Zdjęcie w tle
Pan_Tuman

Pan_Tuman

Twórca
  • 75wpisy
  • 170komentarzy
Polecam świetną serię o Libanie.
Kanał BezPlanu. Może warto byłoby napisać i zaprosić, @hejto?
https://www.youtube.com/watch?v=HM0GTO3qM6k
Donald_Tusk

IMO typ poza odcinkami z Wenezueli i z udziałem gości tak jak np odcinki z Ugandy ma niewiele do zaoferowania - jest lepiej niż faza ale do np Planety Abstrakcja czy Gdziebądzi wiele mu brakuje. Ogólnie większość jego filmów można streścić do picia kawusi, pokazania gdzie mieszka, ładnych b-rolli i pogaduszek ze swoją dupą. W dodatku sprawa z sikorami i jego częste wakacje od czegokolwiek nie nastrajają mnie zbyt pozytywnie do jego persony.

Ziemniak

@Donald_Tusk ale warto wspomnieć, że jego brat (tak gdzieś wyczytałem, glosy też podobne) od Ciekawe Historie robi dobrą robotę

Zaloguj się aby komentować

SzubiDubiDU

@Pan_Tuman autor trochę skrótem pojechał w temacie pościgu.


W angielskiej wersji jest "white bronco" i ten ford to model bronco i też jest biały. Natomiast dalej przy przetrzepaniu kota wypada działka dilerska

  • a co to? kocimiętka? (sugeruje narkotyki)

  • lekarstwo dla matki

Krystal

@SzubiDubiDU żeby tylko pościgu, z fabryki nie wyciągnął nawiązań do Mission Impossible, które pojawią się ponownie w scenie z Pinokio wiszącym na linach, miecz jest z Conana ewidentnie, ciastek to Ghost Busters, Romeo Drv to oczywiście Rodeo D.


Z drugiej strony... dwójka to jest jedno spakowane w zipie nawiązanie do Hollywood. Ciężko znać wszystkie filmy i niełatwo wychwycić każdy szczegół, chyba że oglądając klatka po klatce. I tak sporo wyłapał.

Zaloguj się aby komentować

Uwaga! Zawiera spoilery!
A jaka jest Wasza opinia o najdroższym serialu w historii kina?
https://www.youtube.com/watch?v=o0RIctchDdw
walus002

oglądam jak się nudzę ale szału nie ma i pośladków nie urywa. Najgorsze według mnie jest dobranie aktorki do roli galadrieli, a właściwie jej gra aktorska no i w sumie to jest słabo napisaną postacią. Nie bardzo rozumiem po co do i tak skomplikowanego świata dodali jeszcze tehobbito podobne stworzenia dla mnie rzecz zbędna.

lubieplackijohn

@walus002 Mi z kolei się wygląd elfów nie bardzo zgadza. Prędzej przypominają wyrośnięte hobbity niż dumny ród Feanora

Bezkres

@Pan_Tuman Jestem świeżo po szóstym odcinku i jest biednie. Nie wizualnie, bo tutaj widać włożone pieniądze (można się tylko przyczepić do kartonowych zbroi). Scenariusz jest jak z filmu fantasy klasy B, drętwe dialogi, teleportowanie się bohaterów pomiędzy krainami. Nie rozumiem dlaczego nie wzięli materiału z Silmarillionu, który jest pełny wielowymiarowych historii. Sama opowieść o Berenie i Luthien jest bardzo filmowa. Zamiast tego dopisali płaskie, czarno-białe wątki do drugiej ery. Nie podoba mi się też zrobienie z Galadrieli protagoniski zarówno od strony rozwoju postaci jak i doboru aktorki. Nie chodzi nawet o to, że dali jej do ręki miecz, ale jej walki przypominają Power Rangers, gdzie kilku przeciwników czeka na swoją kolej zamiast atakować a bohater rozwala wszystkich po kolei. Podoba mi się wątek Harfootów, czuć tutaj klimat starego Tolkiena i niektóre momenty krasnoludów.

Zaloguj się aby komentować

Wszystkim nocnym markom polecam rozszerzenie Dark Reader - bez tego można oślepnąć przeglądając niektóre strony.
Link do rozszerzenia dla przeglądarki Chrome(dostępne też w wersjach na inne przeglądarki): https://chrome.google.com/webstore/detail/dark-reader/eimadpbcbfnmbkopoojfekhnkhdbieeh?hl=pl
A tak to wygląda w praktyce:
(oczywiście wiem, że TT posiada wbudowany ciemny motyw, ale to tylko przykład działania)
1a4a5d9a-f2b7-44bd-b30f-0b64cd21be3d

Zaloguj się aby komentować

Zapewne większość z Was już widziała, ale dla tych, co jeszcze nie wiedzą - wypłynęły materiały z GTA VI oraz Diablo IV. Podrzucam wpis o tym ostatnim, bo mniej o tym w mediach społecznościowych mam wrażenie.
https://www.reddit.com/r/Games/comments/xhnqvu/53_minutes_of_diablo_iv_leaked_beta_gameplay/

Zaloguj się aby komentować

Następna