Dzień Dobry #medycznamarihuana #marihuana chcielibyśmy Was przestrzec przed nieuczciwą konkurencją.
Po wpisaniu w google carenabis wyświetla się pozycja jak na screenie. Ta strona nie należy do nas!
Nasze jedyne i oficjalne strony www:

Zaloguj się aby komentować

Wszystko zaczęło się od Nixona i jego motywowanej politycznie "wojny z narkotykami", w tym celu została też stworzona DEA (Drug Enforcement Agency) później zaczęto rozpowszechniać (wyjaśnione zresztą kłamstwa) o narkotyku-bramie (które są argumentem równi...
Słuchajcie, muszę się komuś wygadać.
34 lvl, wpierdoliłem się w #marihuana
Palę od 7 lat, na początku okazyjnie, gdzieś tam raz na kwartał. Od dwóch lat, może trzech walę ciągami - tydzień codziennie, potem tydzień nic.
Jestem wysoko funkcjonującym narkomanem.
Mam żonę, dziecko w drodze. Mam dom na kredyt, fajną pracę.
Kocham żonę, nie mam na co k⁎⁎wa narzekać.
Jak mam palenie, to k⁎⁎wa dostaję małpiego rozumu i potrafię w sobotę jarać od8 rano do odcięcia.
Jak nie mam, to spoko niby nie muszę palić, ale ciągle w głowie z tyłu myślę o jaraniu. Słowem - wjebałem się.
Boli mnie to, że tracę tyle czasu na siedzenie i oglądanie Netflix, boli mnie to, że po maratonie palenia dochodzę do sprawności umysłowej i fizycznej dwa trzy dni. Roztyłem się.
Widzę, jak moja żona cierpi albo inaczej: ona już przywykła. To mnie przeraża. Myślałem, że sobie paleod czasu do czasu. Ale doszło do mnie, że jestem uzależniony.
Nie jestem głupi (znaczy jestem bo się wrypałem) i widzę, że żona ma mentalność kobiety, która nawet jak ja mąż będzie bił, to i tak go nie zostawi.
Nie chcę je zniszczyć życia, nie chce zniszczyć życia synowi. Nie chcę stracić tego, co mam.
Boje się.
Muszę, MUSZĘ się ogarnąć.
#zalesie #narkotykiniezawszespoko #smutek
Przepraszam, że tak chaotycznie napisałem
@Mahjong nie jestem ani terapeutą ani neofitą, ale skoro bakasz codziennie i przed badaniem nic Ci się nie chce, ale po masz już super humor.. a zresztą. Mam nadzieję, że się nie przekonasz. Ja też mam po paleniu dobry humor, czytam książki oglądam filmy, dokumenty. Zauważyłem, że nawet nie, że marnuję czas, ja go bezpowrotnie tracę. A mogę robić milion innych rzeczy, które kiedyś robiłem. Nie wiem, jak inni to robią, ja się wjebałem po ludzku, taka moja natura, że lubię dużo i intensywnie.
@RKS_Huwdu_Hooligans Nie tyle co bakam, tylko stosuje zgodnie z zaleceniami - czyli przez wapowanie i staram się by to była medyczna. Wcześniej to faktycznie było bakanie, ale nie codziennie, przeszkadzał mi dyskomfort palenia samego w sobie, bo palenie fajek rzuciłam wiele lat temu.
Pewnie regularność wapowania zmieni się na wiosnę/lato gdy endorfiny będę zbierać przez jazdę rowerem. Teraz mam do wyboru: siedzieć zmęczona, zdołowana po robocie, pić piwsko lub zwapować kawałek zieła i coś porobić.
Mój prime time trafia na typowy dzień w trakcie doby a wtedy najczęściej siedzę w robocie. Po pracy jestem trochę dętka i tyle. Większej filozofii w tym nie ma
@Odczuwam_Dysonans @pawel-l-1 @Giban @San
Pewnie już nie pamiętacie tego posta, ale ja go bardzo dobrze pamiętam. Dzięki dobrym słowom od Was.
Minęło 15 miesięcy, przestałem palić nałogowo, palę teraz na 4-5 miesięcy jeden wieczór.
Przede wszystkim porozmawiałem z żoną i powiedziałem jak jest. Bardzo mnie wspiera w moim postanowieniu.
Jestem po prostu szczęśliwszy i mam o wiele więcej czasu dla rodziny, bo już nie patrzę w Netflixa kilkadziesiąt godzin tygodniowo.
Dziękuję.
@RKS_Huwdu_Hooligans pamiętam, pamiętam!
Wtedy Ci tego nie napisałem, ale sam byłem na początku drogi pozbycia się alkoholu z mojego życia. Trzymam się od stycznia tamtego roku. Dlaczego o tym pisze dopiero teraz?
Nie traktowałem tego jako sukces, czegoś czym można się pochwalić- bo za to lubimy dać sobie nagrodę. I tak jest nadal- to nie jest sukces. Po prostu nie pije.
Nadal jesteśmy uzależnieni. Mamy przerwę od uzależnienia i tylko od nas zależy jak długa ona będzie.
Nie poddawaj się euforii, walcz nadal, kciuki trzymam!
Zaloguj się aby komentować
Czy To Przełom Medycznej Marihuany? W Niemczech z medycznej marihuany w postaci jej kwiatów bądź preparatów, takich jak Sativex, korzysta około 80.000 pacjentów.......https://seedbay.info/ekstrakty-z-marihuany-w-medycynie/
#marihuana #ekstrakty #sativex #medycyna #seedbay
Synaptyczny Sposób Działania Konopi Indyjskich. Działanie marihuany może paraliżować nasze ciało albo nas uspokajać, ale także motywować do zwiększonej aktywności. Marihuana.......https://ganjafarmer.info/wplyw-marihuany-na-ludzki-mozg/
wpływ #marihuana #ludzie #mózg #ganjafarmer
Kupon: susz20 - wielki tłusty suszyk, minus 20% na cały susz od Bucha!
-> https://konopnybuch.pl/kategoria/firmy/konopny-buch/
#konopnybuch #cbd #marihuana #hejtojointclub #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Ijo ijo ijo XD marihnuanina
https://www.youtube.com/watch?v=5sOvBmAQjTU
#heheszki #narkotykizawszespoko #marihuana #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
#memy #heheszki #narkotykizawszespoko #marihuana #hejtojointclub

Zaloguj się aby komentować

Australijskie Parlamentarne Biuro Budżetowe (PBO) opublikowało niedawno propozycję zbadania dwóch opcji podejścia do legalizacji konopi indyjskich. Na prośbę senatora Davida Shoebridge’a z Australijskiej Partii Zielonych zlecono zbadanie, jak mogłaby wyglądać legalizacja marihuany w...
Zapisałem się na #medycznamarihuana
wydaje się drogim gownem, ale chce spróbować coś normalnego, a nie zioło niewiadomego pochodzenia, i wieczne problemy z dostawcami. Trochę się jaram i stresuje jednocześnie. Moja historia chorób kwalifikuje się w 100% na to, ale ciekawe co lekarz powie
#marihuana #hejtojointclub
Zaloguj się aby komentować
Nasz artykuł na ten temat jest już dość stary, ale to pytanie cały czas nurtuje wiele osób. Użytkownicy marihuany od wieków twierdzą, że marihuana zwiększa kreatywność. Ale jak jest naprawdę? Okazuje się, że THC może stymulować kreatywność, jednak efekt ten zależy od kilku istniejących...... https://thc-thc.info/2020/07/czy-marihuana-zwieksza-kreatywnosc/
kreatywność #marihuana #thc
Pewnie nie tego towaru próbowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #narkotykizawszespoko #marihuana

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Marihuana do tej pory była w Czechach częściowo zdekryminalizowana. Za posiadanie do 15 gram suszu i do pięciu kwitnących roślin w domu groził mandat w maksymalnej wysokości 15 tys. koron (niecałe 3 tys. zł). Ale statystyki pokazują, że marihuana jako substancja psychoaktywna staje się coraz...
Dzień dobry, miłośnicy ziołolecznictwa!
Chciałbym dzisiaj przedstawić barwną i inspirującą postać Josha Kesselmana.
Człowiek, który dzięki szczerej pasji do papieru oraz ogromnej dozie determinacji, stworzył firmę produkującą najlepsze oraz najbardziej naturalne bletki na świecie - firmę RAW. Choć to nie wszystko, bo stoi także za sukcesem bibułek ELEMENTS oraz za całą gamą smakowych Juicy Jay's!
„Gdy byłem dzieckiem, mieszkaliśmy z ojcem w Nowym Jorku. Tata znał tylko jedną magiczną sztuczkę, ale rozwalała mi ona głowę! Gdy przychodziły święta, brał bibułkę papierosową, zapalał ją i wyrzucał w powietrze. Puff, znikała! Nic po niej nie zostawało, nawet odrobina popiołu. Dla dzieciaka w moim wieku było to jak totalnie inny wszechświat, o którym nic jeszcze nie wiedziałem…”
Od chłopaka zafascynowanego bletkami, do multimilionera kopiącego studnie w Afryce. Oto krótka, lecz bardzo inspirująca historia sukcesu twórcy bibułek, które płoną dzisiaj na całym globie. Jest to bez wątpienia historia zachęcająca do podążania za własnymi marzeniami, nawet pomimo chwilowych przeciwności losu.
Wspomnijcie o nim, odpalając kolejnego jointa zwiniętego w swoją ulubioną bletkę!
https://www.youtube.com/watch?v=m9KmUlnStQY
#raw #marihuana #konopie #medycznamarihuana #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować

W badaniu opublikowanym na początku tego miesiąca naukowcy z University of Colorado sprawdzili, czy marihuana jest “furtką do narkotyków”, która prowadzi do używania innych twardszych narkotyków.
narkotykizawszespoko #hejtojointclub #marihuana #420

Byłem kiedyś na wyjeździe kawalerskim, na którym świadek wymyślił „świetny” pomysł: wszyscy wypili LSD razem z szotem wódki. Tylko nie wszystkim uczestnikom o tym powiedział. Damian Sobczyk, czyli Mestosław, i Bartek Przybyszewski z Podcastexu opowiadają, dlaczego kiedyś malowali antynarkotykowe...
#heheszki #humorobrazkowy #marihuana #bron

Zaloguj się aby komentować