#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Sroka atakująca kanię rudą. Wrzucałem kiedyś pojedynczą fotografię, teraz cała akcja





#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Sroka atakująca kanię rudą. Wrzucałem kiedyś pojedynczą fotografię, teraz cała akcja





Zaloguj się aby komentować
buczyna karpacka dzisiaj. cel na najbliższe miesiące to nauczyć się latać dronem.
#postanowienia #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Perkoz dwuczuby. Taniec godowy





Zaloguj się aby komentować
Lubię kiedy zdjęcia wychodzą malowniczo. Mówcie, co chcecie, ale cyfrowym aparatem trudno taki efekt osiągnąć (ja nie potrafię przynajmniej). Nie wiem jak to działa, chyba to magia kliszy filmowej.
Pentax spotmatic + Takumar 55 1.8 + Kodak Vision 3
A na zdjeciu jest Bzura. Zdjęcie jest sprzed kilku tygodni, wczoraj tamtędy przejeżdżałem. Pomyślałem, żeby spróbować połowić tam ryby. Niestety, jak już niedawno pisałem, PZW robi wszystko, by utrudnić wędkarzowi życie. Ten odcinek rzeki nie jest w zarządzie Mazowieckiego Okręgu i żeby tam łowić musiałbym wykupić dodatkowe pozwolenie dzienne - 45 złotych. Ale to jeszcze nie wszystko, bo musiałbym przeczytać cały regulamin, żeby sprawdzić jakie są zasady połowu w tym okręgu, jakie przynety mogę stosować jakie są wymiary i okresy ochronne... Odstąpiłem więc od wędkowania
PZW zlikwidować!
#fotografia #fotografiaanalogowa #mojezdjecie #tworczoscwlasna #wedkarstwo #ryby

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
no i #hejtowyzwanie bo brakuje 50
Pluszcz. Ziomek, co szuka jedzenia pod wodą

Zaloguj się aby komentować
Ależ to wyszło abstrakcyjnie 😀
Znalazłem wyspę kormoranów na Wiśle. Muszę przyznać, że trochę ryzykowałem, bo wkurwiony kormoran strąci drona, a na tę wyspę nie dostałbym się nijak, żeby go odzyskać. Mialem nawet plan ucieczki prze kormoranami. Szczęśliwie się nie zdenerwowały i udało się zrobić im zdjęcie.
#fotografia #tworczoscwlasna #drony #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Jardín de Cactus czyli kaktusowy ogrod botaniczny na Lanzarote.
Bardzo pozytywne zaskoczenie, ogrod jest zbudowany w formie amfiteatru w miejscu starego kamieniolomu, na czarnej wulkanicznej ziemi udalo sie wyhodowac okolo 500 rodzajow kaktusow, mozna tez zjesc lody z kaktusem (smakuja jak lody z ogorka xD) albo burgera (calkiem spoko), zdecydowanie najlepsze byly krokiety serowo kaktusowe
Udalo sie zlapac pare klimatycznych zdjec, bo jednoczesnie padal deszcz i swiecilo Slonce.
Wiecej zdjec w komentarzach
Ps. Mozna robic zdjecia w stylu makro bez obiektywu do makro, nikt tego nie sprawdza
#fotografia #mojezdjecie #natura





Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Łyska. Wczorajsza bitwa w Zatoce Mgieł o panowanie nad Stawem Nenufarowym nr 1 - najlepsze ujęcia. Cała (trwająca około 15 sekund) potyczka w komentarzach.





Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#hejtowyzwanie
Trudne się wylosowało, to może ptaki-pociski podgonią nieco piorunowanie?



Zaloguj się aby komentować
Poluje na ksiesyc nisko na horyzoncie juz jakis czas ale pogoda nie chce wspolpracowac (#uk), oczywiscie dzisiaj rano perfekcyjne warunki, jak akurat ide do pracy
Tego zlapalem wczoraj w nocy.
#fotografia #mojezdjecie #astrofotografia

@dzangyl haha tak latwo to nie ma
Zaplanowalem na dzisiaj prace 2 osobowe a normalnie jestem sam, takze przychodzi koles z przeciwnej zmiany, zeby mi pomoc. Jesli sobie nie przyjde, to nie dosc, ze nie bedzie ogarniete, to jeszcze koles ktory przychodzi tez nie bedzie zadowolony, bo tylko jego czas zmarnuje. Dodatkowo wprowadzili system punktowy ktory penalizuje bardzo takie pojedyncze dni, dostane wiecej punktow karnych za takie nie pojscie do pracy dwa raz w pojedyncze dni niz bym dostal na jednorazowym chorobowym na pare miesiecy
Zaloguj się aby komentować
Dzierzba srokosz - wprawdzie ptaki to nie moja specjalizacja ale jak jest okazja to trzeba korzystac, udalo sie zlapac na obiektywie 24/70mm
#fotografia #mojezdjecie #ptaki


Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Raniuszek. Ptak z najkrótszym dziobem

Zaloguj się aby komentować
Zabawy z filmowymi kliszami kodak. Tym razem Kodak Vision 3 250D. Kolory, które rejestruje ten film są bardzo ciekawe. Myślałem jednak, że będzie dużo lepszy niż 500T a okazało się że ma jedynie odrobine drobniejsze ziarno a obraz faje bardzo podobny.
Pentax Spotmatic + Takumar 1.8 + Kodak Vision 3 250D
#fotografia #fotografiaanalogowa #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
@Byk pytał wczoraj o bociany. Jak na tag przystało, dzisiaj bocian niecodzienny, czarny, z Afryki

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#hejtowyzwanie
300





Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Mandarynka. Przyłapani na drzemce II

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Mazurek. Tutaj aż się prosi o jakiś dialog typu:
- Gniewam się
- Grażynka, no zasiedziałem się, przepraszam, a jak wyfruwalusmy z knajpy to Andrzej powiedział "lecimy do mnie, żona się ucieszy..." to nie moja wina...

Zaloguj się aby komentować
Nawiedzil Cie szpak, zobacz jaki kolorowy!
#fotografia #mojezdjecie (pierwsze 2) #heheszki #ptaki



Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Grzywacz. Przyłapani na drzemce.

Zaloguj się aby komentować