
Kredafreda
- 661wpisów
- 549komentarzy
Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Zaloguj się aby komentować
41 + 1 = 42
Tytuł: Podróż ludzi księgi
Autor: Olga Tokarczuk
Kategoria: literatura piękna
Wydawnictwo: Literackie
Format: książka papierowa
Liczba stron: 245
Ocena: 6/10
Muszę powiedzieć, że pod kątem kwiecistości doboru słów i poetyckości tworzenia zdań to faktycznie nie miałem podobnej książki w ręce.
Ogromne opisy filozoficznych rozważań sprawiają, że pewne etapy fabuły bardzo ciężko się czyta. Koniec zawiera już trochę więcej akcji i płynie się przez tą powieść, natomiast kilkadziesiąt stron rozważań sprawia, że chce się usnąć.
Z tego co przeczytałem jest to pierwsza książka Olgi Tokarczuk, z przyjemnością zobacze jak się rozwijał jej charakter pisma z kolejnymi pozycjami.
Mimo wszystko uważam, że było to ciekawe. Na pewno inne. Zdecydowanie
Ocena 6/10, bo jednak mnie to nie porwało
Wygenerowano za pomocą https://bookmeter.xyz
#bookmeter ##ksiazki#bookmeter
Zaloguj się aby komentować
W trakcie ponownego obejrzenia rok 1670 wychwyciłem śmieszny tekst
"Sąsiad Andrzej jest niepełnosprawny, ma same córki"
#1670
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zobaczyłem wpis dotyczący #czytajzhejto
Zmotywowany zakupiłem książkę Olgi Tokarczuk i w Krakowie czytając w pracy, turyści widząc co czytam, mówili mi, że świetna książka, świetna autorka. Nobel itd.
Jestem po prostu pod wrażeniem rozpoznawalności naszej autorki na świecie i jej pozytywnym odbiorem.

Zaloguj się aby komentować
Ale mam beke z patoli, która wspierała Budde
Kiedyś:
Wspierajmy Budde jest oskarżony w upolitycznionym procesie, dobry człowiek, dzień dobry na youtubie mówił i dawał biednym.
Teraz:
Niewspierajmy Buddy bo rozjebał się na psach, sześćdziesiona, konfident
XDDDDDDD
#budda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jutro z samego rana arbeit.
Córa w nocy z 15 razy sie budziła.
Lvl 2.5
Jeszcze kilka lvl'i i może będę spał xD
Ja jebe dramat
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
Jak tam? Popiło się przez święta, umieramy na kacu?
Zapraszam do włączenia telewizora i wysłuchania kogoś kto być może za 2 godziny odmieni twoje spojrzenie na WÓDĘ
#alkoholizm Uważam, że to jeden z najlepszych wywiadów na ten temat
#didaskalia

@Kredafreda na c⁎⁎j mi jakiś kolejny żulczyk umoralniacz? To są menele co teraz zbijają kapitał na byciu menelem. Pierdolenie 'ooo panie co ja przeżyłem' a k⁎⁎wa przeżył to że jest ćpunem i alkoholikiem bo był smutny że mu nudno. To prześciganie się do to się nie ćpało. Jak dzieci w podstawówce.
Zaraz łiskaczyk i Wiesiu 3
Zaloguj się aby komentować
#wesolychswiat
– Ale pięknie pachnie! Maciek, co gotujesz?
– Wodę.
– Ale się zrobiła świąteczna atmosfera. U nas na Wigilię zawsze była woda. Ojciec już 2 dni wcześniej zbierał śnieg do miednicy. Ale aromat, czego dodałeś?
– Soli.
– Mmm, klasyka!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dziś urodziny świętuje najlepszy biegacz tagu #bieganie i użytkownik dla którego dane słowo jest ważniejsze od życia! A kradzione plusy są wręcz myślozbrodnią.
Pozdrawiam i miłego dzionka
Zaloguj się aby komentować
Daj pioruna, a @bartek555 zostanie nowym prezydentem Korei Południowej i zniesie wizy żeglarskie dla uzytkowników Hejto
#koreapoludniowa
Zaloguj się aby komentować
Myślę, że wszyscy z nas są przeciwni temu całemu Ostatniemu Pokoleniu i w sposób jaki protestują, ale beke mam, że te protesty tylko w Warszawie xD
Z rana kawa latte na owsianym w Starbucksie a potem blokowanie arterii Warszawy
#protest
@Kredafreda tez mam z tego polewke, ale nie dziwie sie temu. Wszak jak wchodze do kibla na orlenie to nie dziwie sie, ze ktos tam sral. Takie zjebanie umyslowe powstaje w wielkich miastach, gdzie ludziom sie w dupach przewraca. Druga kwestia jest zasieg takich dzialan. Gdyby robili to w Pcimiu to kazdy mialby w to wyjebane, a nawet prawdopodobne byloby ze zwyczajnie zebraliby wpierdol i oduczyli takich protestow. W Warszawce to jednak i bardziej rozglosnione i bezpieczniej takie rzeczy odpierdalac
Może #teoriespiskowe ale szczerze wierzę, że oni i im podobni (typu just stop oil rzucający zupą w obrazy) są tak naprawdę sponsorowani przez koncerny paliwowe. Prawdopodobnie nie są tego świadomi, bo pieniądze daje jakaś firma-krzak lub inną fundacja. Tylko jakiś jeden leader-guru, który osobiście decyduje o przyjęciu nowych członków jak w sekcie. Całość ma na celu ośmieszenie idei ograniczenia zużycia paliw kopalnych jako takiej i zniechęcenie do korzystania z OZE.
@Kredafreda tak się zastanawiam czy z racji tego, że jestem na b2b, to mógłbym takiego pacana pozwać z powodu utraty zarobku, a mój klient za stratę spowodowaną brakiem moich działań.
O ile moja stawka jakaś kosmiczna nie jest (chyba, że dla nich), to klient mógłby już leciec w grube kwoty za godzinę.
Bez problemu mógłbym w sądzie przedstawić straty po dwóch stronach.
Zaloguj się aby komentować
Kto z was kupuje premierową książke?
#ksiazki #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
Memtzen kiedy w debacie prezydenckiej zamiast Rafała Trzaskowskiego pojawia się Ryszard Petru
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Ciesze się mega z tego portalu. Na prawdę, pośród tej tępej propagandy na twitterze wykopie facebooku czy youtubie, można tu wejść i w spokoju poczytać sobie posty i powymieniać argumenty
#hejto
Zaloguj się aby komentować