Zaloguj się aby komentować
#heheszki #sapkowski #wiedzmin #humorobrazkowy
Kto wie, ten wie

Zaloguj się aby komentować
Przegląd recenzji Wiedźmina 2: Zabójców Królów z czasu jego premiery. Jak polscy recenzenci z czasopism o grach oceniali kontynuację kultowego RPG od CD Projekt RED? Jak przyjęto Edycję Rozszerzoną na Xboxa 360? Zapraszam do materiału.
#wiedzmin #gry #cdaction
Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #ai #aiart
Kolejny potwór obalony

Zaloguj się aby komentować
Zwiastun 4 sezonu produktu wiedźminopodobnego od NF.
Festiwal żenady na pełnej k⁎⁎⁎ie :)
https://www.youtube.com/watch?v=eVzedzM5O04
Plus w komentarzu jeden z komentarzy pod wpisem Tomka Bagińskiego na fejsie.
#netflix #witcher #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#wiedzmin #ai #aiart #madmax #postapo
Dalej Płotka jeszcze kilka mil i kupię tobie wysokooktanową


Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #ai #aiart #piwko
Piwko po robocie

Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #cyberpunk2077 #ai #aiart taki tam Cyberwiedźmin


Zaloguj się aby komentować
Gdzieś tam powinno być gniazdo utopców
#las #rower #gry #wiedzmin #przyroda #heheszki

Zaloguj się aby komentować
System Zero wraca z drugim odcinkiem, na którego nikt nie czekał. Tym razem jeszcze więcej chaosu, mniej logiki i zero zasad. Wiedźmin? Jest. Far Cry? Jest. Gothic... Też, ale nie do końca. A do tego gość specjalny, kupa ciekawostek, przypadkowe shorty i humor, który powinien trafić do kosza. System Zero – program, który nie udaje, że ma sens.
#gry #wiedzmin #gothic
Zaloguj się aby komentować
#wiedzmin #trylogiahusycka #seriale
Na reddicie było AMA z Andrzejem Sapkowskim w którym z pan Andrzej z przyrodzonym wdziękiem i życzliwością odpowiadał na pytania. Można by to streścić do "tak napisałem bo tak wymyśliłem, a tego czego nie napisałem to nie ma" xD
Ale został poruszony jeden ciekawy wątek:
Hi Mr. Sapkowski!
Would you like to see a TV adaptation of the Hussite trilogy?
Of course. And it's not out of the question that such an adaptation might be made. However, I can't share any details at the moment.
Może uda się lepiej niż z Wiedźminem
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Analiza co zostanie spierdolone. Filmik mojego ulubionego twórcy yt w temacie.
#wiedzmin #youtube #seriale
Zaloguj się aby komentować
#ballady #wiedzmin #madroscizyciowe #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Całkiem spoko ten nowy sezon #wiedzmin
#heheszki #seriale #1670





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
WIelkimi krokami zbliża się do nas czwarty sezon Netflixowego Wiedźmina. Biorąc pod uwagę to, że aktor który jednocześnie grał dotychczas główną rolę, jak i jest jedyną osobą na planie która czytała książki (i chyba też grała w gry) odeszła po sezonie trzecim, bo nie mogła znieść tego, jak twórcy serialu brutalnie gwałcą materiał źródłowy, stwierdzę jedno:
To na 100% będzie najlepszy sezon jakiegokolwiek serialu w historii, a fabuła, pomimo kilku DROBNYCH zmian wprowadzonych przez twórców będzie bardzo zgodna z materiałem źródłowym, wciągająca i nie licząca się z polityczną poprawnością, a scenografia napakowana będzie wspaniałymi sceneriami, kostiumami, świetnie zrealizowaną walką, oraz duchami którym można wyrwać serce. Bo duchowi można wyrwać serce, prawda?
#heheszki #wiedzmin #netflix

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować