Niewiele ale dobre i tyle
#jebacpis #polityka #po #tusk #konfederacja
Niewiele ale dobre i tyle
#jebacpis #polityka #po #tusk #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Znacie tych wariatów z #koalicjaobywatelska siedzących obecnie w sejmie i raz na jakiś czas wciskających pomylony guzik przy głosowaniu, co nie? No więc jest jeszcze gorzej: podobne strzały w stopę oddają ich wyborcy.
Pani z obrazka jest zwolenniczką KO i nawołuje do zepchnięcia #trzeciadroga ( #holownia i #psl ) poniżej progu i tym samym odsunięcie PiS od władzy.
Otóż droga pani Danusiu (i cała reszta debili) będzie wtedy absolutnie odwrotnie. Dlaczego?
W Polsce obowiązuje metoda D'Hondta rozdzielania głosów.
Głosy ugrupowań które nie przekroczyły progu wyborczego trafiają do zwycięzcy wyborów. Czyli jak wskazują sondaże do PiS.
Pani Danuta i reszta pozytywnych idiotów (bo to motyw przewodni na Twitterze: zwolennicy PO jadą po Hołowni zamiast zająć się jebaniem PiSu) funduje nam nie tylko zwycięstwo PiS ale zwycięstwo z większością miejsc w sejmie.
Gorzej być nie może.
Donald #tusk o Hołowni powiedział że naprawdę życzy mu jak najlepiej bo Tusk to jednak sezonowane polityk i wie jak ta maszyna działa. Niestety jego po⁎⁎⁎⁎ni wyborcy robią krecia robotę Kaczyńskiemu.
(Tu wstawić można obrazek Andrzeja Wajdy z rozdziawioną gębą na widok wyników wyborów, w październiku znów będzie pasował jak ulał)
#polityka #jebacpis

> Głosy ugrupowań które nie przekroczyły progu wyborczego trafiają do zwycięzcy wyborów. Czyli jak wskazują sondaże do PiS.
sondaże dumy to nie sondaże tylko partyjna agitka za pieniądze państwa.
popatrz sobie na ludzi których trzecia noga chce wprowadzić - dla większości 3-4 partia. będzie jak z kukizem.
wobec powyższego jeżeli trzecia noga wejdzie i pis wygra, to przejdą do pisu. jeżeli wygra peło, to przejdą do peło. w sumie jeden c⁎⁎j czy wejdą, czy nie - ale póki co odsuwają konserwowy elektorat od pisu i konfy.
Zaloguj się aby komentować
Podeśle ktoś linka do pełnego programu wyborczego Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach 15 października 2023? Wybory za 2 miesiące, a nigdzie nie mogę go znaleźć. Musi być bardzo za⁎⁎⁎⁎sty, tylko dlaczego go tak chowają? Interesuje mnie jedna rzecz i od niej rozważam ewentualne poparcie dla Tuska i reszty. Z góry dzięki.
#wybory #polska #platformaobywatelska #koalicjaobywatelska #tusk #wybory2023 #neuropa #polityka
@Rebe-Szewach Współczesny trend jest taki, że duże ugrupowania nie bawią się w rozbudowane programy (zazwyczaj są to hasła i slogany - bez merytorycznego wyjaśnienia skąd na to będą pieniądze tudzież jak chcą uzyskać taki efekt), to domena mniejszych ugrupowań, które starają się przebić.
Zakładam, że KO jak i PiS będą w toku kampanii powoli odsłaniać karty czyt. licytować się na pomysły socjalne (oczywiście bez tłumaczenia skąd pieniądze lub tradycyjnym - zmniejszymy biurokrację, uprościmy podatki, usprawnimy coś tam).
Niestety polski naród podłapie to chętnie, bo w swojej masie jest "ciemny" jeżeli chodzi o ekonomię, gospodarkę i zarządzanie.
Zaloguj się aby komentować
Lepsze niż różne pato-gale MMA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#boks #heheszki #heheszkipolityczne #heheszkisportowe #tusk #bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#tusk #czlowiekskurwiel #joanna #wyroczniacontent
Zdaje się, że tusek pogrzebał temat p. Joanny, psycholki na której miał oprzeć manifestację debili - marsz miliona serc.
Ponoć w TVN też już tematu nie grzeją.

Zaloguj się aby komentować
Mogę takiej użyć do golenia zarostu czy potem po niej odrastają rude? xD
#heheszki #zakupy #tusk #uk

Zaloguj się aby komentować
A co to się tu stanęło? Czy to przez program czy przez jego brak? (KO -4,6%)
#jebacpis #wybory #tusk
https://twitter.com/MateuszPluta02/status/1685729956720975872
Zaloguj się aby komentować
Dolan do spólki z gazetą wyborczą uśmiercili p. Joannę z Krakowa xD
#tusk #czlowiekskurwiel #wyroczniacontent

Zaloguj się aby komentować
#tusk #czlowiekskurwiel #furdeutschland

Zaloguj się aby komentować
#wyroczniacontent #tusk #czlowiekskurwiel

Zaloguj się aby komentować
Tusku manipulując chrześcijanami, dokonuje samozaorania xD:
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1679924329633464331/pu/vid/640x360/4t6Dor3xSXLGMtv2.mp4?tag=12
#tusk #czlowiekskurwiel #wyroczniacontent
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
TVPiss już wie
(...)uspokójmy naszych telewidzów, władza w Polsce się nie zmieni, przynajmniej na pewno nie będzie rządził Donald Tusk, ale gdyby zakładając jakiś naprawdę straszny scenariusz, jestem o tym przekonany, że usłyszelibyśmy coś w stylu "chcemy dialogu z Rosją taką, jaką ona jest".
#polityka #tvpis #tusk #rosja
Zaloguj się aby komentować

#polska #polityka #bekazpisu #tusk
UWAGA
WYCIEKŁO NOWE LOGO PO NA KAMPANIĘ 2023! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #heheszkipolityczne #platformaobywatelska #tusk
#polityka

Zaloguj się aby komentować
#tusk #czlowiekskurwiel #wyroczniacontent

Zaloguj się aby komentować
Nowa twarz donalda
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1676247651606568961/pu/vid/708x720/S40DoCV5RmXzdCmM.mp4?tag=12
#tusk #czlowiekskurwiel #wyroczniacontent
Zaloguj się aby komentować