Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Nie wiem kto mógłby uwierzyć w tą bzdurę że Biden to komunista czy chiński agent. W praktyce w amerykańskiej polityce blokuje się nawet socjaliberała takiego jak Bernie Sanders, który jest ofiarą faktycznego oszustwa wyborczego. Biden zresztą otoczył się neokonserwatystami pokroju Blinkena i prowadzi protekcjonistyczną oraz antychińską politykę jak Trump. Jest zaangażowanie w wojnę na Ukrainie świadczy też o tym, że to atlantysta.
Osobiście jestem zdania, że ta teoria to trochę taki prawicowy odpowiednik tezy, że trump to faszysta i rosyjski agent (czego też ostatecznie mu nie udowodniono). Oczywiście nie ma możliwości by jawny agent obcego państwa był wstanie rzeczywiście przejąć władze nad najpotężniejszym mocarstwem świata i jednocześnie realizować interesy tegoż kraju. No chyba, że mówimy o Izraelu, ale to wyjątek. Jestem nawet zdania, że deep state istnieje i właśnie pilnuje by do takich sytuacji jak nagła zmiana kursu w polityce nie miała miejsca. Geopolityka wymaga jednak pewnej stabilności na rzecz realizacji długiej gry. W innym przypadku USA nie byłoby wstanie zachować pozycji hegemona przez tyle lat. Co do tez QAnona to przypominam ile tez tego gościa się nie sprawdziło. Lista jest na wikipedii.
Hillary Clinton was about to be arrested and would attempt to flee the country[d]
John Podesta would be arrested on November 3, 2017, and public riots would be organized to try and prevent the arrest of other public officials[68]
A major event involving the Department of Defense would take place on February 1, 2018
People targeted by Trump would commit suicide en masse on February 10, 2018
There would be a car bombing in London around February 16, 2018
A "smoking gun" video of Hillary Clinton would emerge in March 2018
Something major would happen in Chongqing on April 10, 2018
There would be a "bombshell" revelation about North Korea in May 2018
The Trump military parade would "never be forgotten"[e]
The Five Eyes "won't be around much longer"
Mark Zuckerberg was going to leave Facebook and flee the United States[f]
Twitter CEO Jack Dorsey would be forced to resign "next" (in the context of the prediction of Zuckerberg's resignation)[g]
Pope Francis would have a "terrible May" in 2018
Ten koleś jest skrajnie niewiarygodny i jeśli nie jest to zwykły troll to nie zdziwiłbym się gdyby był jakimś projektem manipulacji masami (wewnętrzny PsyOps). Miał to zresztą potwierdzić Michael Flynn, że Qanon to operacja dezinformacyjna Cia. Gdyby natomiast Trump rzeczywiście miał zagrozić deep state to by już nie żył. Dla mnie zresztą jedynym wrogiem pozostaje kapitalizm, ale jest to wróg systemowy.
#polityka #usa #bekazprawakow #antykapitalizm #teoriespiskowe

Zaloguj się aby komentować
O k⁎⁎wa ale beka XDDDD ale im wipler powiedział XDDDD ZAORANE
Co prawaki mają we łbach, że wszystko kojarzy im się z seksem analnym?
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Elon Musk to chyba najsłynniejszy przykład współczesnej wersji mitu Self-made mana, któremu udało się zdobyć ogromną fortunę dzięki wytrwałości i swojemu geniuszowi. Szczególnie kuce lubią wierzyć w ten mit. Lewica często wskazuje na fakt, że miał on bogatego ojca. Ważniejsze są jednak moim zdaniem jego powiązania z Cia. Jego firma SpaceX w 2008 była zagrożona upadkiem.
Pierwsze trzy starty rakiety w latach 2006-2008 zakończyły się awariami, które niemal zakończyły działalność firmy. Finansowanie Tesla Motors również nie powiodło się
Na szczęście uratował go jego kumpel z Cia, Michael D. Griffin . Był on prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy In-Q-Tel która była finansowana przez CIA w celu identyfikowania i inwestowania w firmy rozwijające najnowocześniejsze technologie. Samego Muska natomiast poznał w 2002 roku gdy ten leciał do rosji by kupić międzykontynentalne rakiety balistyczne w czym mu pomagał. Gdy Musk miał problem Griffin przyszedł ze wsparciem. Później w 2005 roku został mianowany administratorem NASA, gdzie promował usługi transportu ładunków komercyjnych i załogi. Dzięki niemu spółka SpaceX załapała się do programu Commercial Orbital Transportation Services. W jego ramach gdy Elon miał kłopoty to dostał rządowe kontrakty o łącznej wartości 3,5 miliarda dolarów. To tyle jeśli chodzi o mit prywatnej przedsiębiorczości i niezależności tego Muska.
#bekazprawakow #polityka #elonmusk #usa #revoltagainstmodernworld #antykapitalizm
Każdy z tych rzekomych "self-made manów" żeni tłumom taką samą łzawą historyjkę - wstawałem wcześniej, dźwigałem więcej, nikt mi nic nie dał. A wystarczy pobieżne sprawdzenie podstawowych informacji i ten odziedziczył kopalnię szmaragdów w Afryce, tamtemu ojciec kopsnął n-dziesiąt milionów dolarów nieoprocentowanej pożyczki, inny od małego był szkolony na rekina biznesu przez innego rekina biznesu i poznał właściwych ludzi zanim jeszcze zrobił prawo jazdy. Wolnorynkowe kuce łapią się na to tak samo jak sojowi lewacy w rurkach, tylko każdy wyciąga inne wnioski i każdy się myli.
Te wszystkie bajki z mchu i paproci są chyba opowiadane po to, żeby się plebs nie buntował na kosmiczne rozwarstwienie i nie wpadał na jakieś bolszewickie pomysły rozkułaczania burżujów czy tam coś.
Wiem że Elon założył SpaceX ale tyle z tego było że przerżnął i rząd musiał go ratować. Dlaczego go uratowali? Bo miał całkiem niezły pomysł a USA obcinało kasę na państwowe NASA, SpaceX było dobrą alternatywą bo wyciągając ich z długów dostali patenty i rozwiązania ale jednocześnie prywatny charakter firmy pozwalał na finansowanie przez inwestorów. SpaceX może wrzucić na orbitę coś kontrowersyjnego i USA nie muszą się przyznawać a do tego Elon nagania inwestorów więc rząd nie musi tyle łożyć na R&D. Taka moja teoria, jak będzie przeginać to się go znacjonalizuje albo znajdzie innego prezesa.
Tesla to projekt który kupił i też obłowił się na finansowaniu rządowym, PayPal to nie jego idea tylko trzech innych gości z którymi wszedł w fuzję. Elon miał bank internetowy X.com (co on ma z tym X?) a to oni wymyślili płatności.
On właściwie nic sam nie wymyślił tylko w odpowiednim momencie wszedł z kasą albo uwiesił się rządowego cycka. On jest inwestorem a udaje wielkiego wynalazcę. Ciekawe jak długo jeszcze zajedzie bo PayPal już nie jest jego, SpaceX ma szanse bo te rakiety im wyszły ale Tesla z ich cybertruckiem to żart, masakrycznie przewartościowana firma, droższa niż Toyota produkująca ze 20 razy tyle samochodów.
Jeszcze twitter jest ale tam to już szkoda gadać.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #humorobrazkowy #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #takaprawda

Zaloguj się aby komentować
ludzie! naprawdę tego chcecie??!!one
#polityka #bekazprawakow #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem z jakiej paki Fundusz Sprawiedliwości finansował tłumaczenie na angielski artykułów z "Od Rzeczy". Teraz nie będą. I się zesrali, że to atak wściekłego lewactwa. Oczywiście kwiat prawicowej publicystyki, zamiast sam za darmo to tłumaczyć ( on na wszystkim się zna) też narobił w gacie
#polityka #bekazRafalka #bekazprawakow


Zaloguj się aby komentować
Co byście doradzili Eli w tych trudnych czasach jakie czekają ją przez kolejne lata?
Niestety, ale już zdarzyła się rozmnożyć...
#jebacpis #bekazpisu #bekazprawakow #tiktok #
Zaloguj się aby komentować
konfiarz dostaje w ryja od żony innego konfiarza - za poglądy xDD
konfiarze, wy tak żyjecie?
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
być narodowcem, uważać się za czołowego polskiego patriotę, bez przerwy wycierać sobie ryja znakiem Polski Walczącej, a jednocześnie być wyjaśnianym bezpośrednio przez uczestniczkę Powstania Warszawskiego.
ciężko o lepszą reklamę dla tego cymbała, jego środowiska i wszystkich, którzy na niego głosowali
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Eh k⁎⁎wa, nic się nie uczą te prawaki. W TV Republika znowu darcie p⁎⁎dy, że Owsienko przewala siano na organizację Finału zamiast na pomoc.
#bekazpisu #bekazprawakow #wosp #tvrepublika #owsiaksprzedajeuranczeczenom
Zaloguj się aby komentować
Dziś w radio tok FM Witold tuman(owicz) stwierdził, że ustalenie zaprzysiężenia członków rady dialogu społecznego na dzień posiedzenia sejmu przez pRezydenta to było ok i to wina rządu, że nie przyszli.
Serio...? XD oczywiście ten sam tuman(owicz) nie ma nic przeciwko przeciąganiu przez pRezydenta powołania członków PKW i na komisjach sejmowych robi za dodatkowego pisowca.
A ich wyznawcy mający (lub nie) prawa wyborcze i tak ich bronią i usprawiedliwiają xD
Błagam wlas chłopcy bez szkoły i ze wsi, chociaż udawajcie że nie lubicie im ssać.
#polityka #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Wytłumaczcie mi proszę jak można być Polakiem i popierać partię taką jak niemiecka AfD. Czytam sobie te komy na prawicowych forach i mój mózg nie jest w stanie tego ogarnąć. AfD to nie tylko partia która nie lubi lewaggów. To ugrupowanie domaga się m.in. rewizji granicy polsko-niemieckiej, chce rozbicia UE oraz NATO, wyparcia USA z Europy i zacieśnienia stosunkowo z Rosją.
Czyli de facto wszystko co jest sprzeczne z polskim interesem. Nie muszę chyba mówić jak dla Polski kończyły się sojusze rosyjsko-niemieckie kiedy USA miały wywalone w Europę. Rozbicie NATO I UE, a więc to na co gra AfD oznacza odrodzenie niemieckiego militaryzmu oraz nacjonalizmu, które wejdą w sojusz z rosyjskim imperializmem.
Przecież Polak który zachwyca się AfD jest pozbawiony podstaw RIGCZ-u. Tu nawet nie ma o czym dyskutować. Rozbicie NATO, UE, USA poza Europą i Niemcy poza sojuszami zachodnimi w sojuszu z Moskwą to jest to o czym marzy Putin, bo mógłby robić w Środkowej Europie co tylko zapragnie.
#polityka #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Nawet fajny był ten wywiad z politykiem PiS-u. A nie czekaj, to polityk Konfederacji mającej rozliczać PiS-owców, wywracać stolik i potem zamykac ich do więzień. Widzę, że los Kukiza, Gowina i innych przystawek zbliża się wielkimi krokami. Nikt za chwilę nie będzie głosował na partię mającą 6-7 % poparcia, skoro ugrupowanie mające 4-razy wyższe notowania mówi dokładnie to samo.
A jakby ktoś zastanawiał się jaka jest różnica między takim Gowinem czy Kukizem a Konfą? Tamci dogadywali się z PiS-em gdy ten sprawował władzę, Porozumienie Gowina wchodziło w skład rządu, więc wynegocjowali dla siebie oraz swoich ludzi nie byle jakie stanowiska w ministerwstach czy spółkach skarbu państwa. Tymczasem Konfa daje się kupić obecnej opozycji, nie mającej wpływu na żadne poważne instytucje i nie mogącej zaoferować już żadnych lukratywnych stanowisk. A to wszystko w zamian za obietnicę walki z "lewactwem" xD
https://www.youtube.com/watch?v=HJNVv4fljE4&t=421s&ab_channel=RadioZET
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #konfedepis #konfederacja
@Lukato No nie wiem, czy taka beka z Konfederacji. Mi się wydaje, że oni próbują grać nie na przymilanie się do PiSu, lecz na przejęcie ich elektoratu. To, że syf robiony przez ostatnią władzę będzie konsekwentnie wyciągany na wierzch, nie oznacza, że ich wyborcy nagle zmienią światopogląd i zaczną machać flagami EU lub chodzić na marsze LGBTQWERTY. Konfa może próbować dać ludziom znajomą retorykę, ale w wykonaniu ludzi, który nie mieli jeszcze okazji ponadużywać władzy. A że wyborcy Konfederacji dorównują pisowcom pod względem bezrefleksyjnego popierania partii, ryzyko przejechania się na tej strategii jest relatywnie niewielkie.
Ja tak tylko przypomnę - upadek, lub nawet osłabienie PiSu oznacza gigantyczną próżnię na prawicy oraz miliony głosów do zgarnięcia. Czeka nas duże przetasowanie na scenie politycznej i może się okazać, że następną koalicją rządzącą będzie koalicja prawicy i centro-prawicy, która wyrośnie na zgliszczach PiSu i może przejąć część wyborców, którzy głosowali nie za TD/PO, lecz przeciwko PiS.
Zaloguj się aby komentować
Bąksy w swoim wideo mówi, że ma nadzieję, że Pani Minister zobaczy owe symbole podczas przyjścia do pracy. Niestety główne wejście do ministerstwa jest od ulicy Reja, a malował od strony Wawelskiej.
Ponadto:
namalował jakiś pokraczny znak PU zamiast PW,
zawahał się w którą stronę pisze się literę "P",
zniszczył budynek zabytkowy, który jest wpisany do rejestru, za co grozi jeszcze większa kara,
namawia do niszczenia innych budynków w całej Polsce.
coś pominąłem?
powiedzcie mi, że narodowcy są normalni
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekaznarodowcow
źródło: Michał Marszał

Zaloguj się aby komentować
Niemce znowu chcą bawić się w deportacje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedawno u naszych sąsiadów odbył sie zjazd w którym brali udział niemieccy radykałowie, oraz (około 25% poparcia) członkowie sondażowo drugiej na chwilę obecną partii w Niemczech, czyli NSDAP... tfu wróć! - AfD. (idą wybory)
Jak można było sie spodziewać, politycy AfD NIC NIE WIEDZIELI o tym, że poruszony zostanie temat masowych wysiedleń z ukochanego Heimatu...¯\_(ツ)_/¯
Ja tez nic nie wiem o tym, czy Martin chciał studiować malarastwo...xD
Dyskutowano miedzy innymi o deportacji miliona emigrantów (gdzieś do Afryki xd) w tym tych z paszportami niemieckimi. Trzy główne grupy w ich orbicie zainteresowania to: emigranci ubiegający sie o azyl, emigranci z pozwoleniem na pobyt w Niemczech i Niemcy, którzy nie chcą sie integrować xDDD
Zjazd poprowadził Martin Sellner - AUSTRYJACKi skrajnie prawicowy działacz polityczny i przywódca Austriackiego Ruchu Identitarneg. Sellner wychował się poza Wiedniem. Już jako nastolatek zaangażował się w politykę nacjonalistyczną, będąc częścią austriackiej sceny neonazistowskiej. Ma bana na wjazdy do UK i USA.
Więcej:
https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Sellner
Zapraszam na #podcast Ośrodka Studiów Wschodnich w tym temacie.
https://www.youtube.com/watch?v=IQfJzsQd5T0
#emigracja #niemcy #bekazprawakow #prawo #ciekawostki #opinie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Prawicy zdarza się przywoływać od czasu do czasu postać Rudiego Dutschke, niemieckiego socjologa, który inspirując się doktryną marksisty Gramsciego, miał zaproponować alternatywny sposób zdobycia władzy przez komunistów. Miał to być tak zwany długi marsz przez instytucje, mający doprowadzić do przejęcia władzy przez lewice dzięki zdobycia kluczowych stanowisk w administracji władzy czy instytucjach kultury. W efekcie miał on odpowiadać za powstanie tak zwanego marksizmu kulturowego, którego celem miałoby być zniszczenie cywilizacji zachodu poprzez nauki gender, małżeństwa gejów, seksualizacje dzieci, obalenie tradycji, podkopanie autorytetu kościoła i masę innych rzeczy o które prawica ma współcześnie ból d⁎⁎y. Pomijają tu jednak rzeczywiste poglądy jakie reprezentował ten pan, które są już nieco bardziej złożone.
Faktem jest, że rzeczywiście Dutschke zaproponował taką strategie i miał on też spory wpływ na wydarzenia z maja 1968. Natomiast on sam pomimo lewicowych poglądów ekonomicznych zdawał się być przychylny chrześcijanom. Cytując samą Wikipedię:
Dutschke claimed both Christian and Marxist inspiration for a socialism that rejected both the Leninist model of party dictatorship that he had experienced as a youth in East Germany, and the compromises of West German social democracy.
Dutschke allowed that religion played an "important role" in his life: that he "incorporated" its "fantastical explanation of the nature of man and his possibilities" into his later political work.
Miał on też dość patriotyczne stanowisko jak na lewicowca. Opowiadał się on między innymi za zjednoczeniem Niemiec gdy trwała jeszcze zimna wojna.
Dutscke believed that, even after Hitler, Germans had the right to decide for themselves whether to live in a single state once more.
Dosłownie krytykował lewice za to, że ignoruje ona kwestie narodowościową. (dość częsty moim zdaniem błąd na lewicy)
Dutschke confessed himself perplexed as to why the German left did not "think nationally"; the socialist opposition in the GDR and the Federal Republic should work together, recognizing that "the GDR is not the better Germany. But it is part of Germany
Jego podejście do koncepcji narodu zapewniło mu szacunek na prawicy po jego śmierci i to tej skrajnej.
Others have taken a different view. The Bavarian Information Center against Extremism (BIGE) notes that some of Dutschke's remarks on the German question have been cited by right-wing extremists. On the 40th anniversary of his death, the neo-Nazi grouping The Third Way (III. Weg) claimed that if he were alive Dutschke would be one of them
Ogólnie jednak jest to po prostu ciekawa i bardziej niejednoznaczna postać niż prawica byłaby gotowa to przyznać.
#bekazprawakow #antykapitalizm #polityka #revoltagainstmodernworld

Zaloguj się aby komentować
Z okazji zbliżających się wyborów warto sobie przypomnieć tego mema. Dość mało popularnym faktem jest, że Biden według politycznego kompasu jest na ćwiartce autorytarnej prawicy podobnie jak Trump. Od nieco ma łagodniejsze stanowisko w pewnych sprawach. W praktyce Biden rzeczywiście kontynuuje politykę protekcjonizmu i sprzeciwu wobec Chin podobnie jak Trump. Prawica jednak dość często wykazuje podejście, że wszystko na lewo od nich to komunizm. Podobnie jest i u nas gdzie zwolennicy Konfy twierdzą, że PO czy PiS to skrajni socjaliści i jedynie (wcześniej korwin) memcen i spółka reprezentują prawdziwą prawice. Ogólnie to dość śmieszni ludzie.
#polityka #usa #bekazprawakow #memy #neuropa #4konserwy

Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś zastanawiał się dzięki komu Mr. Długopis zwany dla zmylenia przeciwnika prezydentem RP, wygrał drugą kadencję niewielką różnicą głosów, to wrzucam zdjęcia autora słynnej akcji - "Mimo wszystko Duda". To ona w dużej mierze przyczyniła się do tego, że Duda miał te 300-tysięcy głosów więcej. To ten koleś nakręcał w Internecie młodych kuców głosujących na Bosaka, żeby zmobilizowali się i w II turze poszli zagłosować na Dudę. Marku, dziękujemy! Między innymi dzięki twojej akcji jeszcze przez 1.5 roku na stanowisku Prezydenta RP mamy komedianta, który postanowił zrobić mem z 38-milionowego Państwa w Centrum Europy oraz z jego prawdoawstwa. MIMO WSZYSTKO DUDA XD
#bekazprawakow #bekazpisu #jebacpis #mimowszystkoduda #polityka

Zaloguj się aby komentować