Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
witamy w putinowskiej autokracji.
I cyk, Adrian podpisał ustawę o Komisji ds. Odstrzelenia Tuska Przed Wyborami. Teoretycznie wysłał ją do Trybunału Przyłębskiej, ale w trybie następczym, co znaczy, że Komisja powstanie i będzie działała, tylko Adrian w razie czego może powiedzieć, że to nie jego wina.
Zatem Komisja powstanie i będzie miała wszystkie prerogatywy, które opisałem w punktach we wczorajszym tygodniu w reżimie.
Jest.
Pierdolonym.
Putinizmem.
Miłego dnia.
#putinowskapolska #wiadomoscipolska #polityka #jebacpis #bekazpisu
(tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Zaloguj się aby komentować
Dziennikarze Wirtualnej Polski odkryli, że hejterskie konto, które szczuło na posłankę Filiks, siało antycovidowe brednie i onucarską propagandę...
...jest najprawdopodobniej prowadzone przez pracownicę Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
I choć konto istnieje od 2016 i ma 4600 obserwujących, to drugim historycznie obserwującym jest Kaleta z SP.
Dzień dobry.
https://wiadomosci.wp.pl/samobojstwo-syna-poslanki-hejt-i-madzia-z-prokuratury-6891196769229408a
#putinowskapolska #wiadomoscipolska #jebacpis #bekazpisu #polityka
Zaloguj się aby komentować
#kubuspuchatek #memy #humorobrazkowy #heheszki #czarnyhumor #bardzoczarnyhumor

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
patrzcie jak to jest. jak nie ma oznaczenia płci piszącego, to nagle nie ma setek wpisów o niczym, których jedyną wartością jest to, że pisała kobieta, albo pojeb, który ją udaje + tysiące odpowiedzi od żałosnych kretynów podlizujących się wirtualnym cycom/ tysiące wpisów toksycznych szaleńców, jaka to "p0lka" zła, bo na pana nie chce nawet narzygać.
o to chodzi, oby tak dalej. równouprawnienie w internecie może być błogosławieństwem
#gownowpis #rozkminyzdupy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hmm. Gdyby Francuzi dali, to pozycja Niemców byłaby już całkowicie irracjonalna
#ukraina #francja #wojna #bronukraina #aryocontent

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
W Ministerstwie Cyfryzacji powstał zespół ds. rozwoju AI w Polsce. Jednym z członków jest Tomasz Czajka, większości znany pewnie główinie ze zdjęcia-mema "impreza informatyków". A to zdjęcie, wspomnianego zespołu do spraw AI xD
więcej info tutaj: https://twitter.com/TrajektoriaAI/status/1752024870551011633
#polityka #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
No to robimy kolejne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HotShops.pl - To portal w którym codziennie pojawią się najgorętsze promocje, kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Tworzą nas użytkownicy i to oni dodają i oceniają okazje!
Dla prawdziwych cebulomaniaków mamy nawet kategorię z darmowymi okazjami - Za darmo
Dziś do wygrania Strug elektryczny TopShak! ( ͡° ͜ʖ ͡°) + Gadżety z logiem HotShops.pl
Doceniasz wpis (klikasz w błyskawicę) = bierzesz udział o wygranie 1 sztuki
Opcjonalnie wrzuć mema w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wygrywasz = wstawiasz zdjęcie na #hejto o chwaląc się wygraną i nas wołasz
Jeżeli szukacie dobrego #cebuladeals #promocja #okazje to zapraszamy na stronę HotShops.pl !
Losowanie tak jak ostatnio przez hejtolos w tym tygodniu.
Powodzenia!
Zespół HotShops.pl

Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Po niedawnym opublikowaniu Developer Hejto pojawiają się pierwsze projekty korzystające z naszego API. Ostatnio pojawił się projekt użytkownika @HannibalLecter - AHW czyli Anonimowe Hejto Wyznania , na który wielu z Was czekało.
Jeśli macie inspirującą historię lub ciekawe wydarzenie, którym chcecie się podzielić jednocześnie dbając o dyskrecję to być może AHW jest dla Was.
Chcemy wspierać takie inicjatywy i zachęcamy do tworzenia aplikacji w oparciu o nasze API.
PS: Naprawiliśmy wylogowywanie, które utrudnialo korzystanie z Hejto.
#hejto #ahw #anonimowehejtowyznania #fix


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uff. Wracam właśnie z siedziby hejto (picrel). Złożyłem papiery i udało się założyć konto. Dajcie zatem pioruny.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Czy najlepszy prezydent USA zasługuje na grzmota?
#heheszki #usa #filmy #komedia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Tosie i Tomeczki,
kolejny emigrant z wypoku się melduje. Ponad 14 lat tam spędziłem i nie ukrywam, że wykop to były moje ulubione social media.
Trochę mi smutno z tego powodu, że ten portal upada
A jak tak sobie przypomnę to przeżyłem tam parę fajnych chwil: parę razy wysyłałem wykopaczki, spotkałem osobiście parę Mireczków (jednego nawet zimą gdzieś odbierałem i wywoziłem w góry, ale dostał bana za plusowanie proto-rumuna). Założyliśmy wspólnie z Mirkami i Mirabelkami tajną grupę poza wykopem z prawie setką użytkowników z imienia i nazwiska. Spotykaliśmy się na żywo a nawet z jednymi byliśmy na Męskim Graniu i było w pytę.
Kiedy urodził się pierwszy syn i dla beki założyłem mu konto (@tymon_syn_acidd xD) to śmieszkowaliśmy, że pewnie przekażę mu login i hasło na 18-tkę xD Ale te 6 lat temu w najgorszym scenariuszu nie przewidywałem, że wykop tak na swoje własne życzenie będzie rozwalał sobie ryj, że będzie afera parówkowa, kolaboracja z pisem.... ehhh kurde odechciewa się.
Na szczęście tutaj wchodzi @hejto całe na biało i wlewa w moje czarne serce trochę nadziei, że jeszcze może być lepiej.
Dlatego zostaję tutaj i będę powoli budował to co zbudowałem tam przez te 14 lat.
Love

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować