Ryba pokonała białoruską madkę z emocjami w pierwszym secie i gładko w drugim.
Skrót dla tych co nie widzieli, albo jakiś klient w robocie zakłócił transmisję.
https://www.youtube.com/watch?v=69NczxDOk_A
#tenis #australianopen #wta

Ryba pokonała białoruską madkę z emocjami w pierwszym secie i gładko w drugim.
Skrót dla tych co nie widzieli, albo jakiś klient w robocie zakłócił transmisję.
https://www.youtube.com/watch?v=69NczxDOk_A
#tenis #australianopen #wta

Zaloguj się aby komentować
Aj szkoda tego seta. Ale Linetka dzisiaj i tak petarda #tenis
Zaloguj się aby komentować
No niestety. Ale mordę bym jej zakneblował. #tenis
Zaloguj się aby komentować
Ale emotions!!!
#tenis #australianopen #wta
Zaloguj się aby komentować
Jprdl, jak ona kwiczy, no nie mogę tego słuchać xD
#tenis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ależ Madzia ma twarde s.... erwisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Jedziesz, Dziula :3 #tenis #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Sabalenka to przepierdoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Dalej Magdo! #tenis
Zaloguj się aby komentować
Rybakina pierwszą finalistką w AO
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Poratuje ktoś streamem dla pracującego człowieka?
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dwie Białorusinki, jedna Ros. tzn. Kazaszka i nasza Magda w półfinale AO. Ostatnia nadzieja biało-czerwonych i wolnego zachodniego świata na zwycięstwo.
Bilans Magdy z Sabalenką 0-2. Oba mecze przegrane na hardzie. W 2018 w Tianjin Saba wygrała 2-0 (6-1, 6-3), a w 2021 w Tokio na Igrzyskach również 2-0 (6-2, 6-1). Ale wtedy Magda nie była w takiej formie i nie miała tej pewności siebie, którą ma teraz. Ewidentnie widać spory progres mentalu.
Druga para rozegrała ze sobą jeden mecz, również na hardzie. W Indian Wells wygrała Rybakina 2-0 (6-3, 6-4).
O 9:30 startuje mecz Rybakiny z Azarenką. A po nim Magda z Sabalenką.
Szara tenisowa myszka.
#tenis #australianopen #wta #ladnapani

Zaloguj się aby komentować
Jeżeli lubicie komentować "na żywo" albo dyskutować ogólnie o tenisie to zapraszam na nasz czat discordowy na kanał Tenisowo-to-tutaj. Już trochę nas jest, więc w sumie prawie o każdej godzinie można z kimś pogadać
#tenis #discord

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=2BiSANse-Uc
Kolejne wspaniale zwycięstwo mojego ulubieńca z kortów
#djokovic
#tenis
Zauważcie, proszę, jak Djoković bawił się ze swoim rywalem...
no i jak kocha australijską ziemie, pomimo tego, jak go szury potraktowały w zeszłym roku ;/
Zaloguj się aby komentować