@KasiaJ Od niego. Wydał książkę w której pisał o swojej depresji, i uzależnieniu od leków przeciwbólowych. A teraz wyjaśnij mi proszę ładnie, co mają do tego szczepionki.
@Neq już tłumaczę: to zjawisko nazywa sie dysonans poznawczy. Ktoś w coś wierzy i mocno tego broni. Do tego stopnia, że każda krytykę tego odbiera osobiście.
Gdy pojawiają się rzeczy temu przeczące osoba taka na skutek dysonansu dostaje mocnego pieczenia odbytu połączenego z frustracją i wściekłością. Na skutek frustracji nie umie podać żadnych argumentow oprócz gróźb i wyzwisk
Tissot Gent XL, ref. T116.410.37.047.00 – a trafił się w promocji Podoba mi się – 42 mm, kwarc, pasek skóra i granatowe płótno, koperta stalowa, szkło szafirowe, wodoszczelność 10 bar, nawet niezła luma, a do tego leciutki – 65 gramów. Ładnie leży i wygodnie się nosi, mam nadzieję że posłuży.
@conradowl Dokładnie – niebieski z tą ciemną szarością ładnie się komponuje i pasuje do różnych ciuchów, a szczotkowana na matowo koperta się nie palcuje. Gdy tam gdzieś o kant czy klamkę zawadzisz, to szafir wytrzyma i się nie zarysuje, można też wymienić pasek na wodoodporny i iść na basen, żaden problem bo rozstaw uszu to standardowe 22 mm. Ktoś naprawdę fajnie przemyślał ten zegarek.
@RogerThat na takie zimy jak ostatnio to cokolwiek za kostkę na grubszej podeszwie wystarczy, jak chcesz cieplej to nubuk z np. goretexem w środku na vibramie, Ja mam Ecco Yak, syn ma Mountain Warehouse z warstwą Isodry.
@SiostraNieZdradziDziewczynaTak w mniej więcej takim stylu, za kostkę, ciepłe, skórzane, na wpół eleganckie, tylko żeby wytrzymały długie lata, bo te z ccc wytrzymują może 3 lata, budżet powiedzmy do 1200
@RogerThat w taki ale które z tych trzech? Takie trekingowe ale do miasta? Mają być do przymierzenia w sklepie stacjonarnym?
Macaroni w warszawie ma takie berwicki za 1400, kupowaem u niego garnitury jak jeszcze nie szył w Polsce tylko sprzedawał luigi bianchi mantova i L.B.M. 1911
Proponuję szukać po opcji Sale bo Full price to chyba nawet Angoli nieco wyrywa z butów.
Poprzednie były zgrabniejsze ale oddałem synowi bo mam za szerokie racice ku.. mać
F to za mało, musi być G.
Mają przy butach dość szczegółową tabelę rozmiarów ale trzeba pamiętać że szyte buty (albo angielskie standardy) są bardziej dopasowane czyli ciaśniejsze i na długość i na szerokość w porównaniu do tego co jest na polskich półkach czyli klejonych butów. Proponuję dodać sobie pół angielskiego numeru a przy szerszej stopie i braku opcji wyboru szerokości nawet cały.
Z tego co się orientuję mają przyjazną politykę zwrotów (ja swoich nie zwracałem bo bardzo mi się podobały i za wszelką cenę usiłowałem poszerzyć u szewca).