Nie powinienem tego robić ale ch...
No i jeszcze sztyblety ale to takie same jak już pokazywałem tylko że czarne.
#buty
#modameska
Gx
Nie powinienem tego robić ale ch...
No i jeszcze sztyblety ale to takie same jak już pokazywałem tylko że czarne.
#buty
#modameska
Gx
@moll
herringshoes.co.uk/ladies
Proponuję szukać po opcji Sale bo Full price to chyba nawet Angoli nieco wyrywa z butów.
Poprzednie były zgrabniejsze ale oddałem synowi bo mam za szerokie racice ku.. mać
F to za mało, musi być G.
Mają przy butach dość szczegółową tabelę rozmiarów ale trzeba pamiętać że szyte buty (albo angielskie standardy) są bardziej dopasowane czyli ciaśniejsze i na długość i na szerokość w porównaniu do tego co jest na polskich półkach czyli klejonych butów. Proponuję dodać sobie pół angielskiego numeru a przy szerszej stopie i braku opcji wyboru szerokości nawet cały.
Z tego co się orientuję mają przyjazną politykę zwrotów (ja swoich nie zwracałem bo bardzo mi się podobały i za wszelką cenę usiłowałem poszerzyć u szewca).
Gx
Zaloguj się aby komentować
Kupić czy nie kupować?
https://klasycznebuty.pl/pl/p/Partigiani-7782-Camello-Loafer/5858
Cena super, tylko założę je pewnie kilka razy a potem dopiero na wiosnę.
#moda #modameska #buty #zakupy



Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
PUMA ST RUNNER V2 FULL L - Buty sportowe
Cena z VAT: 139,2 zł
Link ---> https://amzn.to/3R3uQZP
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #moda #modadamska #puma #buty

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Kappa Bash - Buty sportowe
Cena z VAT: 72 zł
Link ---> https://amzn.to/3PcKErS
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #moda #modameska #buty

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Wysyłka z magazynu: PL
Buty Columbia TRAILSTORM MID WATERPROOF
Cena z VAT: 263 zł
Link ---> https://amzn.to/3E99EtH
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/ha6RS
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #buty #modameska #moda #columbia #treking

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Wysyłka z magazynu: PL
CMP Rigel Mid buty trekkingowe
Cena z VAT: 199 zł
Link ---> https://amzn.to/47HWpgW
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/Ds\_UPt
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #buty #moda #modameska #modadamska

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Wysyłka z magazynu: PL
Kappa Follow XL
Cena z VAT: 68 zł
Link ---> https://amzn.to/47EcXqr
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #buty #modameska #moda #modadamska #kappa

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Wysyłka z magazynu: PL
Scholl Gel Activ 3059797 Wkładki do Butów, 40-46.5
Cena z VAT: 36 zł
Link ---> https://amzn.to/45pt8ps
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #scholl #buty #komfort

Zaloguj się aby komentować
Elo hikingowe świry! Szukam nowych butów (wysokich) i zastanawiam się nad wybraniem czegoś z jednej z tych trzech firm. Merrell, The North Face, Salomon. Szukam opini na temat jakości wykonania oraz jak się sprawują podczas wędrówek i ewetalnych problemach.
#hiking #buty #trekking

Zaloguj się aby komentować
Piękne są
#bieganie #buty



fajne kapcie, ja się przymierzam do zakupu asiców pierwszych swoich do biegania na bieżni https://outlet.asics.com/pl/pl-pl/patriot-13/p/1011B485-004.html jakiś bazowy model, rozważam jeszcze lekko droższe gel pulse 13
Zaloguj się aby komentować
NO SIEMA.
A CO TO TO, TO mini RECENZJA BUTOW OSZCZYWISCIE.
DZISIAJ NA TAPECIE BROOK ADRENALINE GTS 23.
Pierwsze buty jakie kupilem z doradca w runners lab. Najpierw przebieglem sie po takiej macie, i dobieralismy buty. Te konkretne sa tzw. 'pronated', czyli juz sam but poprawia to ja krzywie stawy, wiec nie musze do niego wrzucac wkladki, ktora zazwyczaj uzywam.
Wyglad raczej skromny, innych nie mieli kolorow, a ja bylem glodny butow i czekac nie chcialem :))))
Wyrozniaja sie naprawde niska waga, w prownaniu do pozostalych moich butow, naprawde sa lekkie, jakbym prawie nic na stopach nie mial. Plus daja uczucie takiego dopasowania i otulenia stopy, pewnie sie w nich biegnie i dobrze stabilizuja.
Dokladnie w nich zrobilem moj pierwszy wyscig, cisnalem rowno i sprawdzily sie swietnie. Zostaje jeszcze polmaraton w nich zrobic i zobaczyc jak bede sie czul, wtedy bede mogl naprawde powiedziec, poki co mam wrazenie, ze sa top3 moich butow, a moze wskocza na wyzsze miejsce, musze w nich wiecej pobiegac
#bieganie #buty



Zaloguj się aby komentować
Jakiej firmy "lakierki" kupić, żeby były wygodne? Przerobiłem już tyle różnych butów i nigdy to nie był ten sam poziom wygody, co jakieś tenisówki lub buty sportowe. Polećcie coś bo nie wytrzymie, budżet tak do 1k, chociaż jeśli mają być super wygodne, to mogę wydać więcej
#buty #modameska #garnitur
@tusk Alden jest krolem wygody. Nie chce mi sie rozpisywac, ale chociazby fakt, ze daja wybor 11 ksztaltow i w kazdym ksztalcie wybor 7 lub 8 szerokosci powoduje ze jest mozliwosc duzo lepszego dopasowania buta do twoich stop.
Mieszcza sie w budzecie, nawet te z shell cordovan o ile Twoj budzet jest w USD. Jesli nie to mozesz popatrzec na marki typu Grant Stone (mniejszy wybor szerokosci + produkowane w chinach, ale jakosc wykonania nie odstaje nawet o krok, a nawet wg wielu osob jest wyzsza niz alden). Ich ksztalty tez sa troche kopia ksztaltow od Aldena, wiele osob uwaza GS za jedna z najlepszych marek jesli chodzi o cene/jakosc.
Ostatnio powstalo tez sporo brandow z chin, indonezji czy indii ktore produkuja bardzo dobre jakosciowo obuwie na zamowienie - mozesz je bardzo szczegolowo skonfigurowac, plus wysylasz wymiary swoich stop przez co z rozmiarem nie ma az tak duzego problemu - niestety trzeba czekac na ich reczne wykonanie przewaznie kilka tygodni (czasem kilka miesiecy).
Przyklad pierwszy z brzegu: BLKBRD SHOEMAKER robi swietne buty w cenach w ktore trudno uwierzyc
@Sweet_acc_pr0sa @GordonLameman @slawek-borowy @va_banque @Man_of_Gx . Ehh żałuję, że zacząłem się interesować tym tematem xD Mam teraz bardzo ciężki dylemat. Większość butów, które mi się podobają, mają skórzaną podeszwę. Nie pasuje mi to, bo te buty będę używał przez cały rok, oraz chodząc po chodnikach.
Nie wiem, czy usilnie szukać czegoś z gumową podeszwą, czy może jednak kupić ze skórzaną i podzelować je zaraz po zakupie. Znalazłem też opcję pośrednią, czyli skórzaną podeszwę z wszytą zelówką: https://www.poszetka.com/product-pol-7833-Poszetka-Brazowe-oksfordy.html
Doradzicie coś?
@tusk podzelowałem jedne buty i aż mi smutno, że dopiero po 2 latach
Co od wyboru Poszetki to nadmienię tylko, że sklep zrobił się ostatnimi laty "poshy", co oznacza, że naprawdę sobie liczą. Z kontekstu wnioskuję, że liczysz się z budżetem, to możesz popatrzeć na nieco tańsze marki np. Berwick, ew. w tym przedziale (powyżej 1k) sam chętniej bym wybrał uznaną markę Yanko.
@tusk Ja zeluję wszystkie skórzane podeszwy, zaraz po zakupie, raz mnie w skórzanych dorwał deszcz i od tej pory pierdolę rzekome zalety gołej skóry.
Buty szyte GYW wymagają rozchodzenia i jest to dość bolesne
Gx
Zaloguj się aby komentować
Uszanowanie Tomki,
Chcę zakupić sobie buty robocze(S1 lub S1P) bo w pracy dużo chodzę i często pracuję na stojąco, a moje przydziałowe nie są zbyt komfortowe. Dużo moich znajomych ma buty Engelbert Strauss i sobie chwali jednak z ciekawości chcę się dowiedzieć czy są jeszcze inne marki oferujące wygodne buty robocze godne polecenia.
Z góry dzięki za opinie.
#pracbaza #buty #modameska
@Merkury polskie PPO są bardzo wygodne, czeske CXS również w pytę. No ale ja używam S3, więc nie wiem jak z lekkością S1 wygląda. A przy S1 ten parametr ma kolosalne znaczenie. Głównie z wkładami kompozytowymi, nie metalowymi, no ale to już w zależności przed czym mają chronić.
Tak czy srak skoro wszyscy w twojej robocie walą kuśki w butach engelberta, bo po kiego się pytasz skoro nic innego nie kupisz żeby się nie podśmiewali (´・ᴗ・ ` )
Ja przerobiłem przez kilka lat jakieś polskie noname'y, Straussy, Pumy, Mascoty i teraz znowu Straussy z indywidualnymi wkładkami od ortopedy. Powiem tak - nie ma czegoś takiego jak wygodne buty robocze. Robię dziennie od 7000 do 14000 kroków w S1/S1P. Musisz znaleźć to co Ci najbardziej pasuje, ale to i tak nie będą żadne Adidaski. Od 350 PLN zaczynają się poważne buty. No i najlepiej co roku nowe.
Edit:
Żeby nie być gołosłownym wklejam dwa linki warte polecenia:
https://www.mascot.pl/pl/mascot-footwear-carbon-F0251-909#0911
Fajne, bo lekkie i system BOA jest super. Moje pierwsze takie buty, teraz szukam wyłącznie z takim zapięciem. Zdecydowanie nie nadają się dla typowych "fizoli" na budowie. Raczej dla inżyniera, który za dużo nie taszczy i nie szpachluje. (:
Teraz mam te ze względu na przewidzianą możliwość wymiany wkładki na ortopedyczną. Są ok, ale bez fajerwerków.
Zwrocilbym uwagę na dwie rzeczy: masę własną butów i czy na pewno potrzebujesz podeszwy antyprzebiciowej. Zwykle taka podeszwa usztywnia buta i mniej wygodnie się chodzi a we wszystkich butach roboczych amortyzacja kuleje. Ja używam bezwzględnie wkładek ortopedycznych do wszystkich butów, bo inaczej kolana mnie dobijają.
Zaloguj się aby komentować
Ktoś poleci jakieś spoko buty do codziennego chodzenia do 500 ziko?
#ubrania #buty
@va_banque nawijaj jakie masz doświadczenia
ja obecnie mieszane, bo jak kiedyś kupowałbym w ciemno, tak teraz to w cholerę trudno utrafić model który jest wygodny
rozmiarówka to już wgl jakieś nieporozumienie
ale ten model co podałem to sztos, mam jeszcze egzemplarz z wyższą cholewą do kostki i to jak mi ta skórzana obwoluta zdziera ścięgno achillesa to czysta poezja dla masochistów :<
@grzyp-prawdziwek kupiłem takie
https://50style.pl/nike-air-max-systm-meskie-buty-lifestyle-czarny-dm9537-005
Zaloguj się aby komentować
No siema.
DZISIAJ SZYBKA I KROTKA RECENZJA HOKA ONE ONE BONDI EJTOOO (PROSZĘ CZYTAĆ GŁOSEM PISKLIWEJ JAPONKI)
ALE WHY?
Zachęcony moimi klapeczkami od HOKA ŁAN ŁAN pomyślałem, żeby kupić sobie najmiększe buty jakie mają. Szukałem buta regeneracyjnego, takiego w którym mogę biegać moje rekreacyjne codzienne dyszki, nogi będą odpoczywać i mi dziękować. Dziękować brakiem bólu, wzmacnianiem się i coraz lepszym czasem.
CIĘŻKIE POCZĄTKI
But jak widaćna zdjęciach jest duży, szeroki, stabilny i dość (lol) ciężki w porónaniu do pozostałych. Pierwsze biegi..
KURŁA MORDO MASZ NOWE BUTY OD 2 TYGODNI I DOPIERO TERAZ WRZUCASZ RECKE?!
Tak, i bardzo dobrze, zaraz wyjaśnię dlaczego.
.. były rozczarowujące. But wcale nie był jakiś wyjątkowo miękki w porównaniu do moich ultraboostow light. Kolano się odzywało dość szybko w nich. Średnio się na początku polubiliśmy, ale uznałem, że to wina mojej niskiej wagi, stąd te komentarze o bieganiu na chmurce, super miękkości mnie nie dotyczył. Pewnie pisali je jakies grubasy, sami wiecie, ci biegaczy co kupują buty po kilka stów do biegania, to przecież same tłuścioki, strasznie legitna rozkminę miałem xD
No, ale mój mózg uznał, ze to dobry argument i ch.
DOCIERANIE
Jednak nie rezygnowałem i stwierdziłem, ze będę w nich biegał co drugi dzień, aby nogi odpoczywały.
I tak dzisiaj, zauważyłem, że pomimo tego co mówią, że to buty gdzie ląduje się na palcach lub śródstopiu to w moim przypadku.. bardzo przyjemnie działają, gdy ląduje na pięcię. Wtedy amortyzacja i miekkość robi robote, biegne, a jakbym odpoczywał, kolanko się cieszy, to ja się ciesze. Harmonia, miłość, wierność i wzajemne zaufanie. HOKA ONE ONE BONDI 1 punkt, moje małżenstwo 0 punktów.
PODSUMOWANIE
But robi swoja robote, biega mi sie w nich lzej, rekordó w nich bic nie bede, ale nie po ta sa, jestem zadowolony, plus powinny slużyć naprawdę długo. Ah, a dlaczego taki nudny kolor? Bo zdałem sobie sprawe, ze jak juz wybiegam but, to do czegos musi sluzyc, a te sie nadaja do chodzenia, wiec buty, w ktorych mozna tez spacerowac bede bral bardziej 'uniwersalne'. Taki rozsadny Cezar, kto by sie spodziewal xD
Cisniemy dalej i jest elegancko!
#bieganie #buty



Zaloguj się aby komentować
18 987,13 + 9,25 = 18 996,38
Wczoraj było biegane ;)
Trochę walczyłem z sobą, by się zebrać, bo kurła gorąco 30+, a to może rano wstanę, a to coś
no ale przyszły nowe #buty i to był wystarczający motywator
Hoki przetestowane, i to w ekstremalnych warunkach
na powrocie zebrało się na turbo burze, co było spoko, bo powietrze zrobiło się bardziej do oddychania a przebłyski na niebie trochę nadawały tempo
#bieganie #biegajzhejto #garmin
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
No siema.
Dzisiaj wracam z czymś specjalnym...
Mini-recenzja Hoka One One Ora Recovery Flip 2.
Wstęp.
Ze względu na moje drobne hobby i obecna milosc, czyli liczbe '10', taką mięsistą, najlepiej mierzona w kilometrach o dlugosci jedenastu, doskwierają mi problemy z regeneracja (nie wspominajac o tym kolanie).
Natknalem sie w internetach na te oto KLAPKI xd Pomyslalem, sobie, kurde, co mi szkodzi sprobowac, najwyzej bede mial fancy crocsy dla biegaczy.
Musze przyznac, ze jednak bylem sceptyczny, co mozna rozpoznac po kolorach. Tak wiem, nudne, ale byly w promce ponad 20% mniej, wolalem nie ryzykowac, a zawsze moge kupic drugie, ladne
Rozwinięcie.
Klapki czy "buty" są reklamowane jako recovery shoes majace na celu zwiekszyc komfort noga po treningach jak i przyszpieszyc zwiazku z tym regeneracje.
Wystepuja w wersje jak na zdjeciu, japonek, jak i pelnego buta.
Od razu mozna zwrocic uwage na gruba podeszwe, ktora moglaby wydawac sie niezmiernie miekka. Jest dosc miekka, ale podejrzewam, ze za malo waze, zeby w pelni odczuc 'chmurkowatosc' o ktorej inni uzytkownicy pisza. Wciaz, sa to najmieksze klapki/kapcie/FLIPPY FLOPPIES jakie mialem.
Kolejną rzecza rzucajaca sie w oczy jest duży drop (czyli różnica w wysokości pomiędzy piętą, a palcami). Tutaj mam zagwostke, bo z jednej strony sa to 'buty', "heel first", gdzie stajemy najpierw piętą. Z drugiej, but sam wymusza ksztaltem stawanie bardziej na srodku stopy, nawet przodzie.
Co do reszty, po prostu klapek, wygodny. Specjalanie wzialem wiekszy rozmiar, bo moje stopy puchna dosc mocno przy bieganiu. Normalnie nosze 42, buty do biegania mam 44.
Pierwsze wrazenie bylo.. dosc dla mnie intrygujace, myslalem, ze po paru godzinach, czy chociaz minutach odczuje efekt. W moim przypadku efekt byl przy pierwszym kroku, kolano mniej boli, miesnie mniej bola. Od razu, jak zawsze kulalem przez wiekszosc dnia z powodu forsowania nog, tak tutaj jest luz, czasem pociagnie kolano, ale mowimy o 80% poprawie od razu. Naprawde zwiekszyly moj komfort 'zycia' biegacza.
Regeneracyjnie szczerze nie widze roznicy. Tak jak potrzebowalem czasu, tak potrzebuje go tyle samo teraz. W sumie mnie to nie zaskakuje, bo roznica jest zapewne znikoma, skoro mnie mniej boli to tez mniej uszkadzam podczas chodzenia po domu.
Zakonczenie.
Klapki 'regeneracyjne' od Hoki moge szczerze polecic jak borykacie sie z bolami nog na codzien od przetrenowania. Sa przyjemne w noszeniu, sprawiaja frajde i jak je zdejmiecie na chwile, dosc szybko sobie przypomnicie o nich. Sam ich obecnie nie zdejmuje w domu, tylko jak ide spac czy sie myje
Również kto nie chciały mieć klapek, których nazwa brzmi jak żywcem wyciągnieta z jakiegoś anime? xD
Hoka One One Ora Recoveri Flip Tooooooo! KAWAIIII.
Rowniez z pewnością nie skoncze tylko na tych klapkach, sa jeszcze inne firmy oferujace podobne produkty i pewnie predzej czy później będę chciał je przetestować.
Elegancko,
Zaar
#bieganie #buty




@ciszej imho regeneracji nie zwiekszaja jakosc specjalnie, ale komfort i brak bolu calkowicie wystarczy, ja nie zaluje.
@nobodys 43 euro dalem xd normalnie bez promki 60 kosztuja. Chodzie w nich tylko po domu, rozmiar wiekszy, wiec nic mnie nie uciska, ale nie kupowalem ich z mysla chodzenia poza domem. Raczej na ulice bym w nich nie wyszedl (jeszcze tyle luzu nie mam xD), wlasnie takie Birkenstocki to super na 'ulice'.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ASICS Novablast 3 - mini recenzja.
No siema. Dzisiaj prezentuje wam mój najnowszy zakup. Byłem niezmiernie ciekawy, bo nie są to buty, które planowałem oryginalnie kupić, jednak zachęcony strona https://runrepeat.com/ która mi polecono stwierdziłem RAZ KOZIE SMIERĆ. I tak zakupiłem najlepiej ocenianie buty treningowe z ich.
KOLOROWO
Pierwszy plus to wybór kolorów, których jest masa. Ja jak zobaczyłem TE BUTY, to wiedziałem, że muszą być moje, nawet się nie zastanawiałem, są piękne
OGÓLNE WRAŻENIA
Jak już wspomniałem buty są wygodne, przewiewne co jest ogromnym plusem, bo sa prawie tak przewiewne jak Pegasusy (Nike cos lubi robic przewiewne buty). Język jest dziwny, długi i taki śmieszny spłaszczon. Dłuższy niż inne, jak macie bardzo krótkie skarpetki, to go nie przysłonią. Ale wszystko w porządku. Pełna stylówa.
BIEG
MORDOOO, MORDOOO. Co za buty! Już pierwszy 'szybszy' krok i 'co jest!'. Aż się zaśmiałem w głos jak jakiś pojeb. Miękkie, amortyzujące, jakbym się odbijał od małych sprężynek. Żadne z dotychczasowych butów nie zrobiły na mnie takiego wrażenia, pierwszy raz tez zszedłem w pierwszych 2 km poniżej 5 min/km, no po prostu poleciałem jak strzała. Cudowne uczucie, zdecydowanie numer jeden wśród moich dotychczasowych butów, jakbym założył jakieś buty szybkości z gier, naprawdę czułem różnice, super sprawa. Potwierdza to również wynik, bo pobiłem mocno mój czas na 10 km, 5km, 2 mile i 1 mile. REWELACJA.
A co dalej? Zobaczymy, tyle wyborów, tyle możliwości!
#bieganie #buty





Zaloguj się aby komentować
18 218,28 + 5,60 = 18 223,88
dzis delikatnie, oszczędzam się w oczekiwaniu na nowe #buty :)
Wyciągnąłem z szafy stare adiki, dały radę,
Jednak dużo lepiej biegać po asfalcie nie w twardej Vibramowej podeszwie XD
#bieganie #biegajzhejto #garmin
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować