Zdjęcie w tle
Antydepresant

Antydepresant

Inspirator

Dołączył/a: 28.01.2021

  • 49Wpisy
  • 127Komentarzy
  • 8Obserwujących

Tak myślałem, że mój mem znajdzie się i na wypoku, ale nie spodziewałem się, że wrzuci go zielonka (założona dzisiaj) o nicku "beka z hejto" xDDDD

 

MICHAU POSTARAŁBYŚ SIĘ BARDZIEJ XDDDD

 

#heheszki #wykop

7511373a-c99b-4d21-93e9-926badb3b697

Zaloguj się aby komentować

@Fulleks tutaj przynajmniej nie trzeba robić przerwy bo serwery nie wytrzymujo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Master Of Universe, napraw logowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fulleks Nie, po prostu ta strona jest dziurawa jak ser szwajcarski + twórca nie inwestuje w nią, a wykop dalej działa jak gòwno, a poza tym ataki DDos są karalne i wątpie by spółka jaka jest wykop ryzykowałaby aż tak, bo to by skończylo sie zamknięciem strony i bialek by wylądowal za kratami do roku

Zaloguj się aby komentować

No ciekawie się robi, ale nadal uważam, że Rao powinien trafić do klasy inżyniera, a nie zwiadowcy

 

#battlefield #battlefield2042 #gry

0db8132d-c8dc-4bb9-ad73-e330983b094a

@walus002 lepsze to niż nic. Mi się fajnie gra od roku xd

@walus002 @Antydepresant lepiej późno niż wcale. Od czasu kiedy w BFa można grać z Xbox passem dałem grze drugą szansę (bo podczas bety tylko bluzgałem na niedoróbkę) i mam już z 120 godzin w grze. Co mnie cieszy, że wielu osobom z dawnej załogi gra w aktualnym stanie też przypadła do gustu.

Pograłem bo w gamepassie dali, ta gra ssie po całości i tutaj nie ma nic z BF'a, a najgorsze w tym wszystkim to są gówno mapy i hero shooterskie umiejętności. Meh

Zaloguj się aby komentować

Nieoceniony Temporyal wykopał prawdopodobny tytuł czwartego sezonu Battlefield 2042 - "Jedenasta Godzina". Co w ciekawy sposób nawiązuje do nazwy pierwszego sezonu, tj. "Godzina Zero"

 

Do tej pory znalazł info o nowym specjaliście, który będzie zwiadowcą i o dronie wsparcia lotnictwa - SU-70 Hunter-G

 

Link do jego twitta: https://twitter.com/temporyal/status/1616057899939135488

 

#battlefield #battlefield2042 #gry

1341f04c-5e42-4862-bd6b-8030c4ade935

Zaloguj się aby komentować

Za dwa tygodnie miną mi dwa lata, jak założyłem tu konto. Wspaniały to był okres, dużo tu się spamowało na początku, pamiętam jeszcze pierwsze logo z babcią #pdk, dodawanie co chwilę nowych funkcjonalności przez @hejto i piękny festiwal shitpostowania użytkowników, którzy jeszcze nie wiedzieli jakie treści w zasadzie powinny się tu znaleźć. Ale pierwsza euforia minęła i zaczęła się stagnacja, nie było zbytnio co tu robić więc wróciłem skąd przyszedłem.

 

Ale wiadomo co w tamtym miejscu się ostatnio dzieje i tak, dzisiejsza aktualizacja ostatecznie przekonała mnie do powrotu na Hejto, jak tego syna marnotrawnego ( ͠° ͟ʖ ͡°)

 

Dlatego kajam się i witam z wszystkimi ponownie - ciesze się, że wielu moich ziomeczków sprzed dwóch lata nadal jest tu aktywnych, jak również tęsknie za tymi, co już od dawna tu nie postują. Może też wrócą

 

#wrocilem #witamsie

65debe9a-6f9e-411e-bf36-3014cb899047
1c3c6302-5a24-4fec-af95-8bce4b693aca

@Antydepresant Miałem Cię w obserwowanych, mignęło mi powiadomienie i oto jestem. Zobaczyłem, żeś zdrajca, to zabrałem followa. Usłyszałem skruchę, to oddałem. End of story

@lubieplackijohn jeszcze raz oświadczam, iż pojąłem swój błąd xD

Zaloguj się aby komentować

Wyobraźcie sobie teraz, że @Zegar i @DoktorNauk nadal spamują swoimi wpisami, przecież Ci wszyscy nowi użytkownicy oraz niezarejestrowani potrzebowali by jakiegoś handbooka na dzień dobry, co by zrozumieć o co chodzi w portalu www.hejto.pl.

Eh stare dobre czasy, pamiętam to jakby to było miesiąc temu

@Antydepresant Dobra dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz gdzie ich szukać jakby co xD

Na szczęście to już za nami ;d

@Antydepresant kurła, to już miesiąc zleciał?

Zaloguj się aby komentować

Ostatnimi czasy popularne stały się lata '80, a wraz z nimi tamtejsza muzyka. Obecnie wciąż powstają kawałki stylizowane na ten okres, które niejako rykoszetem zyskują na popularności.

Jeszcze niedawno jedynym utworem, który wybił się do mainstreamu był "Nightcall" od Kavinskiego - stanowił on bowiem ścieżkę dźwiękową do popularnego niegdyś filmu z Ryanem Gosslingiem pt. "Drive".

Styl ten nazywa się synthwave i zawiera w sobie tak wiele, tak bardzo zróżnicowanych sub-styli, że mógłbym o nich opowiadać godzinami (co też często robię).

Dlatego, obok ciekawostek prawniczych, będę co jakiś czas wrzucał Wam, użytkownikom portalu www.hejto.pl, co ciekawsze utwory z tego gatunku.

Na pierwszy ogień leci "1987" autorstwa Lucy in Disguise. Dlaczego akurat ten? Hmm, można powiedzieć, że jest magiczny, zapada w pamięć, wzbudza nieznane wcześniej emocje... Ale powód jest jednak prozaiczny - bardzo go lubię, chyba najbardziej ze wszystkich. Także polecam usiąść wygodnie, odpalić poniższy link i odpłynąć na kilka minut

https://www.youtube.com/watch?v=yiUpw4aw6As

@Antydepresant w sumie nie mam jakiś ulubionych utworów, bo nie słucham tego aż tak często, bardziej odbieram ten gatunek póki co jako jedną spójną całość, natomiast uwielbiam ten klimat

@Admiral najlepiej subskrybować kanał na jutubie New Retro Wave, codziennie wrzucają jeden-dwa nowe kawałki

@Antydepresant Fajne, dzięki. Chociaż nie mój gust to miło się słuchało.

Zaloguj się aby komentować

Okej, ktoś może mi na szybko streścić manewry wojenne na portalu www.hejto.pl, tak mniej więcej od wczoraj do przewrotu Patrycjusza?

Bo nie wiem co tu się wydarzyło, że bóg wojny stał się najlepszym burmistrzem?

@Havelock_Vetinari czyli użytkownicy portalu www.hejto.pl nadal wierzą w Wiedźmikołaja, dobrze

@Antydepresant To najlepszy wybór dla nich.

@Havelock_Vetinari Już się przyzwyczaiłem do aresa

Zaloguj się aby komentować

(Miałem to napisać wcześniej, ale ostatnie dwa tygodnie mnie trochę sponiewierały)

Mamy taką rozrywkę w rozmowach ze znajomymi, kiedy trwa jakaś medialna sprawa karna i ktoś powie, że "grozi mu dożywocie", a wtedy ktoś z nas odpowiada pytaniem "A w której kamienicy?" - strasznie nas to bawi. Ale dlaczego?

Artykuł 32 Kodeksu karnego stanowi, że karami są (i) grzywna, (ii) ograniczenie wolności, (iii) pozbawienie wolności, (iv) 25 lat pozbawienia wolności i (v) dożywotnie pozbawienie wolności.

Kolejne artykuły wyjaśniają na czym polega dana kara i tak ograniczenie wolności polega np na wykonywaniu prac społecznych (chociażby sprzątanie ulic), a kara pozbawienia wolności trwa od jednego miesiąca do 15 lat (nie licząc wyjątkowych sytuacji typu recydywa czy nadzwyczajne złagodzenie/zaostrzenie kary). Tak, na karę pozbawienia wolności skazuje się co do zasady do maksymalnie 15 lat, ponieważ kara 25 lat pozbawienia wolności i kara dożywotniego pozbawienia wolności to oddzielne kary. Nie licząc wyjątkowych sytuacji, nie można skazać nikogo na np 18 lub 30 lat pozbawienia wolności. A o wyroku łącznym to może Wam kiedyś opowiem, ale nie sądzę, bo nawet sędziowie wydziałów karnych nie do końca wiedzą jak się to liczy (serio).

Ale co do tego wszystkiego ma kamienica? Z nieporozumienia - tak jak wiele osób uważa, że kolor khaki to taki ciemnozielony, podczas gdy naprawdę jest to kolor "pustynny". Tak samo dożywocie nie oznacza kary dożywotniego pozbawienia wolności.

Artykuł 908 Kodeksu cywilnego i kolejne stanowi czym jest dożywocie - polega ono na tym, że jedna osoba przenosi prawo własności do nieruchomości na drugą, a ta w zamian zapewnia jej opiekę, ubranie, wyżywienie itp aż do śmierci, a po niej pogrzeb. Czyli w praktyce, starsza osoba, która ma mieszkanie ale nie ma rodziny, "przepisuje" je na kogoś, kto w zamian dba o nią do końca życia.

Zupełnie inna kwestia niż kara dożywotniego pozbawienia wolności, co nie?

Ale zaraz zaraz, skąd ta kamienica? Otóż w przeciągu ostatnich 10 lat większość spraw o dożywocie z którymi spotkałem się lub moi znajomi, dotyczyła mieszkań w kamienicach, ponieważ z dożywocia korzystało pokolenie, które swoje mieszkania otrzymało zaraz po wojnie w ramach zaludniania miast. Więc za parę lat ten "żart" trzeba będzie zmodyfikować i pytać "w którym bloku?"

@Antydepresant Z tego, co wiem o tej sprawie, to ten kolega mógłby tam zamieszkać pod warunkiem, że nie wyrzuciłby dotychczasowego lokatora - ale to chyba tak między sobą ustalili. Jak na razie nie mieszka, bo pracuje za granicą, ale stopniowo robi tam remont za zgodą tego dziadka.

@Bipalium_kewense A to jak sobie między sobą dogadają to ich sprawa. Ale znam sporo spraw, że ktoś wziął mieszkanie w dożywocie a potem kombinował jak się pozbyć dziadka. Zanim wpadli na pomysł fliperów, to w taki sposób ogarniali mieszkania na handel, co imho było mega słabe i cieszę się, że ta "moda" już przeminęła

Dzięki, miło się czytało- oby więcej takich postów

Zaloguj się aby komentować