#heheszki #memy #humorobrazkowy #bekazprawakow #polityka

#heheszki #memy #humorobrazkowy #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #polityka #bekazprawakow #usa #jezykangielski

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
17 stopni w marcu - i sleep
3 stopnie i śnieg w kwietniu - real shit
i tak co roku xD
#bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
to, że rząd musi tłumaczyć dlaczego kredyt 3% jest lepszy od rozjebania gospodarki to świadczy wyłącznie o edukacji finansowej polskiego społeczeństwa
ciekawe tylko dlaczego jak dotąd piss nie musi tłumaczyć dlaczego sam forsował ten kredyt jeszcze rok temu?
#kalzero #bekazprawakow #polityka

to, że rząd musi tłumaczyć dlaczego kredyt 3% jest lepszy od rozjebania gospodarki to świadczy wyłącznie o edukacji finansowej polskiego społeczeństwa
Ale to nie byloby rozjebanie polskiej gospodarki. Po prostu na wypadek jakiegos wiekszego kryzysu sie kompletnie zesramy, a co to pisowcow obchodzi.
No chyba, ze wpadna na pomysl sprzedania za duzej ilosci zlota i napedza tym inflacje.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #historia #polityka #humorobrazkowy #bekazprawakow #memy

Zaloguj się aby komentować
Żerko próbował zabrzmieć młodzieżowo, a wystawił się na tacy
#polityka #heheszki #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Sir Mariusz Gosek, błędny rycerz Królestwa Polskiego, niszczyciel legginsów i postrach bawełny elastycznej, obrońca męskiej godności przed genderową propagandą i miękkim uciskiem tkanin syntetycznych
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Kwikłem XD
#heheszkipolityczne #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Orka na intelektualnym ugorze
#heheszki #humorobrazkowy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #jęczmiennybuc

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli #polityka

@bejonse tiaaa lewą kojarzę a w sumie nie powinno dziwić że Najkę ciągnie do rusko-hinduskiego patusa. Serio to jest dla mnie największy fenomen Polski, jest tylu normalnych ludzi, katolików chodzących do kościoła, przyzwoitych ludzi i w milczeniu pozwolili by ich religię przejęli politycy i patusy. Niesamowite to jest.
Zaloguj się aby komentować
Założyciel Rady Pokoju siedem dni później rozpoczął wojnę xD
#trump #bekazprawakow #iran
Zaloguj się aby komentować
antypatriota prawak, który (na szczęście) dokonał już indywidualnego polexitu chce nam mówić co mamy w Polsce robić my
szkoda tylko, że pominął, że w jego ukochanym Ekwadorze obowiązek rejestracji pasiek istnieje od 2017, jak również w USA, gdzie posiada swoje śmieszne ranczo
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
dyskusje z prawakami takie są
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
Wiem, że to nic nie da ale byłem kiedyś w Humaniu na małej robocie. 2010 rok. Generalnie jak gadałem z lokalsami to mówili, że dopóki był Pan Polak to jakoś miasto żyło. Jak przyszedł ruski car i później bolszewik to wszystko pierdolnęło. Wiem, że sam tego nie mógł widzieć ten facet ale takie rzeczy w mentalności zbiorowej pozostają.
Co do rzezi - powiedzmy sobie szczerze - wtedy wszystkie strony (kozacy, Żydzi, Polacy, Rusini) byli siebie warci.
Zaloguj się aby komentować
Ogólnie to ja mimo wszystko trochę się ciesze, że w USA rządzi Trump bo ja nie lubię ameryki. Gdy myślę o przeciętnym amerykaninie to mam wizje otyłego, głupiego, obżerającego się hamburgerami chama i prostaka i Trump świetnie wpisuje się w to wyobrażenie. Dlatego często pisałem, że Trump idealnie uosabia ducha ameryki. Dzięki temu mogę spokojnie celebrować europejską wyższość cywilizacyjną. Dlatego ciesze się, że za oceanem rządzi jakiś nierozgarnięty, zdegenerowany głupek kontrolowany przez Izrael bo to idealnie oddaje to co myślę o tym kraju.
#polityka #neuropa #4konserwy #usa #trump #bekazprawakow

@Al-3_x Wizerunkowo? Tak. Czy jest de facto głupi? No nie.
Ale patrząc na te podejrzenia o insider trading gdzie ludzie z jego otoczenia sobie robił sprzedaż / kupno na minuty przed ogłoszeniami w telewizji, to mniemam, że to nie amerykańska głupota co największy cynicyzm.
I porównania do Idiokracji w internetach są chybione. Film zakładał generalny zjazd w IQ, że krajem rządzą głupi ludzie. Ale nigdzie nie zakładał, że prezydent i jego ludzie są z natury źli.
Jeśli do czegoś to porównać to do WWE. Z jednej strony mamy część publiczną gdzie odstawiamy show dla publiki. Ale też część prywatną, która jest zza kulisami gdzie sobie ustalają aktualną twardą politykę. Ergo, Trump uprawia kayfabe czyli utrzymywania iluzji dla publiki. I na pewno nie jest głupi i wieśniacki.
I to mówiąc, to nie daje mi spokoju. Bo show robi świetne i jest zbyt realistyczne. To jest showman i biznesmen/polityk w jednym.
@wielkaberta
Ale patrząc na te podejrzenia o insider trading gdzie ludzie z jego otoczenia sobie robił sprzedaż / kupno na minuty przed ogłoszeniami w telewizji, to mniemam, że to nie amerykańska głupota co największy cynicyzm.
Cwaniactwo, a mądrość to dwie różne rzeczy. Przeciętny Janusz Biznesu technicznie rzecz biorąc też reprezentuje pewien poziom sprytu, ale nie nazwalibyśmy go przecież jakimś geniuszem. Trump jest uznawany za głupiego ze względu na jego ubogie słownictwo i prymitywne zachowania. Nawet Epstein śmiał się, że Trump to jeden z tych ludzi którzy więcej książek napisali niż przeczytali więc prywatnie też nie sprawia wrażenie kogoś inteligentnego. Podejrzewa się nawet u niego analfabetyzm, a książki napisał za niego ghostwriter według dziennikarzy. Nie jest też jakimś świetnym biznesmenem i kilka razy był blisko bankructwa. Ma tendencje do zachowań impulsywnych. Są dowody na to, że podczas pierwszej kadencji był ograniczany przez własną administracje (dlatego teraz otoczył się miernymi, ale lojalnymi). Do tego obecnie przejawia potencjalną demencje.
Bo show robi świetne i jest zbyt realistyczne.
Miał doświadczenie dzięki prowadzeniu własnego programu przez kilka sezonów, występom w różnych programach i okazjonalnym pojawieniem się w serialach czy filmach. Jest dobrym showmenem, ale biznesmenem już takim sobie. Kasyna były kompletną porażką jak linie lotnicze i kilka innych pomysłów biznesowych. Politykiem jest jeszcze gorszym bo on nie ma zdolności organizacyjnych i nie potrafi myśleć długofalowo. Podczas pierwszej administracji ciągle wymieniał ludzi i sam przyznaje, że działa bardziej intuicyjnie, a nie planowo. To raczej niektórzy ludzie z jego otoczenia jak Peter Thiel są władcami marionetek i osiągają jakieś długoterminowe cele. Elon próbował być jak Thiel, ale średnio mu to wyszło i tylko sobie zaszkodził.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować