komentować
Chciałem zapytać, jak zobaczę jakiegoś Tomeczka w tramwaju np. przeglądającego Hejto, to jaka jest tutejsza alternatywa dla „usuń konto”?
#pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #wykop
Zaloguj się aby komentować
Sprawdzam czy mam już rangę na dodawanie obrazków po północy. Obrazek zupełnie przypadkowy…. ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#wykop #heheszki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Kamper wbił się w stojącą ciężarówkę na S3. Na razie media nie podają czy ciężarówka stała na psach, czy na poboczu. Ale to kolejny wypadek z armia US w tle. Z kampera wiele nie zostało…
#wiadomoscipolska #wypadek chyba związane z #wojna
@Zeratul po ponad 15 minutach od usunięcia dalej jest taki sam pasek progresu, może teraz kolejne plusy się będą dublować zanim ruszy kij wie. Zawołałybyśmy jeszcze tego co ci komentarz zapluskwione, ale nie wiem jak to sprawdzić


Zaloguj się aby komentować