W wyborach jeśli miałbym zagłosować na jednego z tych dwóch kandydatów
#polityka

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
W wyborach jeśli miałbym zagłosować na jednego z tych dwóch kandydatów
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Wziąłem sobie tygodniowy urlop, który właśnie dobiega końca. Wyspałem, poleżałem, naoglądałem się Better Call Saul.
#żyćko
Zaloguj się aby komentować
Rezygnujesz z Bidena. Szukasz odpowiedniego kandydata, który pokona Trumpa na fali wznoszącej i dajesz ryzykownie Babe.
Ziobro zdziwienia.
Według mnie obydwoje byli beznadziejni
#polityka #usa #wybory
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moja córka wczoraj 2.5lvl była z nami na grobach, na widok mnie zapalającego znicz zaczeła śpiewać "STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM"
XD
#rodzicielstwo #dzieci
Zaloguj się aby komentować
J⁎⁎⁎na zmiana czasu, człowiek nie miał dziecka to mu nie przeszkadzało.
Teraz z 6.30 pobudka mi się przeniosla na 5.30.
5.43 a ja czytam córce Kicie Kocie...
#rodzicielstwo #dzieci
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie kibicuje ani Trumpowi, ani Harris, ale serio nie ma szans by ta babka wygrała xD
#usa
#politykazagraniczna
Zaloguj się aby komentować
Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem...
#memy #humorobrazkowy #kandydatnamemaroku

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Grał bardzo piękny utwór Ukraiński
Okean Elzy - Obijmy
Kiedy nastanie dzień zakończy się wojna.
Tam zgubiłem siebie, spojrzałem na dno.
Obejmij mnie, obejmij mnie, obejmij...
Tak delikatnie i nie puszczaj.
Obejmij mnie, obejmij mnie, obejmij...
Niech przyjdzie twoja wiosna.
Jak ktoś nie zna to bardzo polecam.
Zaloguj się aby komentować
Pytanie, które od dłuzszego czasu mnie trapi #ankietykredafreda
#ankieta
Zaloguj się aby komentować
#memylotr o to to ja i wielbiciele tego tagu

Zaloguj się aby komentować
#lego
Nie miałbym tych figurek, gdyby zniszczyli pierścień w Mordorze. Jeszcze zanim Frodo przyszedł na świat

Zaloguj się aby komentować
Nowi bohaterzy dołączą dzisiaj do drużyny pierścienia
#lego
#memylotr

Zaloguj się aby komentować
Czy jesteś za tym by dożywotnio zbanowqć tag #famemma na hejto.pl?
#ankietykredafreda
Każdy ma prawo komentować gdzie chce i śledzić co chce i każdy ma prawo wrzucić na czarną co chce. Wyjątkiem by były jakieś np pedofilskie czy terrorystyczne tagi. No chyba że według was posrańców "lewicowo-komuchowych" finansowanych przez wiadomo kogo
מה שלא יהיה, אתה לא מתבייש בסטנדרטים הכפולים שלך?
Drodzy modowie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam ulice Kanoniczną w Krakowie
#krakow

Zaloguj się aby komentować
Po wczorajszym dniu cały piłkarski swiat podziwia drużyny z POLSKIEJ EKSTRAKLASY
#pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować