Zaloguj się aby komentować
Jedna ze śmieszniejszych wypowiedzi choroszczańskiego alfabety xD
#heheszki #memy #humorobrazkowy #czerstwyhumor #filozofiadlajanuszy #stolcyzm #gownowpis #benc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#polityka #lechwalesacontent #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #bekazonuc #onuce #polityka #memy

Zaloguj się aby komentować
Eksperci od protokołu dyplomatycznego są zgodni: solówka na harmonijce to nowa jakość w relacjach na linii Pałac Prezydencki - Sejm. Akustyka sali plenarnej w końcu została w pełni wykorzystana
#memy #heheszki #humorobrazkowy #polityka #bekazpisu #heheszkipolityczne #snussolini

@Half_NEET_Half_Amazing aż mi przypomniałeś
https://www.youtube.com/watch?v=da21AYHQRAU
@nietzsche Już pal licho, że to bierze, nie jest pierwszym i jedynym człowiekiem z tego typu nałogiem, ale nie wytrzymać podczas publicznych wystąpień to wyższy poziom jazdy. Co następne? Jedzenie kebaba? Drapanie się po jajkach? Dłubanie w nosie? Wszak to też zrozumiałe fizjologicznie rzeczy, na które miewamy ochotę też w czasie, kiedy nie wypada tego robić.
@GazelkaFarelka
Co następne? Jedzenie kebaba? Drapanie się po jajkach? Dłubanie w nosie?
wszystko to już pewnie było. Żarcie sałatek i wietrzenie girów przecież robiła Pawłowiczowa. Dłubanie w nosie było nagrane w przypadku Motyki i Zubowskiego w '23. Tak samo nie wierzę, że nikt tam się po jajach nie drapał siedząc w tych ławach.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cykl życia Mariusza z Brighton
#heheszki #humorobrazkowy #polityka #memy #heheszkipolityczne #bekazzakolaka #bekazestanowskiego #bekazkanaluzero #kanalgowno

Zaloguj się aby komentować
OPie... nic nie mów... ja ostatnio miałem jakiegoś laga mózgu i zostawiłem portfel w aucie. Musiałem zabrać kasę od żony, ale ona ma taki Damski portfel i powiedziałem ze ni c⁎⁎ja nie bede z nim paradował. Potem wpadłem na pomysl, "daj 3stowy" i wezmę sama gotowke. Byliśmy w miejscu publicznym, setka ludzi dookoła. Jak mi wyciągała siano z tego portfelika i dała 300 zeta, gdzie stałem jakies 1,5m od niej to mialem flashbacki jakbym siano od starej wybłagał na kolanach.... nigdy więcej nie zapomnę kasy 😆
Zaloguj się aby komentować
To co, może trochę suchego coś ten?
#czerstwyhumor
#humorobrazkowy
#heheszki






Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #memy #blackmetal #metal #darkthrone

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna