#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Płaskonos. Kaczka z (chyba) najdłuższym dziobem

#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Płaskonos. Kaczka z (chyba) najdłuższym dziobem

Zaloguj się aby komentować
Pogoda srednio chciala wspolpracowac, co wieczor robilo sie pochmurnie, wiec robilismy 3 podejscia do zachodu Slonca nad Caldera de Los Cuervos (niestety nie udalo sie zadnego astro
W komentarzu pare zdjec zrobionych w ciagu dnia
#fotografia #mojezdjecie #podroze




Zaloguj się aby komentować
Wola Park wygląda jak układ scalony. Albo inkubator obcych. Niepokojąco.
#fotografia #fotografiadronowa #mojezdjecie #drony

Zaloguj się aby komentować
#zwierzaczki
#fotografia
#mojezdjecie
Tyle futra w uszach. Kto to słyszał?

Zaloguj się aby komentować
Fotka z urlopu na Majorce wiele lat temu. Było z 10 stopni przez cały tydzień XD
#mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Dymówka. Najlepsza (moim zdaniem) fotografia w moich zbiorach

Zaloguj się aby komentować
Może i przesadziłem z tym HDRem ale przynajmniej kolory też są nienaturalne 😁
Niestety, gdy byłem w plenerze światło było fatalne. Wróciłem do domu i zrobiło się pięknie...
#fotografia #drony #tworczoscwlasna #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Kolejne zdjęcie zrobione moim Yashicaflex. Widać tutaj, że średni format jest wymagający dużo bardziej niż mała klatka. Chodzi mi o głębię ostrości - na w pełni otwartej przysłonie, czyli 3.5 (taka wartość dla małej klatki nie jest wcale niska) strefa ostrości na obrazie jest bardzo mała. Trzeba idealnie wyostrzyć w punkt, albo przymknąć przysłonę, by obraz był ostry. Szczerzę mówiąc nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, dlatego obrazek jest częściowo rozmazany.
Ale klimat ma 😋
#fotografiaanalogowa #fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Wilga. Poza kraską i żołną jeden z najciekawiej ubarwionych ptaków Polski.


Zaloguj się aby komentować
Pierwsza rolka średniego formatu. To jeszcze raczej nie są dobre zdjęcia ale testy aparatu w różnych warunkach. Najpierw poszedł na próbę Fomapan - najtańsza klisza w formacie 120 (w razie czego nie byłoby mi żal). No, muszę przyznać, że to jednek co innego niż mała klatka. Mój Yashicaflex niby jest prosty, ale w obsłudze nie tak łatwy.
Na zdjęciu gmach główny Politechniki Warszawskiej.
#fotografiaanalogowa #fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Dawid i Goliat




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Pustułka. Najliczniej występujący w kraju sokół. Szacuje się, że 1/3 populacji żyje w miastach (niektóre osiedla mieszkaniowe sprowadzają pustułki w celu odstraszania srających po balkonach gołębi, przygotowując miejsca lęgowe @cebulaZrosolu @roadie )

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Bielik i mysikrólik. Największy i najmniejszy ptak występujący w Polsce


Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Dzisiaj szybkie ptaszki, którym udało się zrobić fotografię w locie




Zaloguj się aby komentować
Los Hervideros - tutaj lawa z wybuchu wulkanow Timanfaya spotkala sie z oceanem tworzac surowe i pelne korytarzy wybrzeze. Miejsce przypadlo do gustu zwlaszcza rozowej oraz mlodej (niezliczone opcje wspinaczki i chowania sie przed starymi)
#fotografia #podroze #mojezdjecie




@Opornik tam gdzie zastygla lawa jest dalej skalista praktycznie nie ma roslinnosci, natomiast tam gdzie z czasem rozdrobnila sie na wulkaniczny czarny piach juz pojawia sie zycie. Poza parkiem Timanfaya jest juz bardziej zielono. Na Lanzerote kreci sie filmy sci fi miedzy innymi sceny z Marsa i obcych planet
Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Gil. Trzy na jednego

@Heterodyna Bardzo się zdziwiłem kilka lat temu, jak zobaczyłem latem je kilka razy. Okazało się, że wbrew temu co mi jako dziecku wciskano, że gile to zimowe ptaki to gniazdują one u nas non stop. Tylko latem nie mają po co przylatywać koło domów, bo w lasach mają pełno żarcia.
Jeszcze dorwę moją Panią z przyry...
Zaloguj się aby komentować
Taki tam skromny zachod w Cueva de las Cabras, w prawdzie dosyc pochmurny ale i tak ladnie wyszlo
#fotografia #mojezdjecie #podroze #tatacontent

@3t3r to dobra jest w chodzenie jak ma swój wiek. Mój 5 latek nigdy nie był dobrym piechurem, przynajmniej tak mi się wydawało. Podczas wakacji w Grecji zeszłej jesieni pozytywnie nas zaskoczył i przeszedł 6 km. Idąc za ciosem po powrocie z wakacji, podczas polskiej złotej jesieni zabrałem go w Beskidy. Przeszedł 7 km na Kozia Górę. W następnym weekend 11 km na Magurkę Wilkowicką. Czekamy na wiosnę żeby zaczac uskuteczniać hiking.
Zaloguj się aby komentować