Przykra jest ta nasza piłka nożna...
Polskie błoto ;)
#mecz #reprezentacja
Przykra jest ta nasza piłka nożna...
Polskie błoto ;)
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Zmiażdzył to on staruszkę pod kołami xdd #hajto #pilkanozna #mecz #reprezentacja #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Robert Lewandowski wypchnięciem przed kamery Telewizji Polskiej Jana Bednarka oraz Piotra Zielińskiego ostatecznie skompromitował się jako kapitan. Ostatecznie, bo od niecałych dwóch lat pokazuje, że w sumie to on drużynę ma w czterech literach i liderem pozostaje wyłącznie pod względem sportowym....
Śmiali się że mnie, jak krytykowałem Lewandowskiego. Piłkarzem jest dobrym, ale lider i kapitan ch⁎⁎⁎wy.
Nikt nie uspokoił wczoraj gry, to kolejny mecz, gdzie Lewy czeka na radę od agencji PR zanim się wypowie xD.
#pilkanozna #reprezentacja
Ogólnie to tak i nie Lewandowski jest napastnikiem wyśmienitym kapitanem z tego co rozumiem średnim ale problem jest taki że my zbieramy nazwiska a nie układamy drużynę. I potem mamy kilka osób które jest dobre w swojej roli ale nie mamy drużyny która współpracuje i co z tego że napastnik numer 1 na świecie jak obrona nie może przepchnąć piłki do środka.
Zaloguj się aby komentować
Najbardziej śmieszą mnie janusze co chcą wywalić Santosa i zamienić go na polską myśl szkoleniową. Nie bardzo wiem jaki selekcjoner ma wpływ na błędy indywidualne lub braki w wyszkoleniu. Niby jak może powstrzymać niebezpieczne straty w środku pola, podawanie do napastnika, spacery bramkarza czy nieumiejętność wykończenia akcji 2 na 1? Ma nie powoływać Szczęsnego, Zielińskiego, Kędziory, S.Szymańskiego czy Zalewskiego? W kolejce są obiektywnie słabsi piłkarze. Tu nawet Ferguson czy Pep by nie pomogli.
Podobnie śmieszą mnie janusze hejterzy Lewandowskiego, ale ich jestem w stanie zrozumieć. Mejweni zakłamują jego obraz stawiając Lewego na równi z Messim czy Cristiano. Robert to piłkarz jednowymiarowy i świetny w tym co robi tzw. "one trick pony", jednak bez dryblingu czy dobrego oglądu boiska. Więc nie bardzo wiem co ma dawać więcej reprezentacji, niż to co umie. Teza, że "Świetny piłkarz, ale marny kapitan", nie ma racji bytu. Co on ma bić tych ludzi w szatni? To są wszyscy zawodowcy.
#pilkanozna #reprezentacja #mecz

to co się wczoraj działo w drugiej połowie, eh szkoda gadać. Zmarnowana szansa na 3:1 z pusta bramką mówi sama za siebie. Po złych podaniach nie wracamy się, tylko zostawiamy obrońcę i bramkarza samych sobie. Zasłużyliśmy na taki w@#$%l. Pokazaliśmy Niemcom, to co Mołdawia nam może zrobić. Niech ktoś skończy z tym PZPN, szkoda na to publicznych pieniędzy.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nadal jestem w szoku.
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Darcie łacha z repry i Santosa za 3, 2, 1...
#reprezentacja #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
I tylko czekać na debaty o powołaniu dla Krychowiaka itd. xd
Nie uniose tego
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
santos"
#przegryw #mecz #pilkanozna #heheszki #memy #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Dobra Panowie, krótka piłeczka.
W pierwszej kolejności wy⁎⁎⁎ać z kadry ten zaciąg z Grecji. Typ jeden z drugim wy⁎⁎⁎ał zagranicę, bo grając poza Eklapą dostaje się powołanie niemalże z automatu, a nie jest tajemnicą, że liga grecka j⁎⁎ie śledziem. Możesz grać gówno, spaść z ligi, siedzieć na ławie, to i tak dostaniesz telefon.
To taki brak ambicji i jebane cwaniactwo, które przebijają się potem na boisku (w sumie tylko brak ambicji).
Wy⁎⁎⁎ać typów, którzy podsuwają te powołania Santosowi. Promują zagubionych na boisku chłopców, którzy w życiu mieli jeden w miarę dobry sezon, a reszta to kontuzje, wypożyczenia i maratony alkoholowe.
Ty k⁎⁎wa, Santos, jak żelusiom parują głowy to klepka od pola karnego, niech te mołdawczyki się spompują, na chuuj te lagi od Szczęsnego, jak w drugiej połowie nie wygraliśmy ani jednej górnej piłki (no z jedna pewnie była). Zero kontroli nad tymi wkładami do koszulek.
#pilkanozna #mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Co się odwaliło to ja nawet nie xD
#mecz #polska #moldawia #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Mistrzowie frajerstwa
#mecz #reprezentacja #polska #memy #pilkanozna #sport

Zaloguj się aby komentować
Przewidziałem to w piątek w rozmowie z kolegą xD, że nadmuchają się w obronie na towarzyskim z Niemcami a w realu z moldawią będą zbierać cięgi xD
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Jak to mówi były trener pan Michniewicz:
"Wynik 2:0 jest bardzo niebezpieczny" XDDDDD
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Nie ma rzeczy niemożliwych..
#sport #pilkanozna #reprezentacja #mecz

Zaloguj się aby komentować
Nowe piłkarskie pokolenie naszej repry - chłopaki z nażelowanymi główkami, zero woli walki, głowami na wakacjach już od Mundialu, psychicznie pogubieni po kilku niepowodzeniach.
Tymczasem Ebi Smolarek w jakimś randomowym meczu El. ME 15 lat temu:
>Bezpańska piłka 30 metrów ode mnie? A sprinta se pierdolnę
#pilkanozna #mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Gdyby to była piłka klubowa, to chłop by do bramki szczupakiem wjechał, ale narodowy trykot tradycyjnie obniżył mu OVR
#mecz #reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Świderski i Kamiński na ławce.
No panie Santos, oby to był dobry mecz.
#mecz #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem jak świeżo po meczu polskiej repry włączę sobie spotkanie innych drużyn to mam jedno wielkie WTF. Pod względem toporności nie mamy sobie równych.
#pilkanozna #mecz #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować