Codzienne grzmocenie nielota wpływa na dobre samopoczucie i uczucie spełnienia.
Nie czekaj, idź grzmocić nielota -> @pingWIN
#perypetiemanata #gejuru #partyzantkapiorunowa




Gbur od piór. I pokemonów.
Codzienne grzmocenie nielota wpływa na dobre samopoczucie i uczucie spełnienia.
Nie czekaj, idź grzmocić nielota -> @pingWIN
#perypetiemanata #gejuru #partyzantkapiorunowa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No dobra, oficjalnie nie mam już miejsca w szufladzie.
NO C⁎⁎J, trzeba będzie opróżnić drugą XD
#piorawieczne #perypetiemanata


Zaloguj się aby komentować
Każda osoba korzystająca z pingwinowo-dziwenowego avatara zobowiązana jest do uiszczenia opłaty piorunowej u @pingWIN
Zobowiązanie wygasa wraz z uzyskaniem przez wspomnianego nielota rangi #gejuru
Wszystkich pozostałych jedynie gorąco do tego zachęcam, choćby ze względu na moje, już nadszarpmnięte, nerwy i zdrowie psychiczne
#partyzantkapiorunowa #gejuru
#perypetiemanata


Zaloguj się aby komentować
Ludzie mawiają, że #hejtozeszyt u @bojowonastawionaowca jeszcze trochę poleży, bo gość nie umie pisać.
Kawiarenkowa mafia oszukała na losowaniu i wszystko to na nic, wszystko to jak krew w piach.
@fonfi potwierdzi, bo u niego owiec też się nie wpisał, a potem szybko uciekł z hejtopiwa, żeby nikt sie nie zorientował XD
Ale to ludzie mówią. Nie że ja. Ja jestem manatem
#perypetiemanata


Zaloguj się aby komentować
Dzień jak co dzień, dzień po dniu... XD
#perypetiemanata #piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
"Za moich czasów" jak dzwonił telemarketer to k⁎⁎wa dzwonił i mówił, ki c⁎⁎j chciał. A teraz nie dość, że k⁎⁎wa dzwnią d⁎⁎ę zawracają, to jeszcze k⁎⁎wa to ja muszę słuchać sygnału oczekiwania na połączenie. Bezczelność k⁎⁎wa j⁎⁎⁎na.
PS tak, mam blokowanie spamu, niektóre się przebijają
#wkurw #perypetiemanata #telemarketing


Zaloguj się aby komentować
Nic nie powiem. Ale powiem, że nic nie powiem. Przez to będziecie wiedzieli, czego nie powiedziałem
#perypetiemanata
#piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Witam w dzisiejszej odsłonie #encyklopediapiorwiecznych - dzisiaj na rozkładzie kolejne C, czyli Conklin.
Historia marki Conklin
Ostatnio było o marce, której nazwa jest sfrancuzowieniem (czy coś) rosyjskiego słowa zaciągniętego z tureckiego. Dzisiaj będzie normalnie, po bożemu. Jest rok 1898, jegomość imieniem Roy Conklin rozpoczyna w Ohio swoją działalność, która rozniesie jego nazwisko globalnie. Tak rodzi się firma Conklin. A dokładnie tak rodzi się Self-Filling Fountain Pen Company, która później zmienia się w Conklin Pen Manufacturing Co. która to z kolei reinkarnuje się w tego Conklina, którego znamy (albo i nie) dzisiaj.
Co o Royu:...
Historia marki Caran d'Ache
Cofnijmy się trochę w czasie:
Jest rok 1915, Szwajcaria, do życia powołana zostaje Fabrique Genevoise de Crayons, która już 9 lat później ma zmienić nazwę na znaną do dziś - Caran d'Ache.
Zmiana była zainspirowana francuskim artystą o imieniu Emmanuel Poiré, który tak właśnie podpisywał swoje rysunki. A skąd temu się to wzięło? Z ruskiego. Caran d'Ache to tak naprawdę rosyjskie "karandash", czyli po prostu ołówek. A ruskie wzięli to od turków i ichnego "kara tash".
I tak oto metodą głuchego telefonu rozciągniętego na setki lat dotarło to do Arnolda Schweitzera, który przejął dowodzenie nad...
Weźmie się jakaś wściekła owca do człowieka przyjebie nie wiadomo po co i o co i odjebać się nie chce XD
Najlepsze jest to, że sam nie pamięta XD
- Przepraszam, dlaczego ten skrypt piorunuje pingwina?
- To nie mój skrypt.
- Jak to nie pański?
- Nie mój.
- Przecież widzę, że to pański skrypt!
- Nie.
- Nie? To niech pan pokaże pioruny!
(Manat pokazuje)
- I co?! Są na pingwina! To pański skrypt!
- To nie jest mój skrypt.
- To niech pan pokaże jeszcze raz!
(Manat pokazuje)
- Ten skrypt na pingwina chodzi, nie oszuka mnie pan, to pański skrypt!
- Panie, on się do mnie tak samo prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olił, jak i pan!
#gejuru #perypetiemanata


Zaloguj się aby komentować
#gejuru #partyzantkapiorunowa
Daily reminder - @pingWIN gejuru machen (dla chętnych*)
*Każdy powinien być chętny XD


Zaloguj się aby komentować
@A_a @LeniwaPanda Ladies and gentlemen, we got him
Gratulacje dla świeżo upieczonego #gejuru @Sweet_acc_pr0sa
#partyzantkapiorunowa



Zaloguj się aby komentować
Wyglądając pingwiniego gejuru, 2025, hejtowizowane
#psy #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
No dzień dobry mili państwo! Witam na premierze najnowszego filmu z serii #kronikiszkalowaniawykopu #kronikiszkalowaniahejto
Dzisiaj szkalujemy pewnego nielota na drodze do #gejuru
@pingWIN ostatnimi siłami opiera się gejuru i nieuchronnie zbliżającej się odznace. Na jego nieszczęście na swojej drodze spotyka zespół do zadań specjalnych...

@Rozpierpapierduchacz teraz dawaj
https://youtu.be/2GarL05XGcI przerabiaj
Zaloguj się aby komentować
Tak tylko przypominająco wstawię, nie czujcie się zobowiązani nic a nic...
---> @pingWIN
#gejuru #partyzantkapiorunowa


Zaloguj się aby komentować
Przypomniało mi się fajne #piorawieczne w rozmowie z @WujekAlien to pomyślałem, że wrzucę, bo nie pamiętam, żebym kiedyś wrzucał XD
Przedstawiam Opus 88 Wine XD
To już nie kosztuje 40 koła, tylko jakieś 4 stówki. Ale śmieszne w c⁎⁎j XD
Dodam jeszcze #wino


Zaloguj się aby komentować
Lubicie pieniądze? Ja też. To patrzcie na to XD
Montegrappa Tutankhamun - #piorawieczne za zalewie 44 900,00 zł. Bo w promocji. Najniższa cena z 30 dni przed promocją 47 900,00 zł. No k⁎⁎wa #cebulawpiórka XD




Zaloguj się aby komentować
No dobra @Shivaa to dawaj nakurwiamy ten notes, ja jestem gotowy XD
#perypetiemanata #piorawieczne


Zaloguj się aby komentować