Zaloguj się aby komentować
Dziś przez chwilę rano poczułem się tak jak kiedyś czułem się codziennie bez leków.
Takie poczucie chujowości, poczucie że bez sensu cokolwiek robić, zero chęci do wyjścia gdzieś.
Po 15 min mi przeszło i znowu np. jak pomyślałem że poucze się niemieckiego to czułem motywację, albo radość na myśl że w weekend ze znajomym wyjdę na piwo.
Po⁎⁎⁎⁎ne jak nasz humor zależy od chemii czy czego tam. Coś mi się odpaliło na chwilę i przez 15 min bez żadnych zmian w moim życiu czułem się jak kompletne gówno.
#depresja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja #samobojstwo #samotnosc oto skutki moich słabych genów:
patologia w dzieciństwie
prześladowanie całą podstawówkę za mordę
do teraz moi byli prześladowcy gdy mnie zobaczą na mieście krzyczą moją ksywę do mnie
czasami obcy ludzie na ulicy obrażają mój brzydki ryj
w liceum nadal słyszę docinki za morde
nigdy nie miałem dziewczyny,przyjaciół czy nawet znajomych-chroniczna samotność ciągnie się za mną od zawsze
chłop chciałby aby jego największym problemem był brak p0lki ehh
Zaloguj się aby komentować
Zestaw "przeżyciowy" kogoś kto dwie godziny temu wrócił ze szpitala po wpisie o zamiarze samobójstwa (zawinęła mnie policja).
Tak naprawdę wygląda depresja i załamanie nerwowe.
(uzewnętrznianie się pomaga mi, psychiatra to akceptuje, wiem, że wielu się przez to ode mnie odwróci)
#depresja #samobojstwo #psychika


@tufro
Spróbuj dmt albo psylocybine.
Mi psylo pomogło na lekooporną fobie społeczną i skrajne uzależnienie od różnego rodzaju narkotyków i dopalaczy.
Tu masz badanie kliniczne potwierdzające działanie psylo w walce z samookaleczaniem i myślami samobójczymi.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4721603/
Po grzybach ma się większy luz z myślami w głowie gdy spojrzysz na świat z innej perspektywy to naprawdę zmienia podejście do życia.
Paradoksalnie na nastroj ma też za⁎⁎⁎⁎sty wpływ dieta więc jej też się przyjrzyj.
Zaloguj się aby komentować
#samobojstwo #depresja #memy #memwlasny #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Gość już się poskarżył na wykopie xD
Bardzo dobra decyzja Pana Admina (specjalnie z dużej).
Stop dla toksycznych ludzi.
Niech gniją w swoim kręgu spierdolenia.
Oczywiscie wspieram wszystkie osoby z #depresja
i polecam dać tag #przegryw na czarno bo jedyne co oni potrafią tam robić to ciągnąć człowieka na dno.
#p0lka #patologia

@schweppess ale co to znaczy określenie dokładnie co wolno, a czego nie? W prawdziwym życiu tez nie masz wytycznych jak masz się zachowywać. Wystarczy być minimalnie wychowanym i mieć coś w głowie, żeby nie chodzić dookoła i nie pi⁎⁎⁎⁎lic głupot. Czy wspomniany użytkownik przychodzi do pracy i opowiada dookoła jakie to p0lki są złe? Szczerze wątpię. Takie osoby z automatu są odsuwane na bok, bo każdy kto ma chociaż trochę rozumu będzie się trzymał od takich osób z daleka. A później wielki płacz, ze przegryw.
Zaloguj się aby komentować
Siemka wszystkim! Mam nadzieję, że stworzymy tutaj piorunującą społeczność
Przychodzę dzisiaj do was z pytaniem:
Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego grzyby halucynogenne są nielegalne?
Psychodeliki (z greki psyche - dusza, delos- objawić) znane są człowiekowi od co najmniej 12000 lat w formie rytualnej (zapewne znacznie dłużej, patrz ->hipoteza naćpanej małpy). Większość religii swoje korzenie ma w szamanizmie, mistycznych legendach, których to wizje widzieli ówcześni kapłani. Przekazywali je później w formie ustnej następnym pokoleniom, tworząc fundamenty dla obecnych religii. Wraz z rozwojem cywilizacji grzyby halucynogenne powoli były wypierane i piętnowane jako diabelskie i złe. Przykładem niech będą średniowieczne zielarki, przez kościół uznane za czarownice i później palone na stosach. Natomiast w Ameryce Południowej grzyby halucynogenne były bardzo mocno zakorzenione w rodzimych religiach co utrudniało konkwistadorom nawrócenie ich na nową wiarę.
Renesans nastąpił w 1938r. dzięki szwajcarskiemu chemikowi Albertowi Hofmannowi, który wysentyzował LSD po raz pierwszy. Tak oto pierwotnie lek, który miał działać rozkurczowo na macicę w trakcie porodu stał się jednym z najbardziej obiecujących leków psychoaktywnych na świecie. Substancja staje się coraz bardziej popularna w kręgach naukowych (badaniach nad jej potencjałem) i artystycznych (łatwiejszej ekspresji myśli, tworów wyobraźni). Po testach na zwierzętach, kilka lat później, zostaje legalnie wprowadzona na rynek pod nazwą Delysid (LSD-25). Dzięki powszechnemu dostępowi często była wykorzystywana przez psychoterapeutów - LSD nie tłumiło emocji, lecz wyciągało je na wierzch. Wieloletnie sesje terapeutyczne, które często nie przynosiły skutku, można było skrócić do jednej bądź kilku sesji. Stwierdzono także pozytywny wpływ na leczenie uzależnień, w tym alkoholizmu. Sam założyciel AA - Bill Wilson- twierdził, iż psychodeliki wpływają na zrozumienie natury własnych problemów. Zbawienny miało także wpływ na osoby cierpiące na nowotwory,- po przyjęciu grzybków bądź lsd wyzbywali się obaw, lęku i strachu przed śmiercią. W latach 1943 - 1967 przebadano niemal 40000 pacjentów, napisano 2000 artykułów naukowych.
Dlaczego więc tak obiecująca substancją stała się wrogiem publicznym, czynnikiem rzekomo degenerującą chromosomy i genotyp?
Pewien profesor psychologii z Harwardu Timothy Leary, dzięki grzybom halucynogennym spojrzał na świat z innej perspektywy. Swoim studentom przekazywał ideę wyzbycia się pogoni za pieniądzem, odrzucenia narzuconych dogmatów, idei materializmu oraz sprzeciwu wobec wojen - staje się on ojcem założycielem ruchu hipisowskiego. Hipisi przyczynili się póżniej do rozpowszechnienia psychodelików, zmiany nastrojów w społeczeństwie. Ich nawoływanie do "peace & love", czyli zaprzestania wojny w Wietnamie było wypowiedzeniem wewnętrznej wojny młodego społeczeństwa wobec obecnego rządu. Młodzi ludzie nie chcieli już umierać za puste hasła polityczne. Rząd odpowiedział bardzo szybko i zasadniczo, wprowadzając kampanie anty-narkotykowe oraz zakazując lsd, grzybków i tym podobnych. Na pewno słyszeliście o ludziach skaczących z okien, bądź, którym kwas wypalił mózg To drastycznie zablokowało możliwość prowadzenia badań nad nimi na najbliższe 40 lat.
Przełom nastąpił w 2006 r. – w setne urodziny Alberta Hofmanna – po sympozjum nt. LSD w Oslo. Zwieńczone ono zostało listem otwartym do wszystkich rządów świata, aby przywrócić możliwość badań nad psychodelikami. Odpowiedziała tylko Szwajcaria, umożliwiając rozpoczęcie pierwszych badań. Utrudnione są one z uwagi na fakt, że substancje psychodeliczne powszechnie sklasyfikowane są jako narkotyki. By skreślić je z tej listy potrzebne są badania, których to przeprowadzenie utrudnia ich aktualna klasyfikacja,- tworząc tym samym błędne koło. Mimo to narastająca fala depresji i chorób psychicznych oraz brak panaceum zmusza kolejne rządy do wydania zgody na przeprowadzenie kolejnych doświadczeń. Duże światełko nadziei płynie z USA, gdzie niektóre stany całkowicie zdekryminalizowały posiadanie grzybków. A wy jak uważacie,- kiedy to się zmieni w Polsce?
Po więcej ciekawostek obserwuj #LaboratoriumMagicznychGrzybow
#depresja #psychodeliki #grzyby #lsd #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
#przegryw
A ja znowu mysle o niej, kiedy noc nie daje spac..
#depresja #samotnosc

Zaloguj się aby komentować
#depresja #przegryw
Jakoś tak czuje w kościach, że ten rok będzie dla mnie dużo gorszy niż poprzednie. Jak to mowia "dobrze to juz bylo"
Zaloguj się aby komentować
Ehhh po co ja żyję właściwie, tylko wegetuję, przyszłość niepewna, żadnych większych planów, byleby przetrwać, byleby do następnego, byle do śmierci #przegryw #depresja
Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja chłop pali papierosa i ma lepszy humor bo przypomina sobie,że ja czyli abominacja genetyczna czy chad 200 cm i morda 9/10 długoterminowo znaczymy tyle samo-nic.Każdy kończy tak samo w skali wszechświata nikt nic nie znaczy. nihilizm jest dobrą opcją dla przegrywa

Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja
"Pieprzyć rzeczy, bo to ludzie nadają im wartość
Pieprzyć ludzi, jeśli wartość nadają im rzeczy"

Zaloguj się aby komentować
Chłop też przeszedł na Hejto. Ellie też. #przegryw #spierdolenie #depresja #neet

Zaloguj się aby komentować
#przegryw #depresja Chłop czuje się dobrze bo lekcje szybko skończone ale dopadają mnie takie myśli gdy bym miał morde 8/10 i wzrost 190 cm teraz zamiast gnić w samotności spędzał bym czas z uroczą alternatywką ehh geny to wszystko
Zaloguj się aby komentować
Godzina 8, chłop siedzi w pracy i już ma dość...
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #depresja #samotnosc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Leczenie #depresja #lsd albo grzybami, co o tym myślicie?
#psychodeliki #narkotykizawszespoko #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Najgorsze co można zrobić dziecku to wpoić mu strach przed życiem.
Bądź pokorny
Ustępuj głupszemu
Nie wyróżniaj się
Musisz mieć dobre stopnie bo inaczej będziesz nikim
Potem w wieku 20 lat zdajesz sobie sprawę że 80% tego co mówią twoi starzy jest przepuszczone przez ich postkomunistyczny filtr.
Jak to się dzieje że niektórzy dziarają sobie łapy i mają wyjebane na to co reszta o nich pomyśli.
Jak to jest że niektórzy potrafią rzucić Januszowi papierami w twarz i kazać mu spierdalać a inni boją się zapytać o urlop i całe życie łykają jego ślinę za 2200 brutto.
Polska mentalność niewolnika pańszczyźnianego, polska mentalność katolicka doprawiona jeszcze komunistyczną tresurą zniszczyła więcej żyć niż bomby w Dreźnie.
#przegryw #przemyslenia #depresja #polska #psychologia
Zaloguj się aby komentować