@DerMirker zamiast woskowanie to mogłeś dłużej zwykle zmywanie użyć. Ten wosk schodzi po paru godzinach od samego patrzenia, bo trzyma się brudu a nie gołej blachy.
W nawiązaniu do wczorajszego posta: 69% oddanych głosów na opcję , że można jeździć dalej, tylko trzeba obserwować. Chyba mieliście rację (padła mi świeca xD)!
Zgaduje że pewnie nie chce ci się przeglądać tych nędznych ofert na #olx czy tez #otomoto godzinamy aby znaleść ten jeden jedyny na którym bedziesz mógł zarobić...
Przeglądaj setki ofert pojazdów w zaledwie kilka minut
oszczędzasz aż 80-90% czasu!
Serwis posiada 3 tryby
Przegląd precyzyjny - przyda ci się jeśli szukasz czegoś konkretnego
Live-Mode - śledzi aktualne ogłoszenia, mniej precyzyjni, bardziej ogólnie natomiast pozwala wyszukać mase ofert, ty tylko masz co scrollowac
Uszkodzone pojazdy - wyszukuje uszkodzone pojazdy, pozwala znalesc niegroznie uszkodzone egzemplarze które ty możesz "połatać" i sprzedać z zyskiem!
Serwis dopiero się rozwija - już pracujemy nad nowymi funkcjami jak i usprawnieniami serwisu, w niedalekiej przyszłości dodany zostanie również serwis sprzedajemy.pl
Możliwy dostęp próbny na 48 godzin w tym celu proszę o kontakt na [email protected]
Piękny początek dnia. Pierw przesłuchanie na komisariacie w charakterze świadka, a potem złapanie gumy, i to takiej naprawdę grubej, dzięki Bogu poszło w oponę. Na szczęście w nieszczęściu, ten samochód zbiera wszelkie gwoździe jak popadnie, więc miałem drugą. Ktoś ogarniał odszkodowanie od miasta, aczkolwiek w miejscu zdarzenia był remont.
#samochody #motoryzacja #japierdole
Trochę odpuściłem wpisy na hejto, a chyba nie słusznie. Pewnie nikt nie pamięta, ale szykuję się na Rajd Budapest-Bamako 2026. Musso prawie gotowe, to jest chwilę żeby wpaść na nagranie do Terenwizji czy też spotykać się z przyszłym Dakarowcem Robertem Przybyłowkim.
Jak coś Cię interesuje to daj znać, zrobię jakiś kolejny wpis
o kolejny ofrołdowiec widziałem filmy na jutubie i wpisy w innych soszialach a tu proszę, witamy w gronie ludzi pozytywnie zakręconych, wielbicieli gruzów i jazdy poza utartym szlakiem. Czekamy na nowe wpisy.
@yoowki A no fakt, sporo publikuję gdzieś po mediach, ale tam to ciągła walka z alorytmami/zasiegami i stwierdziłem że może warto sobie jak człowiek gdzieś na spokojnie popisać
Jest takie powiedzenie: w niedzielę praca się w gówno obraca. Kruci to chyba tyczy się też świąt narodowych.
Myślę sobie a co będę leżał pindolem do góry cały dzień, zrobię coś pożytecznego czyli wymienię amortyzatory w aucie. Pech chciał że wysłali mi nie te co trzeba. Jeszcze większy pech że skapowałem się dopiero jak mi sprężyna nie pasowała. A że auto potrzebne na jutro to musiałem skręcić na starym xD
#heheszki #motoryzacja
@Pstronk ja w niedzielę wziąłem się za opadający syfon - już na początku ułamał się ten gówno kliklak przy odkręcaniu - więc fajrant. Teraz umywalka jest bez tej osłonki. Już zamówićlłem nowy syfon. Wkurwiają mnie te domowe naprawy. Zawsze k⁎⁎wa coś idzie nie tak