#heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #bekazprawakow

#heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #bekazprawakow

@Half_NEET_Half_Amazing pchasz się w symetryzm kolego ;)
Może wygląda że jadę tylko po jednej stronie ale wg mnie hejto jest po-sld skrętne I większość treści takie jest. Smierdakow i kilku jest tu w miarę neutralnych i spoko się czyta. Mody też są lewe;)
A jak tylko wyjdziesz z narracji to otrzymujesz wyzwiska. Się żyje.
Zaloguj się aby komentować