Napiszę tu byłem magicznym długopisem
Świruj świnio tańcz ja nie bardzo potrafię
A Tekila Sunrise wykrzywia mi japę
https://youtu.be/4E369q1SQK4?si=rTNekgzyvSbPvcPh
#pijzhejto #spiewajzhejto #gownowpis

Napiszę tu byłem magicznym długopisem
Świruj świnio tańcz ja nie bardzo potrafię
A Tekila Sunrise wykrzywia mi japę
https://youtu.be/4E369q1SQK4?si=rTNekgzyvSbPvcPh
#pijzhejto #spiewajzhejto #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Była stolica nocą
Z czosnkową mocą
I antykoncepcyjnej koszulki pomocą
#krakow #gownowpis #pijzhejto


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czas się na⁎⁎⁎ać miodem pitnym
#worldofwarcraft #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurde brać? Krafty mi się już nudzą na tym wyjeździe (° ͜ʖ °)
#bieszczady #gownowpis #ciekawostki #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak ktoś lubi aperolki ale nie chce pić alkoholu to moja żona poleca ten.
W Lidlu 29zl kosztuje.
#bezalkoholowe #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Będę jadł chrupki i pił piwo!
#jedzzhejto #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wracam z roboty, kupiłem sobie pifko i pije na ławeczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto #craftbeer #piwo
Jak pierwszy raz to zobaczyłem to pomyślałem, że mają godność człowieka i kubki smakowe tam gdzie ja mam polityków.
Przemówiła jedna ciekawość i spróbowałem testowego łyczka.
Łoooo panie, że ja tego wcześniej nie wziąłem.
Truskawki czy inne poziomki? Są☑️
Czekolada? No jest☑️
Smak ciastka? Też jest!☑️
A najlepsze, że jestvtobslodkawo kwaśne z nastawieniem na kwaśne.
Niebo w hennie! Serio!
Myślałem, że będzie to jakiś nieudolny eksperyment jak asymilacja bliskowschodnich inżynierów w Szwecji ale jednak nie.
Tutaj wszystko gra i wyśmienicie smakuje.
Typowy letni trunek, orzeźwiający ale dobrze zbalansowany i robiący kubkom smakowy niezły midnfuck.
Do kupienie również w Tesco #uk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Zielczan Myślałem, że ma miód w składzie albo chociaż aromat ale nie ma.
Skład: woda, cukier, ekstrakt słodu jęczmiennego,regulator kwasowości – kwas cytrynowy, Co2,
Przeciwutleniacze: kwas askorbinowy – witamina C
https://kwas-chlebowy.pl/portfolio-item/kvass-rycerski-miodowy/
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moc
Nygasss
#pijzhejto #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wpis testowy. Nowa Balantyna. Dobra. Cena 0 cybulionów, bo stawia jubilatka
#pijzhejto #niewiemjaktootagowac


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Dudleus jako iz podniosles że nie paca to postanowiłem stestowac Amnesie. 15 ml załadowane. Pozdrawiam. XD
#pijto #pijzhejto #narkotykizawszespoko
A na wieczor bojowka hejtowego primitivo. Taka troche wyzsza etykieta ale nadal zwykle salento. No w kupażu z susumaniello - moim ulubionym szczepem.


Zaloguj się aby komentować