#anonekrandkuje
17-letnia Julka już jest znudzona Tinderem xd
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
#anonekrandkuje
17-letnia Julka już jest znudzona Tinderem xd
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Z chuopem coraz gorzej.
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Chuop napisał babie, że wygląda jak Jia Lissa i dostał unmatcha. Ehh
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
Wbrew powszechnej opinii, dzień kobiet nie był wymysłem komunistów. Historycy jego korzeni doszukują się już w starożytnych Matronaliach – rzymskim święcie obchodzonym przez zamężne damy. Dzień kobiet nigdy nie zyskał takiego poklasku władz Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej jak 1 maja czy 22 lipca. Był jednak wykorzystywany do walki ideologicznej oraz stworzenia wyreżyserowanego spektaklu propagandowego.
#ciekawostki #polska #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Babskich
Badacze nie we wszystkich przypadkach są w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale jedno jest pewne: jeśli chodzi o etymologię, z niektórymi babami nigdy nie wiadomo, jak to do końca jest
Słowo "baba" mogło oznaczać po prostu kobietę, w szczególności już niemłodą. Babami nazywano też w przeszłości wszelkiego rodzaju zielarki, znachorki czy akuszerki, którym czasem - przynajmniej w przekonaniu sąsiadów - blisko było do wiedźm. Być może od takich właśnie "bab" wzięły swoją nazwę gdyńskie Babie Doły. Miejscowa nazwa Babi Dół odnosiła się pierwotnie do wąwozu, który na mapie z początków XX wieku figuruje jako Babi Dole oder Hexengrund. "Hexengrund" - "Ziemia Czarownic".
Przymiotnik "babi" lub "babski" miał też niekiedy niezbyt pozytywne, nacechowane lekceważeniem znaczenie - jeśli coś było babskie, znaczyło to, że niekoniecznie warto zawracać sobie tym głowę. Możliwe więc, że nazwy typu Babia Górka, Babi Las czy Babi Koniec (w sensie, koniec wsi lub gruntów) oznaczały obszary o małej wartości użytkowej, na których gospodarowanie było średnio opłacalne.
Babami nazywano też czasem w przeszłości wyniesienia terenu typu wzgórze czy pagórek. Czasem wręcz dosłownie kojarzono je z kobiecymi kształtami - od takiego skojarzenia wzięła się ponoć żartobliwa nazwa Babi Brzuch. Zarys znajdującego się w pobliżu wzgórza najwyraźniej skojarzył się komuś tak, a nie inaczej i nazwa się przyjęła.
Pod słowem "baba" mogło też kryć się bagno lub mokradło. Dla dodatkowego utrudnienia, babicą bywała nazywana w przeszłości wierzba (rosnąca na mokradłach). Przez takie niejednoznaczności ustalenie, skąd dokładnie wzięła się "babska" nazwa miejscowości, jest czasem praktycznie niemożliwe. Weźmy na przykład Babice, sztuk na mapie przeszło piętnaście. Które nazwano od baby-człowieka, które od baby-mokradła, a które od babicy-wierzby? Trudno powiedzieć.
Co do zabawnie brzmiącej nazwy Babia Gać wspomnianej na początku - nie, nie wzięła się od babskich gaci
#nazwymiejscowosci #ciekawostki #polska #historia #ciekawostkihistoryczne #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Znajomy zaprosił do polubienia tejże stronki, dzięki niemu poznałem już 3 Ukrainki
#podrywajzhejto #rozowepaski #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Panowie, pamiętajcie o jutrzejszym dniu kobiet.
#rozowepaski #dzienkobiet #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Nie mam ostatnio szczęścia do dziewczyn bo trafiam na lesbijki. Mówię znajomym, że jakąś mam spoko to oni bym zagadał do nich i dwie ostatnie jakie zagadałem to okazały się lesbijakmi xD mają dziewczyny. #zalesie #podrywajzhejto #rozowepaski
Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Jestem cute, but psycho
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
#anonekrandkuje
Zrobiłem dziewczynie tzw. flirt. Jak oceniacie?
#przegryw #rozowepaski #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

@Randy_Robinson Jezu, wiem, żeby tak nie pisać i nie zdrabniać słów. Nie piszę tak normalnie, teraz raz na pół roku spróbowałem i chyba nie wyszło.
@DeadRabbit No nie bardzo, często próbuje wcześniej pytać i podają jakieś niepewne/daleki terminy albo rozmyślają się. No nie działa to za dobrze. Zresztą ta mi akurat pisała wcześniej, że chce kilka dni popisać najpierw
Zaloguj się aby komentować
Tomki i Kasie może mi pomożecie.
Od czasu jak wróciłem ze szpitala w listopadzie moje pranie po praniu śmierdzi.
Dotychczas:
porządnie wyczyściłem pralkę wszelką chemią i mechanicznie. [filtr, na odpływie, węże na ssaniu i tłoczeniu pompy, szuflada, komora do której wkłada się szufladę, uszczelki, bęben]
zamontowałem filtr na ssaniu celem zmiękczenia wody i poprawy działania środków piorących - mierzyłem KH/GH i rzeczywiście twardość wody spadła
specjalnie kolega z delegacji w DE przywiózł mi ich płyny do prania
Wszystko jak krew w piach, ciemne pranie śmierdzi takim dziwnym zapachem.
Ktoś ma pomysł? Po wysuszeniu prania nie czuć nic
#pytanie #rozowepaski #pralka
Zaloguj się aby komentować
Zgubiłam swój ukochany pierścionek:( pogodzona ze zgubą wiem, że kupię jednak nowy. Zastanawiałam się, czy zakupić jak poprzedni u Argenta Mistica, czy może znacie i jesteście w stanie polecić coś równie pięknego i w tych klimatach do 800zł? Myślałam rzecz jasna nad srebrem i jakimś czarnym kamieniem.
#pierscionek #bizuteria #rzemioslo #rekodzielo #handmade #moda #modadamska #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Moja różowa pochodzi z Ukrainy i jej rodzina tam została. Chcielibyśmy wysłać paczkę z rzeczami na Ukrainę, bo wysyłanie pieniędzy wychodzi kiepsko (produkty są tam 2-3 razy droższe niż u nas).
Czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na wysyłanie paczek na Ukrainę? Nie musi być tanio, ale chciałbym mieć pewność, że paczka dotrze. Adres to okolice Kijowa, zdala od obecnej linii frontu, planujemy wysłać żywność i chemię.
Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
#ukraina #pytanie #rodzina #rozowepaski
Zaloguj się aby komentować
Spotkałam się z takim stwierdzeniem że skoro odrzuciłam chlopaka to musiał być niepełnosprawny.
Otóż nie, ja mogę mieć wymagania i upodobania które skreślają pewne typy facetów nawet tych wydawałoby się "normalnych". Nawet jeśli dobrze zarabiasz, nawet jeśli potrafisz poprowadzić rozmowę w sposób ciekawy. Ale jeśli okaże się że do siebie nie pasujemy. Przykro mi, robisz OUT! To ja decyduje o osobach w moim otoczeniu i jeśli stwierdzę, że się nie nadajesz. To spier...
#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
Po zobaczeniu metamorfozy pewnej laski czy też dziewczyny #rozowepaski
jest jeszcze jeden dość istotny temat jaki warto poruszyć mianowicie temat "hej sokoły"
https://youtu.be/vSPg5IAz920 #muzyka
albo z medycznego punktu widzenia
#choroby
https://youtu.be/7zzErjf1Po0 <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< XDDDDD
Zaloguj się aby komentować
Ojej, odparzylam sobie dzisiaj odbyt.
Chyba przez te 25k kroków (moseva face)
Nie wiem, muszę zakładać lepsza bieliznę.
#rozowepaski
Zaloguj się aby komentować

Młody mężczyzna w województwie świętokrzyskim nie ma lekko. Rynek pracy to głównie Januszexy, zazwyczaj za pensje minimalną. Do tego brak wolnych kobiet w okolicy, gdyż powyjeżdżały zagranice lub do Krakowa/Warszawy.
janueszebiznesu #kielce #januszex #rozowepaski #samobojstwo
Jak sie przywitać z dziewczyną? Podać tylko rękę? Czy lekko objąć i przyłożyć policzek(tak witam sie z dziewczynami kolegów i znajomych)? Idę na kurs tańca z partnerką. Są to nasze pierwsze zajecia a znamy sie tylko z widzenia, moze wymieniliśmy z 20 wiadomosci na msg. Ona jest sprzedawczynią w żabce do ktorej chodze. Zalozenie jest takie ze chcemy sie nauczyc tanczyc a nie matrymonialne.
#przegryw #tinder #rozowepaski
Zaloguj się aby komentować