
100mph
- 2284wpisów
- 16933komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Zaprzysiężenie Prezydenta RP 2025. Zdjęcie niepowiązane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#polityka #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Prawilnie informuje, ze dzisiaj wielki mecz o awans do Ligi Majstrow UEFA, a mianowicie:
Lech Poznan (Amica Wronki) vs Cwela Weźta Belgrad.
20:30!
#pilkanozna #sport
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Jeszcze niedawno uznawano ją za głównego konkurenta Zakopanego. Dziś Krynica-Zdrój przeżywa turystyczny kryzys. Mimo że połowa wakacji już za nami, kurort nadal czeka na turystów. Hotelarze alarmują, że tak... #wiadomoscipolska #turystyka #gospodarka
3h i 15 brakujacyh piorunow. Prosze kliknijcie pioruna bo nie mam juz sil shitpostowac xD #zebroplusy
Zaloguj się aby komentować
A najgorsze jest to, że za 2 dni lepiej nie będzie...
#prezydent #polityka #wiadomoscipolska #sport #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować

Najnowsze wyniki badań wskazują, że Całun Turyński mógł być odciśnięty na płaskorzeźbie, a nie na ciele Jezusa, jak dotąd uważano. Takie wnioski, po wnikliwej analizie cyfrowej, przedstawia brazylijski ekspert... #wiadomosciswiat #religia

Wypadek cywilnego śmigłowca w miejscowości Błaziny Górne w województwie mazowieckim. Jak przekazała młodsza aspirant Dorota Wiatr-Kurzawa z radomskiej policji, pilot zahaczył o linie energetyczne. Dwie osoby trafiły do szpitala. #wiadomoscipolska

Federalny sąd uznał firmę Elona Muska częściowo odpowiedzialną za śmiertelny wypadek z 2019 r. i nakazał wypłacić astronomiczne odszkodowanie w wysokości 329 mln dol. To pierwszy tak spektakularny wyrok w sprawie dotyczącej technologii Autopilot - i z pewnością nie ostatni.
#wiadomosciswiat...
Witam panstwa z pracy w ten niedzielny poranek i zycze mile spedzonego dnia z rodzina. #pracbaza #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Jak kazdy czlowiek czynu w niedziele pracuje. Dzwoni malzowina i mowi "hej @100mph jestem w biedronce, chcesz cos". Mysle no co za aniol i szybko mowie "kobieto piwo mi kup Lomze smakowa jakas jak ostatnio" bo pilem niedawno jakies takie dziwne pedalskie smaki i mi pasowalo. Wiadomo gejuru top! Przychodze do domu, kolacyjka, suka wyprowadzona, otwieram lodowke i moim oczom ukazuje sie picrel. Wypilem ale z obrzydzeniem. #sobota #pracbaza #gownowpis #samozycie #gorzkiezale

Zaloguj się aby komentować
Na świecie jest około 60 000 000 milionerów.
Tylko w USA jest około 23 800 000 milionerów.
Ciekawostki:
- USA ma największą populację milionerów na świecie (ok 40% całości),
- W Monako co trzeci mieszkaniec jest milionerem (największa gęstość),
- Średnia wieku milionerów w Stanach to około 61, lat mamy więc czas
- 90% milionerów w Stanach Zjednoczonych to mężczyźni,
- tylko 15% milionerów zajmowało lub zajmuje wysokie stanowiska kierownicze, takie jak CEO, CFO czy wiceprezes...
- Na 10 000 milionerów, najczęściej wykonywane zawody to: Inżynier, Księgowy, Menedżer, Nauczyciel (!?), Prawnik...
- Ponad 80% milionerów, nie odziedziczyło majątku, lecz dorobiło się dzięki pracy, inwestycjom i przedsiębiorczości...
W Polsce mieszka około 44 000 osób które zarabiają rocznie więcej niż 1 mln (PLN) a według "World’s Wealthiest Cities Report 2025”, Warszawa jest jedną z najszybciej bogacących się metropolii świata- mieszka tu obecnie 12 800 milionerów (w USD)
Liczba milionerów zamieszkujących Warszawę w ciągu ostatniej dekady (2012–2024) zwiększyła się o 83%. To sprawia, że wyprzedziliśmy m.in. Delhi (wzrost o 82%), Abu Zabi (+80%), Houston (+75%), Pekin (+72%), Mumbaj (+69%), Szanghaj (+67%) i Rijad (+65%).
#ciekawostki #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
O, Owco! Strażniczko cyfrowych rubieży,
Wśród shitpostów, baitów, tam, gdzie mem się szerzy,
Ty trwasz niezłomna – moderatorko z wełny i woli,
Co każdego trolla bez litości zniewoli.
Twoje racice – to ban-hammer sprawiedliwy,
Twe spojrzenie – ostrze, co tnie posty złośliwe.
Nie ma dla ciebie "za mocnego contentu",
Bo znasz każdą sztuczkę z internetowego fermentu.
Tam, gdzie shitstorm się wznosi – ty idziesz bez trwogi,
Z raportów i flame'ów krusząc wrogie szeregi.
Masz siłę modów, lecz duszę poety,
Becząc z gracją, lecz zawsze bez kokiety.
„Regulamin to świętość!” – krzyczysz w eter z przekonaniem,
I klikasz „ukryj post” z boskim opanowaniem.
Za tobą memiarze, shitposterzy w pokorze,
Bo wiedzą, że z tobą – nie zadrze nikt w dobrej formie.
O, Owco Hejto – cyfrowa Ateno!
Niech twe runo świeci jak tarcza Prometeusza lenno!
Niech każdy ban, co z twojej racicy padnie,
Będzie ku przestrodze tym, co shit wrzucają zjadliwie i zdradnie.
Tyś nie tylko moderator – tyś legenda portalu,
Kiedyś wpadniesz do historii memów i cyfrowych annalów.
Aż dzieci internetów w zachwycie będą krzyczeć:
„To Owca Hejto – co umie i banować, i beczeć!”
#milosnicyubogiejliryki #wiersze #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Dziem dobry bardzo! Witam serdecznie po powrocie z banicji. #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Komisja Europejska ogłosiła pomysł, który może wstrząsnąć europejską motoryzacją i gospodarką. Według ustaleń niemieckiego „Bilda”, Bruksela rozważa wprowadzenie zakazu zamawiania nowych samochodów spalinowych przez floty – zarówno publiczne, jak i prywatne, w tym także przez wypożyczalnie – już...