k⁎⁎wa ciezkie te kryzysy egzystencjalne xD
jak umysl debila sciera sie z umyslem erotomana
pisac do kilku sztuk z tinderka i organizowac sobie łikend czy gnic w domu oto odwieczne pytanie
#tinder #gownowpis
k⁎⁎wa ciezkie te kryzysy egzystencjalne xD
jak umysl debila sciera sie z umyslem erotomana
pisac do kilku sztuk z tinderka i organizowac sobie łikend czy gnic w domu oto odwieczne pytanie
#tinder #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba potrzebuje motywacji xD jak się spotkam na tinderku jeszcze z trzema dupami w obec których nie będę czuć nawet ciekawości to chyba przejdę na k⁎⁎wa celibat xD
Juz mi się nawet nie chce do nich pisać, to jak na złość pisza same
Jak żyć xD pierdolone to wszystko i wyjadę z plecakiem na miesiąc zwiedzać Grecję
#tinder #zalesie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
XD
Oj tak, mam do tej pory flashbacki xD
Komentarz pod ostatnim filmikiem @Andromeda xD
#tinder #zwiazki #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Nie wyszło mi nic nie robienie jednak, najpierw się okazało że do współlokatora przyszła siostra jedna i druga a teraz wyszedłem jeszcze na randewu z tinderka
Ciężko jest lekko żyć
#zalesie #tinder
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz mnie tinderówa wystawiła, ale od początku wydawała mi się podejrzana więc na szczęście zabrałem książkę xD
Będę jadł sernik pił kawkę i czytał zmierzch Bozyszcz na strzala
Bo nigdzie nawet w księgarni nie udało mi się kupić zakładki xD
#tinder #warszawa #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W moim przypadku próbowanie nawiązania relacji z dziewczynami nie ma sensu. Zawsze ten sam efekt: brak czasu. #podrywajzhejto #tinder

@Dudleus
Wydaje mi się, że pozostaje Ci jedynie opcja w postaci napisania wiadomości w stylu, że rozumiesz brak czasu związany z sesją i żeby dała znać, jak będzie miała chwilę oraz ochotę się spotkać czy cokolwiek. Jeśli nie będzie jej zależało na tyle, by się zobaczyć za jakiś czas, to przynajmniej będziesz wiedział, na czym stoisz.
No i nie zniechęcaj się, mimo że łatwo tak napisać. Pomiędzy jednym a drugim związkiem minęły trzy lata, zanim poznałem odpowiednią osobę. A szukałem z przerwami, gdy byłem zniechęcony próbami.
Teraz też nastawiam się na to, że trochę to potrwa, jak już zacznę się rozglądać. : D
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poznałem dziewczynę na tinderze. Dziewczyna bardzo zaangażowana, pisaliśmy do siebie codziennie przez wiele godzin. Potrafiła do mnie pisać kilkanaście wiadomości na przestrzeni kilku minut. Dzowniliśmy do siebie, głosówki, ogólnie tydzień minął naprawdę super. Jeszcze z nikim w tam krótkim czasie nie nawiązałem takiej relacji i nie miałem takiego vibe. Spotkaliśmy się, wyjście udane, ciągle rozmawialiśmy, a po spotkaniu na nastepny dzień klasycznie odpowiadanie po kilku godzinach (kiedy wcześniej robiłą to natychmiast), praktycznie sama pierwsza nie pisze. Obstawiam ghosting za 1-3 dni. Człowiek sam się angażuje, a potem i tak dostaje mokrą szmatą w mordę.
Pewnie nie taki pasek od spodni miałem, albo sznurówki, wiadomo. Powoli już mam naprawdę wypierdolone w te relacje.
#tinder #randkowanie #samotnosc #bekazpodludzi #zwiazki #randkujzhejto
zaproponuj kolejne spotkanie tak o, czasami mamy jakieś wyobrażenia myśli a okazuje się że jest inaczej, nawet jeśli nic nie wyjdzie to może będzie spoko koleżanka jeśli na początku był vibe i spoko się gadało? nie zamykaj się tak od razu bo nie odpisuje, często laski właśnie świrują bo ktoś im się podoba i boją się zaangażować, spotykaj się z nią i pisz ale nie rezygnuj z gadaniem z innymi w międzyczasie ale i też się nie przejmuj tym, po prostu :)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
wpadlo mi wczoraj na tinderku 20 polubien z katowic i 10 z krakowa
tylko ze nie ruszalem d⁎⁎y z WWA XD
#tinder #bug #randki
Zaloguj się aby komentować
Sparowało mnie na tinderku z d⁎⁎a która ma jako imię wpisane
"Anilewe"
Myślicie ze powinienem jej napisać
Aniprawe
I usunąć parę? XD
Nie lubię być świnia ale k⁎⁎wa mac no kusi okrutnie xD
#tinder #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Ależ miałem dzisiaj sen - "shit test" 😂
Ostrzegam, że #gownowpis
Normalnie jak z trudnych spraw. 😂
Śniło mi się, że z jakiegos powodu jestem znowu na rynku matrymonialnym i jestem na randce z jakąś kobieta (dla uproszczenia nazwijmy ją Katarzyna), w bardzo gustownej restauracji. Katarzyna była ot taką zwykłą kobieta, lekko atrakcyjną.
Ja w garniturze, ona w sukience - świeczki, winko i te sprawy.
Był jakiś niemrawy czit czat między nami i przyszło do jedzenia posiłku. Dostałem swoje danie i kelnerka powiedziała Katarzynie, że musi uzbroić się w cierpliwość, bo jej danie przyjdzie za jakieś 20 minut.
Nie zastanawiając się zbyt długo, Katarzyna, zrobiła haps przez stół, wzięła sobie mojego steka z ziemniaczkami i zaczęła go konsumować. Moja mina w tamtym momencie wyglądała mniej więcej tak - > 😮
Zaczęło się we mnie powoli gotować, ale nic nie powiedziałem. 😡
Po konsumpcji mojego złocistego steka, Katarzyna oddala mi ziemniaczki.
Ja powiedziałem, że nie będę jadł po kimś.
No to Katarzyna powiedziała, że skoro brzydzę się jeść po niej, to jak w ogóle możemy stworzyć razem związek?!
No to w takim razie koniec randki! - powiedziałem oburzony 🫣
Katarzyna złożyła ramiona i zrobiła się bardzo smutna. Powiedziała, że jest oburzona moimi manierami i zachowaniem i co ja sobie w ogóle myślalem - chciała sprawdzić jak zareaguje na zabranie mojego talerza i jak generalnie zachowam się w nieprzyjemnej sytuacji. Próbowałem ja pocieszać, ale bez skutku.
Koniec.
Tak trochę dla rozrywki rozmawiałem dzisiaj o tym ze swoją różową IRL i powiedziała, że w sumie wielu facetów zażartowałoby sobie z tej sytuacji i na chilu pozwoliłby różowej zjeść ich posiłek, nawet na pierwszej randce i zachowałem się niepoprawnie. 🙃
No i teraz pytanie do Was, szczególnie do facetów - jak byście zachowali się w takiej sytuacji? Jestem trochę ciekaw 😁
#sny #heheszki #zwiazki #gownowpis #tinder #randki

Zaloguj się aby komentować
Kolejna fajnie zapowiadająca się relacji i to z tego samego miasta, dodatkowo napisała pierwsza. Kilka randek, było wszystko dobrze, na początku praktycznie nie przestawała do mnie pisać. Pierwsza, druga, trzecia randka wszystko fajnie i umówiliśmy się na kolejną. Nadal ze sobą cały czas pisaliśmy, raz ona zaczynała pierwsza, raz ja. Ogólnie kontakt był codziennie. Ostatnio coraz mniej pisała, odpisywała po kilku godzinach i krótko jakby miała mnie w d⁎⁎ie. Już wiedziałem, że jest coś na rzeczy. Ostatnie wyjście, było znowu fajnie, a na następny dzień ghosting. Napisałem do niej kolejnego dnia, odpisała tylko krótkim zdaniem po kilku godzinach. Po tym nie pisałem pierwszy i czekałem, czy może napisze sama. Oczywiście, że nie napisała xD
Dlaczego wy dziewczyny nie potraficie napisać, że kończycie znajomość? Czy wy jesteście, aż takie głupie, że was to przerasta? Ja tyle razy pisałem dziewczynom, z którymi nie chciałem się spotykać, że to nie to i tyle. Koniec, normalnie fizyka kwantowa.
Jak drut w 2025 roku ląduje u psychiatry przez te randkowanie. K⁎⁎wa prawie 10k wypłata w dziurze na podlasiu, za⁎⁎⁎⁎ste zdrowie, sylwetka, zero nałogów i nikogo nie mam, a wszyscy inni z patusami na czele są w związakach. Pi⁎⁎⁎⁎le to życie
https://www.youtube.com/watch?v=CDvY6TPQw-Y
#zwiazki #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #randkujzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śmieszna ta Wwa, 80% cip po trzydziestce pyta się czy chodzisz albo chodziłeś na terapię xD
Jak ja mam im wytłumaczyć że mam kochających rodziców a w dorosłym życiu nikt mnie specjalnie nie skrzywdził? XD
#zwiazki #tinder #warszawa #psychoterapia
Bo traumy sprzedają tylko bijący rodzice xD
Trauma to nie jest wydarzenie w życiu tylko przeżycie tego co cię spotyka
Więc okoliczności są sprzyjające lub nie, ale królewicz z dobrego domu może być straumatyzowany, a osoba w której domu się piło i biło może nie być
Ale tłumaczę jakiemuś typowi z internetuw który nie może se znaleźć baby i nazywa je wszystkie cipami żeby się lepiej poczuć, i kto tu jest głupi, hehe, ja
Zaloguj się aby komentować