Tak, tak. Psychol strzelający w głowę policjantom dogłębnie analizował możliwy wymiar kary przed dokonaniem swojego czynu.
#sejm
Tak, tak. Psychol strzelający w głowę policjantom dogłębnie analizował możliwy wymiar kary przed dokonaniem swojego czynu.
#sejm
Zaloguj się aby komentować
Już o 19.30 „sprzeciw wobec sprzeciwu” zostanie przedstawiony jako dowód, że w Polsce wprowadzono dyktaturę.
#sejm
Zaloguj się aby komentować
Czyli Kotłownia o 14.45.
#sejm
Zaloguj się aby komentować
Upychali wybory kopertowe kolanem, a teraz oskarżają kogoś o kombinowanie, gdy ci próbują zmienić reguły głosowania. Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sejm
Zaloguj się aby komentować
Sprawozdania z obrad sejmu proszę umieszczać w społeczności Sejm. #sejm
Zaloguj się aby komentować
Wyjątkowo obrzydliwa jest ta rzekoma troska Partii o polskich przedsiębiorców. Tak jakby przez te 8 lat dociskanie przedsiębiorców nie miało miejsca, jakby zamykanie interesów za COVID się nie wydarzyło. Tak jakby Polski Ład nigdy nie istniał.
A tak naprawdę od lat jedyne co Partia robi to nastawia społeczeństwo przeciwko rodzimym przedsiębiorcom.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #sejm #putinowskapolska
Niektórzy mieli zamknięte interesy, inni dostali minimum 11 tys tarczy antycovidowej, jakaś część dostała sporo sporo więcej.
-dzialalnosc nierejestrowana
- mały ZUS /mały ZUS plus z ostatnim przedłużeniem jego trwania
-podwyzszenie kwoty wolnej
Także zmiany nie były tylko w jednym kierunku. Oczywiście nie wątpie że część biznesów przez decyzję Covidowe się zamkneła, a przedsiebiorcy na Polskim Ładzie stracili, ale jestem sceptyczny wobec postrzegania przedsiebiorców jako ciemiężonych mesjaszy narodu,
bedąc po każdej strony barykady (pseudo przedsiębiorca IT, księgowy w biurze rachunkowym, pracownik na UOP) chciałbym być jako obecny pracownik na UOP tak ciemiezony podatkowo jak przedsiębiorca.
Partia nie musi nastawiać społeczenstwa przeciwko przedsiębiorcom ta grupa sama z siebie stawia się pomiędzy górnikami a rolnikami lamentując jak im źle, płacąc przy tym najniższe podatki, jednocześnie spora część pracodawców swoimi zachowaniami powoduje że pracownicy (a przy tej skali i społeczeństwo) są przeciwko nim.
@Wyrocznia Dokładnie było zostawić wszystko normalnie otwarte. Bóg ochroni swoich
Zaloguj się aby komentować
ahh, cały tydzień czekałem.
#sejm #sejmowyspam

Zaloguj się aby komentować
Powiem wam, że ja to nawet nie wiedziałem, że Marszałek Sejmu to powinien mieć tak dużo do powiedzenia. Przecież Pan Hołownia to jest prezydent, premier, rada kultury i rzecznik rządu w jednym. Dopóki nie zacznie kłamać i go nie złapią, a mam nadzieje, że tak nie będzie, to lepiej sobie obejrzeć jego wystąpienie niż wiadomości. Ładnie wszystko wytłumaczy, powie dlaczego tak a nie inaczej.
Jak na razie bardzo spoko to wygląda. A pomyśleć, że skreśliliśmy go bo popłakał nad konstytucją - nadal uważam, że było to niepotrzebne.
#polityka #sejm #holownia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fakt, że współczesny sejm zaczęliśmy traktować jak rodzaj patostreamingu sporo mówi o stanie dzisiejszej polityki w naszym kraju.
#sejm #polityka #4konserwy #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj Hołownia zaczął swój Videopodcast i 1. odcinek poświęcony jest Sali Plenarnej. Ciekawie pod koniec podsumował, dlaczego w ogóle mu na tym zależy, żeby dzielić się Sejmem z resztą społeczeństwa.
#holownia #sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
Tak wygląda mównica sejmowa od strony stołu prezydialnego.
Lampka "CZAS MIJA" miga po włączeniu jej przez marszałka na jego panelu, który wrzucam w komentarzu.
#sejm #polska #parlament

Zaloguj się aby komentować
#sejm #polityka
#koalicjaobywatelska Szykuje pierwszą ustawę typu "wrzutka", Z doniesień medialnych wynika że, może ona zapewnić furtkę do wywłaszczeń.
https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1730547965381484545
Ciekawa jestem głosowań, nie widzę możliwości obrony tej ustawy i tempa jej głosowania w sposób merytoryczny.
Mój kredyt zaufania do KO zmniejsza się o 1pkt.
624
Zaloguj się aby komentować
XD
#heheszkipolityczne #polityka #putinowskapolska #sejm

Zaloguj się aby komentować
Bawi mnie Prawica i konfederacja xD
Jedyne co mają na Hołownie to gdy płacze - ale to już się znudziło propagandzie...
I teoria spiskowa ze Hołownia chce zlikwidować kasę jak w filmiku xD Trolle prawicowe postują to teraz pod każdym wpisem gdzie jest Hołownia. Ot tak się sieje teorie spiskowe i brak zaufania do rządu xD
To wszystko co prawica ma na niego xD
#polityka #holownia #marszalek #sejm #bekazkonfederacji #bekazpisu
Tu przyznaję Hołownia powiedział z sensem, ale wtedy jeszcze widocznie można było tak mówić.
"Ok ktoś jest homoseksualistą, nie mam żadnego powodu, że może otwarcie o tym powiedzieć natomiast jest też cały ten wątek tej kultury gejowskiej, która się wogół tego wykształciła i która powiem szczerze doprowadza do ..niezrozumiałe.. Wie pan tych wszystkich stanów emocjonalnych z naddatkiem, to znaczy tego że ci ludzie za wszelką cenę chcą mi pokazać, że mają takie a nie inne preferencje."
https://x.com/EmiliaKaminska/status/1729600404168520035?s=20
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"Była wiejska jest wersal"
#sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
Szefernaker potwierdza, CZOSNKOWY!
#sejm
Zaloguj się aby komentować
Szmatecki nie bierze udziału, pamiętajcie. Potem zobaczymy w protokołach.
#sejm
Zaloguj się aby komentować