#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Kokoszanel



#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Kokoszanel



Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Gągoł. Bieganie po wodzie

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Czyż to nie jest piękny ptak?


Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Czubatka i tiara przydziału



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Samotnik. Ciekawe jak one się rozmnażają?

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Szpak. Zajęte

@Djnx dziękuję, to prawda, mam trochę ptasich fotografii. Chodziło pewnie o "zasiadkę" ale to nie dla mnie, nie wytrzymałbym kilku godzin praktycznie bez ruchu w jednym miejscu. Lubię chodzić i poluję "z podchodu". Bardzo często nie udaje się i płoszę zwierzęta, pomimo starań zachowania ciszy i braku gwałtownych ruchów.
Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Trzciniak. Najgłośniejszy w okolicy

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Wrona siwa. Ogrzewanie łapek

Zaloguj się aby komentować
#ptaki
#ornitologia
#mojezdjecie
#pentax
Żurawie na dużej wysokości

Zaloguj się aby komentować
Tak wygląda kwitnące drzewo mango
Owoce dojrzewają w pęczkach, podobnie jak winogrono.
#ciekawostki #owoce #mango #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
@Heterodyna ostatnio wrzuca fajne zdjęcia ptaków, to też dorzucę swoje. Zobaczcie jaki słodziak
Marabut afrykański
To mięsożerne bydle może mieć 150 cm wysokości i rozpiętość skrzydeł prawie 3 metry
#fotografia #mojezdjecie #kenijskiesafari #ptaki #ornitologia
Sony a6400 + Sony E 70-350mm f/4,5-6,3 G OSS





Zaloguj się aby komentować
Tak przeglądam sobie te zdjęcia i myślę, że to są miejsca niedaleko Warszawy, a jednak to zupełnie inny świat. Jakby inna cywilizacja, albo przesunięcie w czasie.
Pentax Spotmatic + Takumar 55 1.8 + Kodak Vision 3
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #mojezdjecie




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobry towar muszą mieć w tym lumpie.
#heheszki #mojezdjecie #torun

@ipoqi raz brałem w tym udział. Panie to jest dramat. Ludzie wypierdalaja się i biorą wszystko z kosza co się da. Pierw skurwysyństwo a potem jak nie pasuje to "proszę może pani będzie pasować"
Przez to że był taki tłum i chaos jakaś laska zaczęła krzyczeć "ludzie opamiętajcie się to są tylko rzeczy" XD
Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Pleszka. Pan w srebrnej czapce

Zaloguj się aby komentować
#niecodzienneptaki
#ptaki
#ornitologia
#fotografia
#mojezdjecie
#pentax
Krzyżówka. Mutacja genetyczna lub krzyżówka krzyżówki


Zaloguj się aby komentować
Jeszcze krzyż wrzuce xd
Naświetlony i nie na s24 ultra
#jeleniagora #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
Tako sobie Jelenio Dziurę zrobiłem xD
Pozdrawiam jedynego obserwującego tag mojego wypizdowia xD
#fotografia #mojezdjecie #jeleniagora

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować