Rynek już naprawdę popierdoliło. Nie dość, że nie widzi, że sama sobie stworzyła nierealizowalne wymagania, to jeszcze jest 5/10
#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow


Rynek już naprawdę popierdoliło. Nie dość, że nie widzi, że sama sobie stworzyła nierealizowalne wymagania, to jeszcze jest 5/10
#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow


@gumowy_ogur Przynajmniej wiadomo,że robi laski - Pani inżynier budowy ostatecznie,a wiadomo: "białe kaski..."
Dalej - 25 ? No way, typiara odmładza sie. Coś jeszcze ? Wymagania wymaganiami - są jakie są i może nie znajdzie i to jej sprawa - ale NA LITOŚĆ BOSKĄ ! - szukanie stałego związku przy TAKIM grafiku ?! To nie ma szans nawet jakby spełnić te jej wymagania. Ona normalnie wolnego czasu nie ma, no błagam !
Zaloguj się aby komentować
Update z https://www.reddit.com/r/SwipeHelper/
#tinder właśnie zaktualizował polityki, dopisał nieco kodu i teraz eugenika leci na całego. Laski zgłaszają za byle co, nikt nie czyta zgłoszeń i automat rozdaje bany praktycznie bez powodu. Nowość polega na tym, że teraz nie są to zwykłe bany, tylko shadowbany, rozciągają się na wszystkie produkty MTCH takie jak Hinge, a dodatkowo blokowana jest także karta płatnicza użyta do wykupienia premium. Oczywiście nadal działają poradniki antybanowe (no bo niby czemu miałyby nie działać?), ale dla przeciętnego użytkownika staje się to wszystko coraz bardziej skomplikowane. Niektórzy gotowy są naprawdę nie rozmawiać z laskami tylko dlatego, że mogą powiedzieć "coś nie tak", terroryzm i eugenika na całego.
Zaloguj się aby komentować
#tinder mialem ostatnio dyskusję z użytkowniaczką hejto, twierdziła że jak żona mnie zostawi (a się na to nie zanosi) to będę miał problemy.
Wczoraj o 22 dla beki zainstalowałem tindera.
Dziś mam już 9 machy z fajnymi laskami. Niektore 25 lat (a ja mam 41). Dodam, że adonisem nie jestem, jedyne co to wzrost (188cm). No i mieszkam w UK więc mam chyba ze 3 fajne Azjatki. Ta jest fajna.

@Kubilaj_Khan umm nie ma się co podniecać to że masz z kimś macza nic nie znaczy totalnie. Najpierw musi dojść do spotkania i to tam następuje wstępna weryfikacja. Macz to jest zero to tylko takie danie znać że obydiwe strony są wstępnie zainteresowane. Nie wspominając o tym że dziewczyny na tej aplikacji mają tych matchy kilka albo kilkadziesiąt razy więcej niż mężczyzna. Jakbyś próbował się z kimś umówić na spotkanie to wtedy nastąpiła by prawdziwa weryfikacja i po potencjalnym spotkaniu XD
Zaloguj się aby komentować
Wyobraźcie to sobie...
Macie tindera od dwóch lat, przez ostatnie dwa lata były 3 pary, aż nagle miesiąc temu wpadła jakaś para - napisałem
> Cześć, co tam u Ciebie?
Do dziś zero odzewu. Może po prostu jestem zbyt brzydki żeby mi odpisywać, lub też para wpadła przez przypadek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #depresja #niebieskiepaski #zwiazki #tinder
"> Cześć, co tam u Ciebie?" - To tekst jak do kumpla. Zawsze pytałem "czym się pasjonujesz?" Z reguły mi odpisywała coś ciekawego o sobie, dwa czytała mój profil i zadawały pytania. Ale przy 2 parach to w tindera nie masz się co bawić. Nie koniecznie brzydki. Ale jak masz foto w kiblu, złe oświetlenie to dużo spierdoli twarz.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Albo im się nie podobam albo nie wiem. Ci kolesie na tinderze kompletnie nie potrafią rozmawiać. Żadnych pytan, kontynuacji tematu, odpowiadają na moje zdania i cisza. Tragedia. I to nie ze jeden ale kurde z 6. Po co zaczynaja gadkę jak nie potrafią albo nie chcą jej kontynuować, a ja się serio wysilam..
#tinder #badoo #rozmowa #niebieskiepaski
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj solidny #gownowpis XD
Sparowało mnie na #tinder z takim Wojtkiem o 6 lat młodszym ode mnie, którego pamiętam z dzieciństwa XD
Od urodzenia do 7 roku życia mieszkałam w pewnej miejscowości. Gdy miałam 6 lat przyszedł na świat Wojtek, z którego siostrą się kolegowałam, a nasze mamy były dobrymi sąsiadkami i jednocześnie koleżankami. Pamiętam, że kilka razy szłam z malutkim Wojtusiem na spacerek XD
Gdy Wojtek miał jakiś roczek jego rodzina na stałe przeprowadziła się do Anglii, a niedługo później my również przeprowadziliśmy się do innej miejscowości i w sumie już nigdy więcej nasze rodziny się nie spotkały.
No i tak wczoraj nas sparowało na tinderze i jestem 98% pewna, że on nie ma zielonego pojęcia, że przez pierwszy rok jego życia byliśmy sąsiadami i nasi rodzice tak dobrze się znali xD
Taka gównohistoria, ale należę do osób, które cieszą się z takich głupich rzeczy i zbiegów okoliczności xD Zastanawiam się czy napisac mu jakąś creepy wiadomość sugerującą że go znam xd
@Icy_ Bardzo lubię takie historie. Ciągle zastanawiam się co tak naprawde mu napisać i czy już na starcie wspomnieć że się znamy czy może poczekać. W każdym razie tak z tym zwlekał, że sam przed chwilą napisał żeby pogadac i poznać się blżej, co jednocześnie oznacza, że 100% nie ogarnia że się znamy xD
Zaloguj się aby komentować
chad r⁎⁎ha - 3 ruchy i wór suchy
przegryw r⁎⁎ha - anal taki, że aż dyski wypadają z kręgosłupa
p0lko wybierz mądrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #p0lki #tinder #aferaanalna #afera #przegryw #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jak tam nasza Lilianka
#p0lka #p0lki #tinder #aferaanalna #afera

Zaloguj się aby komentować

Z końcem czerwca mieszkańcy Rosji stracą dostęp do amerykańskiej aplikacji randkowej Tinder - informuje agencja Reutera. Firma Match Group, do której należy Tinder, wskazała, że powodem decyzji jest konieczność ochrony praw człowieka.
randki #rosja #tinder #wiadomosci #podryw #przegryw
Mój #przegryw wiąże się z tym że jestem totalnie ANTY-ATRAKCYJNY dla kobiet
Z jednej strony niby 1,88m, 25k/Monat przed podatkami, kilka samochodów na własność....
Z drugiej brakuje mi charakteru
więc najpewniej powinienem znaleźć swoje miejsce najpewniej na sznurze - matematyka nie uznaje innych rozwiązań tego działania...
#depresja #zwiazki #tinder #niebieskiepaski
Jakbym miał ci doradzić z własnego doświadczenia kogoś z Social Anxiety itp. I Overthinker jak jesteś. Zacznij umawiać się z laskami, które ci się nie podobają na start. Wydaje się to sprzeczne z intuicją. Ale ja tak robiłem. Dosłowie była laska, która mi się nie podobała to nie zależało mi że mi odmówi. I cyk wziąłem numer poszliśmy na spacer, poznałem ją. I następna już 4/10 potem 5/10 7/10 8/10. Dzięki temu wyuczysz nawyk nie przejmowania się i nie analizowania. Do czasu jak trafisz na tą jedyną to będziesz miał doświadczenie setek rozmów, interakcji. A jak trafisz na tą 8/10+ to nawet się nie przejmujesz bo masz OPCJE.
Zaloguj się aby komentować
Czy przegrywowi wolno rozwódkę?
Chłop wychowany w ultra-konserwatywnej rodzinie ale przez ostatnie dwa lata podyplomówki jakaś różowa kilka razy odezwała się do przegrywa i przegryw teraz ma jakieś uczucia bo kobieta przez dwa lata odezwała się cztery razy do chłopa i chłopu odjebuje że to musi być zainteresowanie
chłop 31lvl, jestem zerem nie człowiekiem skoro jakakolwiek atencja ze strony kobiet sprawia że zaczynam analizować sytuację pod kątem wspólnej przyszłości
ha tfu na mnie
#przegryw #pytanie #logikarozowychpaskow #zwiazki #podrywajzhejto #tinder
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Jak chuop dziś nie zarucha to przerwie się killstreak, także trzymajcie kciuki za chłop.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
Patrz na duszę a nie ciało, ale pamiętaj by najpierw przede wszystkim napisać ile masz wzrostu, bo to ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #tinder

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Ehh, chłop przytula babę i postanawia zdjąć swoje majty. Wtedy baba mówi "Co robisz? Nie chcę k⁎⁎⁎sa. Może następnym razem.". Chłop się czuje wyruchany. A jak wysyłałem jej foty moich różowych majt to chciała żebym ściągnął
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Jedyny prawidłowy wybór. Tylko koniecznie sprawdzić nadgarstki przed wybraniem.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonimowehejtowyznania
panowie z duzy #wzrost tez macie tak ze jak idziecie ulica/ w sklepie/galerii itp to bardzo czesto #kobiety nawiazuja z wami kontakt wzrokowy? kiedys na to nie zwracalem uwagi ale z racji ze mam 201cm, praktycznie kazda kobieta zerka, usmiecha sie lub widac ze obczaja. nie robi to juz na mnie wrazenia bo przyzwyczailem sie do tego ale pytanie czy tez tak macie? #logikarozowychpaskow #tinder
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6440ffab5d0028568aacbb12
Post dodany za pomocą AnonimoweHejtoWyznania: https://anonimowehejto.pl - Zaakceptowane przez: HannibalLecter
@HannibalLecter IMHO:
to jest bait (pewnie jakis przegryw z wykopu baituje)
Dlaczego ta wiadomosc mialaby byc napisana 'w pelni' anonimowo, mi nie przychodzi nawet jeden powod. Imho, jak nie widzisz nawet 1 jasnego powodu, to od razu powinnno sie odrzucic, cos w stylu drzewa decyzji:
Wedlug mnie jezeli temat nie jest:
wstydliwy
pietnujacy pytajacego
dotyczy problemu/rozterki zyciowej pytajacego
To od razu powinien leciec out. Poprzednie 3 posty, pomimo tego, ze same w sobie ciekawe, nie ma powodu, zeby je publikowac z anonimowych. I tak jestesmy wzglednie anonimowi dopoki nie wrzucamy zdjec.
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Co ona chce
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
to uczucie gdy sparowało mnie na #tinder z blondwłosą i niebieskooką szczupłą 25lvl kobietą.
Czuję dobrze rasowa odpowiedzialność, chociaż boję się że mogę co najwyżej ufundować jedzenie w restauracji, tak jak pisali na tagach typu #blackpill
#przegryw #podrywajzhejto #wychodzimyzprzegrywu
EDIT: sprawdziłem strukturę dialogową i jest niestety tak że ja piszę niemalże całymi zdaniami a ONA odpowiada czterema do max pięcioma słowami. Tak więc współczynnik wychodzi niekorzystny dla mnie = koniec radości, pora na CS'a
Zaloguj się aby komentować