Ale tam wszyscy teraz się emocjonalni zrobili, co drugi wrzeszczy
#sejm #polityka
Ale tam wszyscy teraz się emocjonalni zrobili, co drugi wrzeszczy
#sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
ZARAZ SIĘ BĘDĄ NAPIERDALAĆ #sejm
#polityka
Zaloguj się aby komentować
#polityka #sejm #sejmowyspam #grzegorzdaun #daungate
Nie wiem jak dla was, ale typowi powinni odebrać mandat posła za tę akcje i za całokształt.
Inb4 - jakikolwiek Poseł z jakiejkolwiek opcji politycznej nie powinien być zdolny do takich czynów. Albo się umawiamy, że tam siedzi 460 względnie stabilnych i poważnych ludzi, albo wstawmy tam klatkę MMA.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://x.com/sebastiantvn24/status/1734603768451444741?s=46
No grubo, Braun przechodzi samego siebie xD
#sejm #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
I powołanie komisji do spraw okresowych przeglądów instalacji i urządzeń gaśniczych w sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co jeśli cała ta akcja to ewidentny lobbing producentów gaśnic i środowiska inspektorów ppoż. oraz podmiotów legalizujących gaśnice? Jak widać tam żydzi też pociągają za sznurki w tym biznesie…
#sejm #sejmowyspam #polityka #braun #konfederacja

Zaloguj się aby komentować
Co do dzisiejszego incydentu, to mam pytanie.
Dlaczego wogóle w sejmie stoi ta chanuka?
Przecież to nie jest element naszej kultury.
Uprzedzając, nie jestem żadnym antysemitą, tylko mnie zastanawia co to tam robi obcy element.
#sejm #braun
Happening 12/10. Też jestem zdania, że to nie jest miejsce na tego typu obrządki. Ciekawe jakie stanowisko w tej spawie zajmą lewicowcy co tak bardzo zarzekali się o stanowczym odłamie kościoła (religii) od polityki. Świece, krzyże i księżyce oraz inne symbole powinny zniknąć z przestrzeni sejmowej i politycznej.
Zaloguj się aby komentować
Baun niby inteligentny, ale jednak debil #sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
Najlepsza była mina Bosaka jak się z nim Braun żegnał
#sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
Pierwsze wykluczenie tej kadencji, i oczywiście Braun...
Szkoda tylko że wczoraj karakana nie usadził za tego ''niemieckiego agenta''.
#polityka #sejmowyspam #sejm
Zaloguj się aby komentować
Bosak usadza Brauna xD Tego to nie było jeszcze.
#sejmowyspam #sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
#sejm
https://twitter.com/i/status/1734600481505173710
Inne ujecia:
https://twitter.com/sebastiantvn24/status/1734603768451444741
https://twitter.com/patrykmichalski/status/1734600323015037135
Braun odpalil w sejmie gasnice i zgasil zydowskie swieczki.
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Po raz kolejny czytam na stronie TVP.info (zaglądam tam w celach historycznych, będę mógł dzieciom opowiedzieć że był kiedyś taki bandyta Kurski i zarządzał propagandą sukcesu xD) artykuł w którym według nich nie ma trybu żeby przejąć media xD Jest taki tryb - tryb rozumu i godności człowieka. Serio mam nadzieję że to będzie jedna z pierwszych rzeczy które załatwi nowy rząd, oczyszczenie tego ścieku z partyjnych prostytutek to jest absolutny priorytet dla zakończenia sączenia tego jadu i zatruwania polskiej opinii publicznej. Chciałbym żeby jakimś cudem Tusk przekonał Dudę, chociażby nawet szantażując go budżetem kancelarii prezydenta żeby wyjąć PiSowi argumenty o bezprawiu. RMN jest oczywiście organem niekonstytucyjnym, ale bez podpisu prezydenta dalej taka Lichocka czy Czabański będą kosić kasę za nic.
PiS nie powinien płakać o braku pluralizmu mediów bo mają przecież swoje Trwam, Republikę, wPolsce.pl - inna kwestia dlaczego zaniedbali dystrybucję tych kanałów mająć takie możliwości ustawiania koncesji w KRRiT, multipleksów i miliardy z reklam ze spółek skarbu państwa. Na zwijające się polskapress mieli, na prawicowe portale internetowe mieli a na 2 partyjne telewizje (z długami bo z długami, jeszcze lepiej bo tańsze) nie? xD Widać właśnie jacy z ich eksperci xD
#sejm #sejmowyspam #polityka #tvpis
@maximilianan Dokładnie. Próbują wmówić że nie można postawić TVP w stan likwidacji. Jak nie można jak sami w ostatnich podrygach wysyłali poprawkę do sądu żeby dokonać korekty statutu spółki żeby to uniemożliwić? Czyli jest taki stan likwidacji xD Szkoda tylko że to wyciekło, dlatego IMHO dobrze że nowy rząd ukrywa co tak naprawdę chce zrobić z mediami, żeby nie dać pisiorom możliwości zabezpieczenia się na taką ewentualność.
A, jeszcze - TVP i Polskie Radio to inna kwestia, cały ten burdel wylatuje z PAP jako źródło informacji. Ta też jest do zaorania albo do zmiany.
>oczyszczenie tego ścieku z partyjnych prostytutek
nie bedzie zadnego oczyszczania, beda takie same metody jak za pisu, tylko wpychac beda fajniutkich elokwentnych tefałenowców mówiących same miłe kolorowe rzeczy. polski naród będzie ogłupiany w zastraszającym tempie. nadzieja co najwyzej w tym, ze ludzie sie zaczna buntowac i przestana sluchac telewizji jak za komuny, ale dość nikła.
@Macer Wajha w drugą stronę, owszem. Ja też wolałbym likwidację i zostawienie sobie jednego kanału radiowego i telewizyjnego tak żeby było gdzie puszczać obrady sejmu, jakieś komunikaty, akcje społeczne no i w razie ''W'' ale to się nie stanie niestety. A co do przyszłości telewizji - jedyny rozwojowy segment dla telewizji to właśnie newsy i sport, wszystko inne można obejrzeć w streamingu w VOD o dowolnej porze. Nie bez powodu Solorz otwiera kolejny kanał z newsami, będzie transmitował obrady sejmu i senatu bo ludzie chcą oglądać.
Zaloguj się aby komentować
Ale pierdzielenie o tym drewnie...
Pracuje pośrednio w branży, kolega ma na Mazurach produkcję włazów na strych (takich z drabinką) i mimo, że drewno ma 'za płotem' to ściąga ze skandynawi bo jest 20% tańsze xD
"– To nie Lasy Państwowe sprzedają drewno do Chin – jak dotąd w naszym systemie sprzedaży nie zarejestrowała się żadna chińska firma i żadna chińska firma nie kupiła drewna bezpośrednio od Lasów Państwowych – mówi nam Rafał Zubkowicz, kierownik zespołu rzecznika prasowego Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.
Dyrektor Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego zwraca uwagę, że Lasy sprzedają surowiec drzewny około 30 firmom z zagranicznymi numerami identyfikacyjnymi, które kupują w Polsce, a nie mają tu nawet magazynu. – Tylko ładują bezpośrednio na wagony lub w kontenery i wywożą – dodaje. W jego opinii Lasy Państwowe nie wspierają rodzimego przemysłu.
– Pierwszeństwo zakupu drewna w Niemczech, Szwecji czy innych krajach zawsze mają lokalne firmy. Owszem, Lasy Państwowe wprowadziły pewne udogodnienia, ale niewiele one znaczą, ponieważ u nas rządzi cena, która stanowi 80 proc. wartości oferty – ocenia Rafał Szefler."
#bekazpisu #sejmowyspam #sejm #polityka

Zaloguj się aby komentować
Powinni się ustawić jak do mówienia wiersza w szkole, w kolejce - bo tak zanim zwleką się z tego siedzenia na mównicę to zejdzie się do północy z samymi pytaniami xD
#sejm #sejmowyspam #polityka
Zaloguj się aby komentować
Czy ten PiSior właśnie powiedział, że powoływanie się na list samobójcy to najniższe zagranie, po czym przytoczył list samobójcy co się sam podpalił ?
#sejmowyspam #sejm #bekazpisu #polityka
Zaloguj się aby komentować
Pozdrawia nas Marszałek i PO nam klaska, to dzięki nam oglądającym
#polityka #sejmowyspam #sejm
Zaloguj się aby komentować
xDDD twitter nie zawodzi
#sejm #sejmowyspam #polityka #heheszkipolityczne #heheszki

@5tgbnhy6 TVP - skrót od TV Paul Nipkow - w nawiązaniu do najlepszych tradycji niemieckich xD
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fernsehsender_%E2%80%9EPaul_Nipkow%E2%80%9D
Zaloguj się aby komentować
Tusk mógł jeszcze dodać ''Nie ucz ojca dzieci robić'' xD
#sejm #sejmowyspam #polityka
Zaloguj się aby komentować
xD
Braun do Marszałka: Kto będzie siedzieć, kto będzie siedzieć?
Hołownia: Dowiemy się w swoim czasie, na razie proszę pana by Pan usiadł xD
#polityka #sejm
@Wojbody nawet zepsuty zegar 2 razy na dobę mówi prawdę. Powiedział jeszcze że faktem jest że Tusk jest ruskim Agentem. Potem typ ośmiesza siebie i sejm na całym świecie odpalając gaśnice na korytarzu. Przecież ten człowiek to schizofrenik i paranoik. Serio chorzy psychicznie ludzie to dla was autorytety? Jak to o was świadczy?
Zaloguj się aby komentować