Tusk pięknie o pomnikozie JPII. Kiedyś, kilka lat temu robiłem ranking najgorszych pomników nawet, jeszcze u Białkova
https://wykop.pl/wpis/22980101/na-pewno-bedzie-wysoka-pozycja-w-rankingu-najgorsz
#sejmowyspam #sejm #polityka
Tusk pięknie o pomnikozie JPII. Kiedyś, kilka lat temu robiłem ranking najgorszych pomników nawet, jeszcze u Białkova
https://wykop.pl/wpis/22980101/na-pewno-bedzie-wysoka-pozycja-w-rankingu-najgorsz
#sejmowyspam #sejm #polityka
Jest mapa gdzie można nawet odfiltrować te zabawne https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1oVYMyoN8D5boV1eY9y5QS-A0MJg3vsik&ll=49.62516919950332%2C21.92531522847967&z=9
Zaloguj się aby komentować
Kto tam powiedział podczas przemówienia Tuska "j*%$ć PiS" xD
#sejm #sejmowyspam
Zaloguj się aby komentować
Braun jak zwykle, ech
#sejmowyspam #sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
Bardzo mnie cieszy taka nagła popularność polityki wśród młodych, to oglądanie streamów z Sejmu. Zaledwie kilka lat temu byłem jedynym spośród swoich najbliższych znajomych który regularnie chodził na wybory, interesował się polityką, ustawami - nagle widzę że stało się to mainstreamem
#polityka #sejmowyspam #sejm
Zaloguj się aby komentować
Na marginesie, nie ma tam nikogo w PiS żeby kupił prezesowi butelkę szamponu przeciwłupieżowego? K⁎⁎wa mać, do tej pory się zastanawiam jak ten abnegat rządził państwem skoro nawet o siebie nie potrafi zadbać. Łupież, dwa różne buty, kurtka zajebana Giertychowi wnioskując z rozmiaru - to tylko najlepiej oddaje stan państwa jaki zostawił po sobie. Prawie jak Kononowicz, tylko ten ma czarne garnitury a nie tureckie swetry z lat 80.
#polityka #sejmowyspam #sejm

@MarianoaItaliano gościu ma pewnie kilka milionów na koncie, zaraz j⁎⁎⁎ie w kalendarz, a zostanie zapamiętany jako dziad, który przychodził do sejmu brudny, w brudnych ubraniach. Gościu już ewidentnie nie ogarnia podstawowych umiejętności. Powinno się politykom robić skany mózgu - jak są pierwsze objawy demencji to cześć i adios.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #heheszkipolityczne #sejmowyspam #sejm #heheszki #jebacpis
Gdzie diabeł mówi pisowi dobranoc

Zaloguj się aby komentować
Dobranoc Panie Marszałku Bosak,
#sejmowyspam #sejm #polityka #heheszkipolityczne
Zaloguj się aby komentować
JEST TAKI TRYB. JAK KTOŚ KOGOŚ OBRAŻA.
Co mu się odkleiło to ja nawet nie :D
#polityka #sejm #sejmowyspam
Zaloguj się aby komentować
Kaczafi się zesrał, po prostu. To jego moralny upadek.
#sejmowyspam #sejm #polityka
@MarianoaItaliano bo pan jesteś cham, ćwok...
https://www.youtube.com/watch?v=ghWhcI33DvU&pp=ygUPcGFuIGplc3RlcyBjaGFt
Zaloguj się aby komentować
Ale kompromitacja Kaczyńskiego, oberwie mu się za to
#polityka #sejm
@smierdakow Tusk go rewelacyjnie zgrzał. Teraz wiadomo przynajmniej w co bedzie grane, a bedzie grane w grzanie Kaczynskiego bo to doprowadzi do rozlamu PIS na frakcje. Chlop ma slabe nerwy i nie odnajdzie sie w nowej rzeczywistosci. Bedzie darl jape i wykrzykiwal debilizmy dopoki go jakis zawal nie wezmie. W kazdym razie rozklad jazdy z nim jest znany.
PS. Za dzisiejsza akcje powinien dostac kare porzadkowa.
Zaloguj się aby komentować
Bardzo w punkt Tusk o tych swoich dziadkach! I ten hymn! Cholera, wzruszyłem się.
#sejmowyspam #sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
Dokonało się!
#polityka #sejm #sejmowyspam


Zaloguj się aby komentować
Donald Franciszek #Tusk ponownie został premierem. #sejm #sejmowyspam
https://www.youtube.com/watch?v=PUjevbQJ1Xg&pp=ygULdHVza290cm9uaWM%3D
Zaloguj się aby komentować
Jestem z dzieckiem u teściowej i przyszła na plotki sąsiadka, taka 80+ i pyta się mojej teściowej jak to jest możliwe że tusk będzie rządził, skoro to kaczyński wygrał wybory? (podobno już nawet tvpis info informuje swoich widzów że morawiecki nie otrzymał wotum zaufania i tusk będzie premierem). Żal mi się zrobiło tej kobiety, stara, schorowana, bez rodziny (rok temu bezdzietna córka umarła na raka, a mąż już dawno temu). 8 lat ogłupiana przez szczyjnię, kobieta nie ma pojęcia co się dzieje w kraju. Co te mendy zrobiły tym ludziom jest nie do pojęcia. Na koniec jeszcze dodała że tusk na pewno zabierze jej emeryturę, mieszkanie po zmarłym mężu (mieszkania służbowe mswia, kiedyś tak rozdzwali) i umrze w nędzy. Za to co pisowcy zrobili w tvpis powinny być pasiaki
#polityka #sejm
@kaszalot pierwsze - ta kobieta jest juz u schylku zycia, nie napisales czy wyksztalcona czy nie, z opisu wynika ze nie interesuje sie polityka, jak dla mnie przed oddaniem glosu w wyborach powinny byc proste testy z podstaw zycia politycznego, ktorych ona pewnie by nie przeszla. Chociaz sam nie popieram Tuska (delikatnie mowiac), to uwazam, ze reliktom PRL w postaci takich osob powinny byc juz nieco ograniczane prawa obywatelskie.
Mieszkania nie byly i nie sa rozdawane, nie siej dezinformacji. Przydzielone, i najpewniej, po latach, wykupione, skoro nadal w nim mieszka
Zaloguj się aby komentować
Skrót prawie każdego przemówienia Brauna:
Kto zna jego lekarza, bo ja też chcę te prochy i obiecuję brać pół.
Gx
#polityka
#sejm
Zaloguj się aby komentować
#sejm #polityka
Niespodziewałem się usłyszeć Inkwizycji w Sejmie xD
#punkrock !!
@Tyglys Pani posel Barbara Oliwiecka (2050, Trzecia Droga) zacytowała tekst punkowego zespołu Inkwizycja
"to takie proste – wskazać palcem wroga
to jest wróg – bo inaczej nazwał boga
takie łatwe – gdy potrzebni są winni"
mówiąc, że chodzi jej ten tekst dzisiaj po głowie, a usłyszała go będąc nastolatką
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak sobie odtwarzam pytania posłów do pana premiera i myślę że na sali plenarnej zabrakło jednego człowieka. Jest (był?) taki dziennikarz muzyczny nazywa się Roman Rogowiecki. On robił wywiady z gwiazdami muzyki. Zazwyczaj rozpoczynał wywiad od tego, że z szerokim uśmiechem pytał się "jak ty to robisz, że jesteś taki(a) wspaniały(a)?". Zabrakło takiego pytania.
#sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa, nie został nikt już w TVP bez wady wymowy? xD Włączyłem Aby zobaczyć ten płacz xD
#sejmowyspam #sejm #polityka

Zaloguj się aby komentować
Wreszcie pis spadł z rowerka
#jebacpis #sejmowyspam #sejm #polityka
Zaloguj się aby komentować