Nazwałem to dzieło : Łabądź w jeziorze awokado
#gotujzhejto #tworczoscwlasna #jakdzialakuchnia


Witam Szanowne Grono :)
Nazwałem to dzieło : Łabądź w jeziorze awokado
#gotujzhejto #tworczoscwlasna #jakdzialakuchnia

Zaloguj się aby komentować
Sory, że dawno nic nie wrzucałem, urwanie głowy na tej kuchni ostatnio.
Dzisiaj prawdziwa gratka, prosto z Podlaskiego lasu na pokład zawitało pyszne mięsko, będzie zatem Bekas pieczony.
Do marynaty użyłem :
Kolendry
Musztardy Dijon
Sosu sojowego
Oliwy z oliwek
Pieprzu
Soli
Czosnku granulowanego
Spód naczynia żaroodpornego wykładamy warzywami jak do bulionu. Na koniec przykrywamy i pieczemy około 3 godzin (temperatura ma osiągnąć 86 stopni w najgrubszym miejscu)
Najważniejsze to zachować głowę wraz z opierzeniem w trakcie pieczenia, żeby nadać daniu wyjątkowy aromat.
#gotujzhejto #jakdzialakuchnia #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj wskakuje 31 lat, proszę brać po dwa !
#urodziny

Zaloguj się aby komentować
A dzisiaj Prince Lamb Kebaby dla załogi
#jakdzialakuchnia #gotujzhejto #gotowanie #statki
Generalnie chodzi o to żeby zmielić jagnięcinę ( można zmienić na wołowinę )
Dodać sól, pieprz, płatki chilli, jogurt, oregano, mięte, cebulę, czosnek i tabasco.
Potem rozkładamy sobie taki twór na placku pszennym, zawijamy w roleczkę, kroimy, nabijamy na patyk i pieczemy około 10 minut z każdej strony (ja daję 180 stopni).
Efekt jest świetny, domowe sosiki i wszyscy zadowoleni


Zaloguj się aby komentować
#dziendobry #psy
Poranny spacerek w pięknym otoczeniu, dzień dobry hejto !

Zaloguj się aby komentować
#jakdzialakuchnia #hejto #pytanie
Siemanko! Dawno nic konkretnego tu nie wrzucałem na mój tag, dlatego piszę z prośbą, żebyście powiedzieli co chcielibyście najbardziej zobaczyć. Będę miał teraz trochę czasu i chciałbym wrócić do regularnych postów
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #zalesie #zycie
Kto w tamtym roku remontował cały silnik w trupie, żeby mieć drugie auto na wszelki wypadek?
- no ja
Kto przy mrozach rozwalił szybę i wstawiał nową ?
- no ja
Kto wymienił akumulator, zamek w bagażniku, sterownik komfortu, mimo iż już teraz przekroczyło to wartość tego trupa dwukrotnie?
- no ja
Komu dzisiaj wyskoczył błąd oleju i na 90% silnik jest do wyjebania?
- no mi
K⁎⁎wa oddaje na szrot, nie mam już siły do niego xD
Zaloguj się aby komentować
#memy #humorobrazkowy #heheszki
Kontrola memów !
Wrzuć w komentarz mema, który rozbawił Cię ostatnio najbardziej

#jakdzialakuchnia #gotujzhejto #rodzicielstwo
Dzisiaj z młodą robimy czeskie Utopence
Przepis na trzy słoiki :
1 litr wody
0,5 litra octu 10%
3 łyżki cukru
1,5 łyżki soli
1 łyżka kminku
1 łyżka gorczycy białej
1 cebula czerwona i 1 biała pokrojone w piórka
5 ząbków czosnku
8 liści laurowych
20-30 ziarenek czarnego pieprzu
10-20 ziarenek ziela angielskiego
4 papryczki chili
Ile chcesz serdelki
Zagotować razem wszystko oprócz warzyw. Dodać warzywa do wyłączonego już z grzania wywaru, ponakłuwać serdelki, wyparzyć i wymyć słoiki, nakładać na przemian serdelki i warzywa, na koniec zalać wszystko po korek zalewą. Wsadzić do lodówki i zacząć jeść za 3-4 dni




To do kompletu https://www.loveandlemons.com/pickled-red-onions/
Ale zaciekawiłeś, chyba trzeba będzie iść po serdelki albo parówki.
Zaloguj się aby komentować
#jakdzialakuchnia #gotujzhejto #marynarz #heheszki
Dzisiaj placki z gulaszem, plus taka ikonografikę zrobiłem załodze, coby wiedzieli jak jeść


Zaloguj się aby komentować
#pytanie #perfumy #pytaniedoeksperta #recenzjeperfum
Czy ktoś, kto zna się lepiej powie mi coś o tych perfumach? Wygrałem w loterii w pracbazie, 100ml oryginalne. Patrzę w necie i wydają się bardzo drogie ( 950 zł na Sephora) xd, zastanawiam się czemu.

Zaloguj się aby komentować
#konkursnanajpiekniejszegobobasa
#glupiehejtozabawy
Zgłaszam się też !

Zaloguj się aby komentować
Kiedy wskoczy nowa ranga? Coś jeszcze muszę zrobić ?
#hejtopytanie #hejto #administracja

Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #kuchnia #hejtopaka
Z taka nowa deseczka z hejtopaki to od razu się chce gotować. Robię grochówkę
Pozdrawiam hejto i życzę wam, żeby wasze paczki też takie fajne przyszły

Zaloguj się aby komentować
#hejtopaka #swieta #hejto
Dziękuję kochany mikołaju!
Paczuszka jest super!
skarpetki 3 pary z Jokerem, miodzio! Akurat jestem w deficycie skarpetkowym więc super!
Żel pod prysznic z pomysłem, sprawdzę wieczorem na bank
Magnes z Bomby, muzyka dla moich uszu!
Czekolady zawsze na propsie !
No ale najwieksza perełka, Deska z galak pizzy, serio?! Żal kroić na niej !
Dziękuję za wspaniałe prezenty! Jest sztosik !
Wszystkiego najlepszego na święta Mikołaju !

@DzialaczWiejski @ErwinoRommelo
@Rozpierpapierduchacz wywołał mnie do tablicy, więc oto mały wykład.
Co do fursony, to musisz po pierwsze zastanowić się jakie są twoje ulubione zwierzęta, po drugie zastanowić się, którym z nich najbliżej do twojego charakteru, ewentualnie skorzystać z jakiejś książki o symbolice lub popkulturze, by wiedzieć co jakieś zwierze symbolizowało kiedyś i dzisiaj. Na przykład jednorożec kiedyś symbolizował czystość, teraz najczęściej fursone jednorożca mają geje xD
Możesz sobie też rozwiązać test na ten temat: https://fursonafy.com/furry-and-fursona-quiz/
Albo przeczytaj wikifur i coś wybierz: https://en.wikifur.com/wiki/Category:Species
Moja fursona to lis płowy. Zboczuch i jaracz zioła. Najdziwniejsza fursona jaką widziałem to ryba głębinowa, więc spokojnie możesz wybrać jakieś rzadkie albo wymarłe gatunki.
Na pewno znajdziesz fursonę dla siebie. Powodzenia!
Zaloguj się aby komentować
#statki #pracbaza #jakdzialakuchnia #gotowanie
Z naszego statku ostatnio po przenosili się na inne projekty kucharze. Dobre mordki. Teraz zostałem ja i kilku spoko gości ale to nie to samo, różnica wieku robi swoje. Ehh było super a jest średnio

Zaloguj się aby komentować
Piękny kawałek schabu. Aż wąs rośnie
#praca #kuchnia #jakdzialakuchnia #heheszki #polska

Zaloguj się aby komentować
#jesiennewyzwania #hejto #dziecinstwo #muzyka
Dobra a więc zadania :
ułóż jesienną playlistę (wrzucam 5 utworów, które mi się nieodzownie kojarzą z jesienią
wrzuć zdjęcie z dzieciństwa i opisz historię. Proszę bardzo
Coma - święta
Alice Francis - Club Noir
Krzysztof Zalewski - Uciekaj
Bisz - Banicja
Piosenki Szantowe - John Kanaka ( często puszczamy na statku na przełomie listopada i grudnia xd)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://m.olx.pl/d/oferta/dzialka-rod-w-trzebiatowie-CID3-ID17xJHo.html?bs=olx_pro_listing
Babcia sprzedaje działkę Rod blisko morza, w Zachodniopomorskim, jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam
#nieruchomosci #niewiemjaktootagowac #dzialka

Moim marzeniem jest kupić kawałek ziemi nad odrą na zboczu. Postawić tam sobie mały domek. Jako że jestem z Zielonej Góry to interesuje mnie Południowe zbocze
Zaloguj się aby komentować