Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #humorobrazkowy #holownia

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Przez ostatnie osiem lat Platforma Obywatelska zapłaciła 305 tys. zł jednemu z przedsiębiorców za "analizy politologiczne". Prowadził on dwa konta, które promowały polityków PO oraz atakowały przeciwników. "Debil", "kretyn", "idiota" - to jedne...
#heheszkipolityczne #bekaz2050 #holownia #putin

Zaloguj się aby komentować
No i to jest odpowiedź godna pochwały. Pragmatyzm i poczekanie na audyt... a nie to co robi PO, nie bo nie i uj.
Chociaż przesadził przy zdaniu, że nie wiadomo co CPK robiło z dobytkami ludzi. CPK nie miała prawa jeszcze wyrzucać ludzi, nie miała prawa wykupować na siłę terenów, lecz dobrowolnie skupowała działki i domy.
#polityka #cpk #holownia #jebacpis #jebacpo
Tak tylko apropos tego wykupowania działek - moze jeszcze nie bylo "wrzucania" czy "wykupowanua na siłę" ale słyszałem, ze ceny proponowane przy dobrowolnej sprzedaży są niskie. Nie podam kwot, bo nie pamiętam, niemniej ci ludzie są w kiepskiej sytuacji - nie chcą sprzedawać, nie mogą stawiać swoich warunków - tak średnio dobrowolna sprzedaż:/
Zaloguj się aby komentować
Pewnie wszyscy zainteresowani już widzieli, ale wrzucam i tak, bo po raz pierwszy coś wyciąłem i zuploadowałem.
#sejm #sejmowyspam #polityka #bekazpisu #holownia #sejmflix
Zaloguj się aby komentować
No ja pi⁎⁎⁎⁎le. Ale on ma gadane xD Serio, podziwiam. Słucham go, to tak jakby słuchał norweskie filmiki. Klasa sama w sobie
#polityka #holownia #sejmflix
@m-q jasne że tak, dlatego tylko 2 lata jest marszałkiem. Patrząc na statsy, to ma największe szanse do tego, bo ma największe zaufanie polaków.
Jak dla mnie to jest jedyny dobry kandytat na prezydenta. Piękne słownictwo, piękna znajomośc angielskiego, kultura i merytoryczny przekaz "wyższości".
Mam na myśli, że poprzez inteligencję operuję tak językiem, pokazuje że jest ponad tym szambem, co jest w sejmie i w polityce.
Ale w taki sposób, że to jest bardzo ciekawe i motywujące. Sposób, który sprawia do refleksji swojego zachowania, że da się być kulturalny i rzeczowy i szanowany.
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=11lHEkoIdBU
Podoba mi się ten wywiad, jest taki wyważony. I jako osoba nie wierząca uważam że dyskusja na temat koscioła taka jak w tym wywiadzie mogła by być prowadzona częściej w polityce. Bardzo wyważone zdanie.
#trzeciadroga #polityka #holownia
Zaloguj się aby komentować
innymi słowy gdyby tylko mógł to by zamknął. w ramach wolności słowa, a jakże. https://twitter.com/coolfonpl/status/1746296299412951098
#holownia #polityka
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
#holownia #heheszkipolityczne #polityka

Zaloguj się aby komentować
Wrzucam dla wszystkich trolli konfederacji.... gdzie nie potrafili znaleźć nic na Hołownię, to uczepili się fragmentu gdzie niby mówi że jest przeciwko gotówce.
Chociaż wiele razy było to tłumaczone itp, to te trolle to do dzis wrzucają w internety gdzie popadnie xD #polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #holownia #polska2050
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazko
Chyba koniec uśmiechniętej Polski, znowu trzeba odgradzać się od ludzi. Co na to #holownia

Zaloguj się aby komentować
W mam talent pewnie nie uczyli.
https://x.com/Another75824671/status/1744360175408934932?s=20
#polityka #holownia

Zaloguj się aby komentować
No i nasz patostream przełożony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.youtube.com/live/g5q8wrne-Mo?si=wVvHHrvcCl4\_NA0h
#polityka #sejmowyspam #holownia
Zaloguj się aby komentować
To o c⁎⁎j wreszcie chodzi z tymi szczepionymi dupami Wąsikiem i Kamińskim, bo się już pogubiłem xD #kaminski #wasik #polityka #duda #holownia
@GucciSlav Skazanie Schrodingera. PiS i prezydent uważają,że są ułaskawieni - koalicja rządowa i prawnicy sprzyjający PO że nie są (faktycznie - może i Duda naruszył procedury,ale czy na pewno ?) i że mają iść do pierdla.
Ale żeby nie było tak prosto to Hołownia ingerując w skład sędziowski - oczywiście "po to by nie było PiSowskich dublerów" naruszyć mógł (prawnik popierający PO powie,że nie naruszył) zasadę trójpodziału i dokonał potencjalnego nadużycia władzy, ponieważ art 45 konstytucjii mówi:
Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
https://wyborcza.pl/7,75398,30565232,suwerenna-polska-sklada-zawiadomienie-do-prokuratury-na.html
Dobrany w losowaniu jak każą przepisy byłby ok,ale jeśli wykluczył sędziów PiSowskich twierdząc,że nie są sędziami z losowania... Rozumiesz: Po dobraniu składu sądu przez politycznego przeciwnika (a przynajmniej tak to z pewnej perspektywy wygląda) może być tak,że będą poddawać orzeczenie w wątpliwość a w razie powrotu jakimś cudem do władzy - próbować sądzić za to Hołownię.
@GucciSlav "Reformy" inspirowane przez ministra Zerro spowodowały taki rozpiździel prawny, że obecnie nawet teoretycznie prosta rzecz będzie miała kilka różnych interpretacji.
Aktualnie trwa gra w cykora między Dudą a Hołownią - czy pierwszy się ugnie Dudeł, i ponownie ich ułaskawi przyznając, że poprzednie ułaskawienie było niepoprawne, czy Hołownia odpuści, przyznając, że jest gotów słuchać (nielegalnej zdaniem rządzącej koalicji) Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych SN. Warto tutaj też nadmienić, że izba ta orzekła tutaj niezbyt zgodnie z procedurą (bo nie dostała wniosku od Marszałka Sejmu a jedynie od samych skazanych), a czekamy jeszcze na wyrok izby, gdzie Hołownia złożył swój wniosek w tamtym tygodniu.
Niestety niezależnie od tego jak to się skończy, nie liczyłbym na zobaczenie Kamińskiego czy Wąsika za kratkami.
@LondoMollari "Stety" jak to będzie kontynuowane to PiS może kontestować cały dalszy proces ustawodawczy jako nielegalny i niebyły. A ponieważ PO i reszta nie będą chciały być dłużne - też spróbują podważać działania rządu PiS na podobnej zasadzie.
I bardzo dobrze, zapaść porządku prawnego będzie można wtedy posprzatać tylko w jeden sposób. Delegalizując zarówno partie rządzące jak i opozycyjne i wywalając upartyjnionych prawników na zbity pysk.
Zaloguj się aby komentować