Jakich niby uprawnień potrzebuję, żeby zarejestrować się internetowo do swojego lekarza (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#jebacnfz



Jakich niby uprawnień potrzebuję, żeby zarejestrować się internetowo do swojego lekarza (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#jebacnfz


Zaloguj się aby komentować
Nie pozwalam kotom wchodzić do sypialni, bo chcę mieć jeden pokój czysty, nieokłaczony i po prostu swój. No to Białas bardzo chciał się do niego dostać, ocierał się o ścianę i dzisiaj go zastałam z farbą na buzi XD
Debil nie kot.
#pokazkota #koty #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
Eh, kłopoty w kocim raju tymczasowym.
Wczoraj Rudy z Białym się pożarli tak już nie na żarty i musiałam je odizolować, chociaż nie bardzo mam na to możliwość. Na szczęście biały jest spokojny i ułożony, więc mógł dostać korytarz i kuchnie. Rudy napastnik z kolei zostaje zamknięty w pokoju.
Zalety przesuwnych drzwi - oszczędność miejsca i wygoda dla człowieka.
Minusy przesuwnych drzwi - totalnie niekocioodporne, otwierają se jak chcą (a chcą bardzo) więc wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowej inżynierii.
Jeśli we wtorek babeczka jednak nie weźmie Rudego, to i tak fundacja musi mu znaleźć nowy dom, nawet tymczasowy :<
#koty #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Znowu tymczasy mi się trafiły, teraz na miesiąc.
Rudy clueless przytulak, biały kurek taki majestatyczny, ale musi cie mieć w zasięgu wzroku.
#pokazkota #dziendobry


Zaloguj się aby komentować
jak ja mam ufać kijkowi z mądrą wodą, jak one same nie wiedzą, co jest pięć (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#zalesie

Zaloguj się aby komentować
Powiedziałabym dzień dobry, ale wychodzę z pracy, więc dobranoc Państwu
#dobranoc
Zaloguj się aby komentować
Facetka zapowiedziała na jutro test z bycia gejem, ale na szczęście dzięki @WujekAlien mogłam szybko zakupić materiały edukacyjne.
Po prostu jak barszcz.
#ksiazki #promocjeksiazkowe


Zaloguj się aby komentować
A ja dzisiaj dzika nocka, czyli od 19 do 7 pracuje se w pracy, więc mogę sobie pozwolić na #sylwesterzhejto
Nie zostałam zmuszona, zadeklarowałam, że jak inni chcą gdzieś imprezować, to mogę przejąć zmianę, bo nie mam wielkich ambicji na imprezowanie w tym roku. Z ludkami spotkałam się dzień wcześniej i dziś się opiję skyrem i będę zajadać czekoladę na zapleczu.
Zdrowia i szczęścia moi mili, reszta przyjdzie z tymi dwoma.
Zaloguj się aby komentować
Nawet nie wiedziałam, że tylu użytkowników jest a pewnie jest ich jeszcze więcej.
Fajnie fajnie.
#podsumowanieroku

Zaloguj się aby komentować
Koledzy koleżanki, może ktoś ma pod ręką, albo pamięta pod jakimi hasłąmi szukać.
Szukam copy pasty o ostrym jedzeniu.
Coś w stylu JAK JA NIENAWIDZE TYCH TYPKÓW CO TO TWARDZIELE OSTRE MUSZĄ JEŚĆ KURNA TRIPLE PIZDRLE SCORPION FLAMING POTATO BO INACZEJ SMAKU NIE CZUJO
coś w ten deseń.
#pasta #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Żyćko pisze najmilsze scenariusze :3
W szybkiej pogawędce z współpracownikiem wspomniał mi, że robił porządki na strychu w kartonach i znalazł kasety z animacjami ze Świata Dysku. Od razu zapytałam o cenę i czy chce sprzedać a on mi je oddał za darmo, bo wie, że jestem fanką :3
Kupię mu winko lub tonę cukierków. No po prostu kurka rurka, ale szczęście.
Tera tylko se dokupić magnetowid.
#terrypratchett #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Kurcze, pora może późna, może wczesna, ale może ktoś to zobczy kto będzie wiedział.\ Czy jest ktoś w stanie rozszyfrować, jaka została na tym kubku użyta czcionka? Chcę coś podobnego zaprojektować, tylko z innym hasłem a żadne pospolite czcionki nie robią takiego efektu sweterka szlaczka :<
#pytanie

Zaloguj się aby komentować
ehh, nawet nie mam wymówki, zabrakło czasu i motywacji :<
#jesiennewyzwania #przepraszam

Zaloguj się aby komentować
Czy jest jakiś HEJTO BOGACZ CLUB? BO CHCIAŁABYM SB ZAPISAĆ
Żegnaj biedo, piękna kusicielko, zaczynam inwestowanie se, o!
#chwalesie #oszczedzanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj stuknął mi rok w pracy :3
Wyrwałam się ze szponów gastro, mam przyjemną pracę z logicznymi, ludzkimi ludźmi, przełożona stanowcza, ale wyrozumiała, dużo cierpliwości do szkolenia mnie mieli i ogólnie klimat całej firmy po prostu przyjazny. Żadnego korpo gadania, po prostu ludzie robiący swoją robote w miłej atmosferze.
Tak więc coby celebrować miłe rzeczy, kupiłam ptysie :3
#chwalesie #czujedobrzeczlowiek #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Te vintedziary wstydu nie mają i jakbym mogła, to biłabym je prądem (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻
Z psiapsiółą lubimy pusheenowe rzeczy, więc czaiłam się, żeby coś jej kupić takiego na urodziny. Na vinted znalazłam! Ładne kubki, nowe. No to sie potarguje z babeczką, może sprowadza zza granicy i ma fajne, w polsce nie widziałam.
Kubki przyszły, cudne ładne, oceniłam panią na 5 gwiazdek. I ów psiapsióła przy okazji mi mówi
"-Ej, Rysia! W biedronce jest rzut pusheenowych rzeczy, możemy się okupić!"
...
Chwila realizacji i obczaiłam.
Poduszka na zdjęciu 12 zł w biedronce.
Kubek który kupiłam za 35 zł w biedrze 20 zł...
Może i moja wina, że nie sprawdziłam wszystkich sieciówek zanim kupiłam coś w internecie, ale vinted kojarzyło mi się ze sprzedawaniem taniej. Jak tylko znajdę powód, żeby lambadziarę zgłosić, to to zrobię a nawet te wszystkie co wystawiają te drogie pusheeny. To moja osobista krucjata.
#zalesie #vinted

@Rysia Rozpierdala mnie czasami przyzwolenie ludzi na robienie innych w c⁎⁎ja. K⁎⁎wa uprawianie w zasadzie dropshippingu na platformie z rzeczami z drugiej ręki, to jest w porządku?
Musieć śledzić wszystko i wszędzie, żeby cię ktoś nie wydymał to jest ok? Ja nie wiem, ja mam chyba inne standardy niż niektórzy ludzie. Gardzę tym tak samo, jak ściąganiem gratów z chin na allegro i sprzedawanie za 10x ceny. To nie jest gospodarność, to jest po prostu ruchanie ludzi na nieświadomości, bo nie da się wiedzieć wszystkiego i śledzić całego rynku.
Ciekawe, czy ci od "w czym problem" byliby tego samego zdania, jakby im mechanik wpakował chińskie części z 2x ceny do samochodu

@Rysia ale dlaczego? Masz produkt za cenę która byłaś gotowa za ten produkt dać więc powinnaś być zadowolona. A z Biedronki możesz kupić sobie kolejny produkt jeszcze taniej, to jeszcze lepiej!
Zwróć uwagę, że jest to produkt z kategorii zbędnych więc skoro oryginalna cena była ok wczoraj to czemu już nie jest dzisiaj?
Zaloguj się aby komentować
Koleżanki koledzy, mam pytani lub prośbę o pomoc.
Chcę zrobić/znaleźć bota na serwer discordowy. Taki, który wyłapie konkretne słowa (które admini wprowadzą) i profile które tych słów użyły przetransportuje na inny kanał.
Obiecuje, że nie wprowadzam na serwerze adminofaszyzmu, tylko do okresowej zabawy potrzebujemy takiego faszobota.
Jestem zielona w modowanie techniczne serwera, tak więc pytam tu o poradę. Jak coś takiego zrobić?
#discord #technologia
Zaloguj się aby komentować
aż mnie skręciło z krindżu
potem taki dziadyga jeden z drugim powie, że on nie lubi tej ideologii wok, bo seksualizuje dzieci i wszystko. A jak kto nie lubi popatrzeć na takie dzieło, to gej jest i dzieci seksualizuje swoją gejozą.
#wiadomoscipolska #heheszki


ok, mówię za siebie, ale nie wiem, w jakich szpitalach się leczycie, że pielęgniarki noszą takie mundurki. Ja bym nie chciała, żeby moja profesja została tak przedstawiona.
I jeśli to nawiązanie do regionalnej postaci jak Bachuska o której mówił tutaj Natenczas, to dałoby się to moi mzdaniem zrobić inaczej. Bez kusego stroju i szpilek.
Zaloguj się aby komentować
Żyćko jest dobre, niedziela spokojnie w pracy, odpalam se dooma na przeglądarce.
Niedziela wieczur mnie nie dotyczy, bo wtedy se będę jadła cipsiki i chillować bombę.
#chwalesie #gierki

Zaloguj się aby komentować