19 czerwca:
-
Dzień Leniwych Spacerów
-
Dzień Pustej Klasy
-
Dzień Kibica Wisły Kraków
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #wislakrakow #ksiezycowyspacer #spacer

19 czerwca:
Dzień Leniwych Spacerów
Dzień Pustej Klasy
Dzień Kibica Wisły Kraków
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #wislakrakow #ksiezycowyspacer #spacer

Zaloguj się aby komentować
W Łodzi byłem o 9:00 rano, A wizytę u lekarza miałem dopiero na 13:40, więc pomyślałem że zrobię sobie większy spacerek.
W połowie trasy musiałem zresetować tel. więc Strava niczego nie zapisała, to pomyślałem sobie poproszę a ja żeby mi wygenerował mapkę w oparciu o punkty które mu podam, dla człowieka nic skomplikowanego.
Srogo bekłem jak zobaczyłem co mi wygenerował.
To takie trochę #pdk które tylko łodzianinie zrozumieją.
Sam się potem przyznał że nazmyślał.
#spacer #lodz #ai #chatgpt #bekazai


Zaloguj się aby komentować
Po 2 słabszych tygodniach wracam na pułap 100 tygodniowo 😎 #chudnijzhejto #strava #spacer

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
smiles in Polish (Eliza Orzeszkowa)
#spacer #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować
@Ravm jednak otwarte
Jakby kogo interesowało to z Kamienicy jest 18.94km pieszo do parku w Goczalkowicach #bielskobiala #spacer #spierdotrip


Zaloguj się aby komentować
W dzień dziecka przeszliśmy się z małżonką do Łazienek podkarmić wiewiórki. Plan został zrealizowany w 300%, bo załapały się jeszcze gołębie i kaczki.
W menu słonecznik i orzechy włoskie.
#spacer #zwierzaczki #wiewiorki





Zaloguj się aby komentować
I znowu był czerwiec – łagodne, długie, wolno gasnące wieczory, wieczory które tak wiele obiecują, że cokolwiek się z nimi zrobi, ma się zawsze wrażenie porażki, zmarnowanego czasu.
Nie wiadomo, jak najlepiej je przeżyć. Iść przed siebie, albo może zostać w domu i siedzieć przy szeroko otwartym oknie, tak żeby ciepłe powietrze, nasycone dźwiękami lata, weszło do pokoju i zmieszało się z książkami, z ideami, z metaforami, z naszym oddechem.
Ale nie, to także nie jest sposób, to nie jest możliwe. Można ich – tych niekończących się wieczorów – tylko żałować, kiedy już przeminą, kiedy dzień będzie coraz krótszy. Są nieuchwytne.
Adam Zagajewski, Lekka przesada
#poezja #spacer #idesobie #mojezdjecie


@ciszej bardzo ładne zdjęcie.
Ja sobie dużo obiecywałem co do tych letnich wieczorów. A wychodzi tak, że kładę się spać o 21 i nawet zachodu słońca nie obejrzę. Wszystko przez moje przyzwyczajenie do rannego wstawania. Bo cóż z tego, że mam urlop, skoro budzę się 5-6 i dosypianie potem niezbyt pomaga. ¯\_(ツ)_/¯
Zaloguj się aby komentować
Silent hill z rana. Przyjemnie rześko a potem będzie pewno parówa.
#dziendobry #spacer

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wycieczka #gory #zdrowie #spacer
Wczoraj wpadł pomysł, a dziś realizacja. Czyli nie śpimy lecimy💪. Wstałem z żoną o 6 igodzinie później siedziałem w aucie. Droga sprawnie i krótko po 9 parkowałem Auto w okolicach Kamieńczyka. Nieźle tempo, bez długich postojów. Raz na szybko w schronisku na bezalkoholowe i kanapkę. Ogólnie 4 godziny ostrego maszerowania przez schronisko pod Łabskim szczytem, na kotly, dalej na Szrenicę i w dół przez Kamieńczyk do autka. Tak jak lubię, a pogoda trafiona w 10. Miłej niedzieli kochani!





Zaloguj się aby komentować
Ale że jakie do domu?!?! Z konia człowiek spadłeś... 😂
Moja Astrid jest dobrym aktorem, jak słyszy "wracamy", to zawsze ten sam wyraz pyska 🙈 Byle by wzbudzić wyrzuty 😂
#las #spacer #pieskiezycie

Zaloguj się aby komentować
Dziś mała wycieczka do zachodnich sąsiadów z rodzinką. Prawie 5 km spaceru w pięknym parku zrobione,lody zjedzone na trawce poleżane no i gitara #spacer

Zaloguj się aby komentować
#ksiezycowyspacer #spacer
Kto ostatnio pisał o dublińskim Ogrodzie Botanicznym?? Młoda ma dziś wolne, bo nauczyciele konferują i w kącu mniej wietrzny dzień.





Zaloguj się aby komentować
Zainspirowany wpisem @Trypsyna o wystkuaniu przez 1000 dni cięgiem 10tys kroków każdego dnia znalazłem w sobie motywację by też spróbować.
Chciałbym podziękować bo wasze czasem skromne wpisy mogą komuś gdzieś odmieniać życie. I nie tyczy się to tylko biegania/chodzenia ale też pomagacie mi w lepszych kolorach widzieć świat. Dziękuję
#garmin #kroki #chodzenie #spacer #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
#las #spacer
z piątku, a teraz to już zielono bardziej niż biało
śmiało, częstujcie się wiedzą leśną

@skorpion Sucharek dla cię
Niedźwiedź szedł przez las w nocy, nie zauważył dziury i wpadł do niej wybijając sobie wszystkie zęby. Zwierzątka wybrały się go szukać. @skorpion chodził z latarką po lesie i natknął się na tę dziurę. Świeci na dół i słyszy, że coś się w dziurze porusza.
- Kto tam jest? - pyta @skorpion
- Nieśfieć
I @skorpion zgasił latarkę.
Zaloguj się aby komentować
Taki tam wodospad. Krokusów nie ma, kaczeńce są.
Przestało kolano boleć to trzeba d⁎⁎ę ruszyć.
#spacer



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wybrałem się dzisiaj na #spacer z moim nowym towarzyszem, Leszkiem. Początek był bardzo obiecujący, szedł koło nogi, czasem gdzieś odbiegł na parę metrów, no i że pusto było to go puściłem ze smyczy. Trwało to do pierwszego rowerzysty xD amator dwóch pedałów zachował się bardzo elegancko i się nawet zatrzymał, pytał czy nie wystraszył psa, ja mówię że chyba nie xD jak się okazało, Leszek wykorzystał pretekst roweru żeby po prostu wrócić do samochodu xD skąd wiem? Mimo tego, że pierwszy raz jechał ze mną, na parkingu było dużo aut, on czekał pod moim. Chciałem wyjść jeszcze raz bo Trzy Kopce Wiślane to krótki spacer ale Lecho szybko stwierdził że czas wracać xD pierwszy raz widzę tak leniwego psa, ale w tym roku będę walczył ze swoim i jego lenistwem więc życzcie powodzenia. Teraz czas na relaks z lanym Radegastem
#gory #psy


Myślałem że to ta pasta
Jeden z moich kumpli zawsze robi mi ten sam żart kiedy chodzimy po górach - nagle zamiera w bezruchu i zaczyna się gapić w dal jakby coś zobaczył pomiędzy drzewami. Nie odzywa się wtedy ani słowem, tylko czasem rzuca mi krótkie spojrzenie jakby chciał powiedzieć "k⁎⁎wa, stary, widziałeś to?" Zwykle stoję obok niego jak debil i gapię się w to samo miejsce, zastanawiając się, czy coś jest nie tak z moimi oczami. Po chwili on odrywa wzrok i bez słowa wraca na szlak, a ja nie mogę nawet zapytać co zobaczył bo jest psem.
Zaloguj się aby komentować
3 dzień aktywności w tym tygodniu, więc seria 200 tygodni na Stravie zaliczona
Do tego dziś pękło też 1000km na nogach od początku roku ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#chwalesie #spacer #strava #dobrenawyki

Zaloguj się aby komentować