#ptaki #ornitologia #mojezdjecie
Co to za zwierz? Wiem, że ptasio kiepska fota, ale podoba mi się plastycznie.

#ptaki #ornitologia #mojezdjecie
Co to za zwierz? Wiem, że ptasio kiepska fota, ale podoba mi się plastycznie.

Też obstawiałem rudzika, takiego o:
https://www.facebook.com/share/p/1AAk11yYuW/
Natomiast drugie zdjęcie rozwiewa wątpliwości, to kopciuszek samica - brązowy ptaszek z rudym ogonem. Dodatkowo biotop też jest bardziej kopciuszkowy niż rudzikowy.
Zaloguj się aby komentować
Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim
Piękne miejsce, mało znane. Można tam kupić tradycyjnie robione powidła z buraka cukrowego (jeszcze nie próbowałem).
Kolory zdjęć na kliszy filmowej Kodaka są szalone 😀
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co to jest, ale chyba będzie składało jaja.
#fotografia #fotografiaanalogowa #mojezdjecie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
#polskieseriale
- Kwiczoł, przyniosłech ci zarcia, bo ci tak w brzuchu burcy, że zamkowe myślo, co burza idzie.
- Nie przekupisz mnie, gnido dworska. Miedza była, jest i bedzie moja

Zaloguj się aby komentować
Nie, to nie zdjęcie z drona, ale z kładki Trzaskowskiej zrobione przy użyciu ulubionego aparatu #pentax i taśmy filmowej kodak.
Spotmatic + Takumar 55 + Kodak Vision 3
#fotografia #fotografiaanalogowa #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"Jestem Zyzgzak, jestem piorun, jestem syn burzy"
Czyli nowe wcielenie Yuki, bo zazwyczaj jak ma biegac do zdjecia, to tylko truchcikiem, bez pospiechu
#fotografia #mojezdjecie #psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Czapla biała. Ta to ma dopiero skrzydła...


Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Błotniak stawowy. Polowanie



@Fletcher 99% fotografii jest dziełem przypadku. Nie nastawiam się na nic, biorę aparat, żonę z lunetą i lornetką i idziemy w las, w bagno, nad rzekę, na łąki czy pola. Moja żona jest świetnym obserwatorem i myślę, że bez jej udziału znakomitej większości fotografii nie miałbym na rozkładzie. Działamy jak drużyna snajperska
A, jeszcze jedna rzecz: nie ukrywam, że fotografie odrobinę "poprawiam" w darktablu.



@Fletcher przypomniał mi się wyjątek od tego, co napisałem wyżej. Kilkukrotnie wędrując przez las, dochodząc do śródleśnego rozlewiska niewielkiej rzeczki płoszylismy parę (w sensie 2 sztuki) ptaków. Widzieliśmy tylko znikające między drzewami białe dupki. Za którymś razem udało nam się nagrać głos ucieczkowy i aplikacja wskazała na brodźca samotnego. Zagięliśmy na nie parol i za 4 czy 5 razem, po tym jak je nagraliśmy, skradajac się na czworakach udało się je podejść. To był jedyny jak mi się wydaje przypadek, kiedy szliśmy po konkretny gatunek. A, jeszcze łyski w parku w Warszawie


Zaloguj się aby komentować
Googlephotos robi czasem ze zdjęć gify, niektóre są do bani, ale niektóre całkiem udane
#fotografia #gif #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#canon
Najlepsza fotografia czapli siwej z moich zbiorów

Zaloguj się aby komentować
Czasem i telefonem można zrobić ciekawą fotkę. Zdarza się, że trzeba tylko coś dostrzec i spróbować to uchwycić.
#fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Dzięcioł zielony. W poszukiwaniu mrówek

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Najlepsza fotografia czapli siwej z moich zbiorów

Zaloguj się aby komentować
Takiego gagatka ostatnio udało mi się upolować. Umie ktoś zidentyfikować?
#mojezdjecie #smiesznypiesek #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Takiego ziomeczka mi się udało ustrzelić na spacerze
#ptaki
#mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Fotki z ostatniego weekendu: bernikla białolica, mysikrólik i dzięciołek



Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Bielaczek. Skrzydlata panda

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Krakwa. Seks na peryskopowej

Zaloguj się aby komentować