Jprdl! Właśnie policzyłem, że od 2004, czyli od 19 lat(!!!) mamy wybór pomiędzy Tuskiem a Kaczorem. Nie nudzi wam się to? I jeszcze kolejne 4 lata. A potem co? Tusk czy Kaczyński?
#bekazpolski
#polityka #tusk #kaczynski #pis #po
Jprdl! Właśnie policzyłem, że od 2004, czyli od 19 lat(!!!) mamy wybór pomiędzy Tuskiem a Kaczorem. Nie nudzi wam się to? I jeszcze kolejne 4 lata. A potem co? Tusk czy Kaczyński?
#bekazpolski
#polityka #tusk #kaczynski #pis #po
@jimmy_gonzale @jimmy_gonzale Ludzie chcą personalnch zmian, zamiast programowych. W efekcie z perspektywy młodych wyborców wybranie Tuska to jakaś zmiana (z którym wiążą nadzieje), tak samo jak 8 lat temu z perspektywy młodych wyborców zmianą było wybranie Kaczyńskiego. I tak w kółko.
Realna zmiana to musi być ideologiczna, kulturowa, tzn ludzie muszą zmienić poglądy. Póki nie zmienią, "zmiany" będą miały charakter kosmetyczny i bardziej personalny.
Może wspomnę o śmiesznym przypadku, Napierały, który najpierw głosował na PO, potem na PiS, a teraz znowu na PO (pod nową nazwą).
Zaloguj się aby komentować
#polityka #koalicjaobywatelska #heheszki #trzeciadroga #tusk
A pamiętacie jak gigachad tusk, liberał gospodarczy przez 8 lat nie dał rady ani razu podnieść kwoty wolnej od podatku i wynosiła ona 36XX zł ? Pobierałeś świadczenia socjalne dla ubogich i płaciłeś podatek dochodowy
Mam nadzieję, że ten ch.jek czegoś się nauczył. Ech, powoli wracają mi wspomnienia, dlaczego ja tej łajzy nienawidzę ;] brrr...
@tyle_slow dzięki takim oszczędnościom to co przyszło po Tusku mogło nam pięknie budżet rozjebać i się pozadłużać. Jesteśmy w d⁎⁎ie i możemy spowolnić proces zapaści gospodarczej, albo go przyśpieszyć. Zapaść nastąpi bo to nieuniknione. PiS po prostu maksymalnie przyśpieszył ten proces. Mamy teraz dwa rozwiązania - zacisnąć pasa, odciąć wszystkie świnie od koryta i zacząć maksymalnie oszczędzać, albo dalej zadłużać kraj i doprowadzić do ucieczki młodych. Starzy ludzie zagłosowali na ucieczkę młodych
Zaloguj się aby komentować
Ukradzione z neta, ale nie mogłem się powstrzymać.
#tusk #wybory # polityka

Zaloguj się aby komentować
Donek ufam tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tusk #wybory #heheszki #polityka

Zaloguj się aby komentować
Daleki jestem od widzenia w Tusku jakiegoś mesjasza, jednak wydaje mi się że jeśli opozycja nie wygra tych wyborów to następne tak czy siak ma wygrane PiS. Dlaczego? Otóż Tuskowi w sejmie będą patrzeć na ręce funkcjonariusze TVP bardziej niż zwykle, każda wtopa, każdy błąd będzie grillowany do porzygu. Na pewno będzie jakaś afera z jego osobą, jeśli wydaje wam się że nic raczej nie przebije afer pisu to według mnie nie musi przebijać, wystarczy żeby była po prostu bardziej medialna, nie wiem jak zamówi sobie obiad za 1500 zł to do ludzi to bardziej dotrze niż to że Sasin przejebał 70 mln na wybory... Najlepsza by była wtedy jakas nowa twarz w polityce, ale czy taka się pojawi?
#tusk #bekazpisu #polityka #wybory
@pawcio__ Funkcjonariusze okupanta kaczystowskiego z TVP nie mają żadnej kadencyjności. Zakładam, że zostaną wytrzebieni i wypierdolenie na zbity pysk, max. w pierwszym kwartale po zmianie władzy (oby/o ile do takiej dojdzie). Niezmiernie czekam na ten dzień kiedy horda mniejszości w0lackiej z patoelektoratu PiSowieckiego włączy odbiorniki w Wolnej Polsce, a tam nie będzie już tych telewizyjnych kurwiszonów, tylko ktoś kto ro⁎⁎⁎⁎⁎doli im marzenia o Polsce kato-socjalistycznej
Jaka to Pan Radek kiedyś pięknie powiedział „Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy!”.
Zaloguj się aby komentować
Milion elektryków Morawieckiego
#jebacpis #polityka #wybory #morawiecki #tusk
Zaloguj się aby komentować
Wszyscy się śmiejemy z tej szalonej kobiety co się odpaliła kilka dni temu na spotkaniu z Tuskiem.
Ale ta nawiedzona starsza Pani miała przynajmniej odwagę przyjść i wygarnąć to co jej leży na wątrobie ( już pal licho, że to urojenia były)
Natomiast szef partii, którą popiera owa nawiedzona kobieta uciekł przed Panem Tuskiem niczym szczur przed deratyzacją.
Kaczka to tchórz i żadne symetrystyczne gadanie ' pis peło jedno zło' tego nie zmieni.
#polityka #jebacpis #bekazpisu #wybory2023 #tusk #bojowkakaczoradonalda
Zaloguj się aby komentować

"Nie mogę się doczekać! Widzimy się w polskiej telewizji!" - zadeklarował premier Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych. W poniedziałek w TVP odbędzie się wyborcza debata liderów. Swój udział zapowiedział w niej szef PO Donald Tusk.
#wybory #debata #polityka #morawiecki...
Zaloguj się aby komentować
Czyli Kaczyński nie pójdzie nawet na taką debatę do TVP, gdzie to Rachoń będzie zadawał pytania, pewnie ustalone wcześniej przez Kaczyńskiego, i gdzie nie będzie możliwości dyskusji między politykami, tylko dlatego, że na tej debacie będzie Tusk. Jak bardzo Kaczyński musi się go bać xD Jeszcze coś bredzi o tym, że Tusk jest od kogoś zależny i on to mógłby debatować z Weberem. A w jakim to języku Jareczku? xD Tusk podległy, to jak nazwać delagata pisu na tę debatę? xD
Chcecie wiedzieć dlaczego Kaczyński boi się jakiejkolwiek formy konfrontacji z Tuskiem? Obejrzyjcie to:
https://www.youtube.com/watch?v=B_die0wm8hM
#polska #polityka #jebacpis #wybory #tusk
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom tu nie chodzi o strach, nie łykajcie narracji opozycji, Kaczyński nie pójdzie na tę debatę, bo może tylko na tym stracić, ogólnie PiS musi to tylko odbębnić, bo nic nie ma do zyskania
Nie puści tam też Morawieckiego, bo będzie tam wielkie grillowanie go i żadnych zalet dla pisu, tam musi iść ktoś nudny, bez wzbudzania emocji
Jeśli PiS ma taką możliwość, to powinien grać na sukces Bezpartyjnych w tej debacie, bo jak ich kandydat bardzo dobrze wypadnie, to może podkraść niezdecydowanych Trzeciej Drodze
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom Uderzające jest to, że istniała w tamtych czasach jakakolwiek rozmowa, dialog 2 stron w publicznej telewizji. Czuje się jakoś nieswojo słuchając tego. Merytoryczna rozmowa bez zakrzykiwania i czas na odpowiedź. Straszny kontrast. Faktycznie liliputin jest cieniem człowieka który wtedy potrafił się jeszcze wysłowić bez pomyłki w krótkiej wypowiedzi. To tym większy dramat, że jesteśmy zależni od tego karaczana.
Zaloguj się aby komentować
Piorunujesz=szanujesz gościa, który idzie na pseudodebatę do nienawidzącej go rządowej telewizji, gdzie pytania będą wymierzone w niego i nie będzie mógł nawet dyskutować z innymi politykami. Ale idzie tam, żeby także jego przeciwnicy mogli poznać jego prawdziwe poglądy. W przeciwieństwie do jego głównego konkurenta, Kaczyńskiego, który chce rządzić kolejne cztery lata Polską, ale nie pójdzie nawet na taką debatę, gdzie Tusk nie będzie mógł mu zadać pytań, a pytania, które on, Kaczyński, usłyszałby od "dziennikarzy" będących w istocie funkcjonariuszami jego partii, sam wcześniej ustali.
#polska #polityka #tusk #wybory #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Kołodziejczak jak wylizał xD
#polityka #tusk
Zaloguj się aby komentować
Niemcy znowu podważają polską demokrację. Piszą, że na marszu "miliona" było tylko sto tysięcy ludzi
A przecież Tusk z Czaskowskim liczyli osobiście i wyszło ponad milion
#heheszki #polityka #bekazlewactwa #tusk
https://www.zeit.de/politik/ausland/2023-10/polen-proteste-regierung-warschau-parlamentswahl

Zaloguj się aby komentować
Juz jutro Platforma organizuje marsz im Joanny z Krakowa vel "Żelek". Wybieracie sie? #polityka #tusk #platformaobywatelska #joannazkrakowa

Zaloguj się aby komentować
Najważniejszy zwrot w języku niemickim to: Jawohl, frau Merkel
#heheszki #polityka #tusk

Zaloguj się aby komentować
Niektóre kuce miały nadzieję że nowy prezes partii KORWiN,
o nowej nazwie "Nowa Nadzieja" (stary kurwinizm)
nie będzie z siebie robił głupka i nie pójdzie go tak łatwo obśmiewać.
Tymczasem wygląda na to, że konserwatysta ten kontynuuje tradycję ojca założyciela swojej partii spirdoksów, to znaczy bycie negatywnym bohaterem portalu demagog.pl
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/40-proc-ukraincow-oczekuje-pomocy-finansowej-to-nieprawda/
Jakby to kogo interesowało, np. różnych spierdolonych symetrystów, czy innych zidiociałych "centrystów":
Menzten na demagog.pl ma stosunek prawdziwych wypowiedzi do fałszywych 5:7
dla porównania lider partii Razem Adrian Zandberg ma 26:3
Pójdźmy dalej, wiceprezes "Nowej Nadziei" i współprzewodnicząca Razem:
Konrad Berkowicz: 11:3
Magdalena Biejat: 12:1
I bonus, bo tutaj dużo platformersów kórzy wyrastają jak grzyby na skażonym terenie:
Donald Tusk 9:5
chociaż wybitnym mitomanem jest nadal Korwin: 17:41
#konfederacja #faszyzm #mentzen #nacjonalizm #populizm #partiamem #bekazprawakow #bekazkonfederacji #partiamem #tusk
Zaloguj się aby komentować
O burwa xD Czy to jeszcze jeszcze TVN czy już już Media Narodowe?
EIN VOLK, EIN REICH, EIN TuSSk! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tvn #tusk #tvn24 #heheszki #heheszkipolityczne #media #imigranci #imigracja #nielegalnaimigracja #uchodzcy #narodowcy #europa
#polityka

Zaloguj się aby komentować

Cytat: "- Składam uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach pojadę i odblokuję pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy i wszyscy to odczujemy - powiedział w niedzielę szef PO Donald Tusk. Podkreślił, że obecnie Polska jest jedynym krajem w UE, "do którego ani jedno euro, ani jedna...
Ale mam bekę z KO ostatnimi dniami.
Silni razem, to już takie piruety odpierdalają na Twiterrku, że głowa mała.
#wybory #opozycjablaznow #tusk #neuropa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować