Jeśli ktoś ma dzieciaki (albo wychodzące zwierzaki) to zdecydowanie polecam zakup lassa na kleszcze w aptece. Kleszcze wychodzą bez problemu, do tego wielorazowego użytku. Dzisiaj kolejny raz użyte.
#rodzicielstwo #kleszcze



Społeczność
Wszystko dookoła rodzicielstwa - ciąża, poród, rodzicielstwo, wychowanie dzieci, edukacja i inne tematy wspierające okołodzieciowe
Jeśli ktoś ma dzieciaki (albo wychodzące zwierzaki) to zdecydowanie polecam zakup lassa na kleszcze w aptece. Kleszcze wychodzą bez problemu, do tego wielorazowego użytku. Dzisiaj kolejny raz użyte.
#rodzicielstwo #kleszcze


Zaloguj się aby komentować
https://youtube.com/shorts/a_eatDdokR8?si=plWOnY3ygIms2CbT
Witam.
Muszę przyznać, że dostałem tym krótkim filmikiem prosto w serce, nigdy bym o sobie nie pomyślał, że jestem stary 44 level. Czuję się bardzo dobrze w swoim ciele, i cieszę się zdrowiem. Moim zdaniem wiek to jedynie cyfra, znam dwudziestu paru Latków, którzy zdają się być fizycznie starsi ode mnie.
#czujedobrzeczlowiek
Zbliżam się coraz większymi krokami do 30-stki i jeśli mam być szczery to z roku na rok czuję się coraz młodszy xD. Jakoś tak w pewnym momencie mojego życia przestałem się sztucznie ograniczać moimi głupimi przekonaniami i blokadami które wypracowałem sobie za nastolatka i mogę powiedzieć jedno - mimo wielu stresów i problemów które przyszły z dorosłym życiem to w sumie póki co jest w pytę xD
Zaloguj się aby komentować
Dziś byłem w swojej starej pedałbudzie i moja była nauczycielka niemieckiego będzie wychowawczynią mojego syna.
#rodzicielstwo #szkola
Zaloguj się aby komentować
Szczyt lenistwa lvl. Opornik:
Wyślij do siedzącego w pokoju obok potomstwa SMS żeby przyniósł ci kilka kostek lodu, bo siadłeś po robocie przed komputerem, ślurpasz picie, grasz grę, i nie chce ci się samemu wstać do kuchni która jest za ścianą.
#rodzicielstwo #dzieci #zonabijealewolnobiega #lenistwo #zmeczenie #popracy


Zaloguj się aby komentować
Różowa to nocny marek o ile kiedyś miałem to w "D" tak teraz przy dwójce dzieciaków chodzenie spać o 3 nad ranem/w nocy jest no... nie na miejscu uważam. Nosze sie z zablokowaniem w tych godzinach internetu i niech siedzi nawet do 6.
#rodzicielstwo #nocnemarki
Zaloguj się aby komentować
Moja lvl 3,5 odwiedziła dziś pierwszy dentystę nie w celach rekreacyjnych i dała sobie zrobić dwa zęby bez jednej urojonej łzy!!! Fakt jedna plomba różowa, druga zielona i trochę śmiesznie wygląda no ale o gustach się nie dyskutuje. ¯\_(ツ)_/¯ Cieszę się jak głupi bo to oznacza, że nie będzie miała traumy takiej jaką ja mam.
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
Domowe przedszkole - zajęcia stolikowe pt. Naklejeczki
#dzieci #rodzicielstwo

Zaloguj się aby komentować
#rodzicielstwo #heheszki dam młodemu jakiś stary notes z byłej roboty, to sobie będzie w nim mazał - pomyślałem.
a z resztą, czego ja się spodziewałem.....

Zaloguj się aby komentować
Te uczucie, gdy syn przychodzi i pyta:
co to są pogromik żydów i kacerze?
Długo myślałem, że gdzieś to już było.. tylko gdzie..
Dziś, klika tygodni później znalazłem moją starą mp3
.
.
.
"Nie było końca świata w 1420, nie było w rok później, ani w dwa,
ani w trzy, ani w cztery nawet. Rzeczy biegły, że się tak
wyrażę, swym przyrodzonym porządkiem. Trwały wojny. Mnożyły się
zarazy, szalała mors nigra, szerzył głód. Bliźni zabijał i
okradał bliźniego, pożądał jego żony i generalnie był mu
wilkiem. Żydowinom co czas jakiś fundowano pogromik, a kacerzom
stosik. Z nowości zaś – szkielety w uciesznych podskokach
pląsały po cmentarzyskach, śmierć z kosą przemierzała ziemię,
inkub nocą wciskał się między drżące uda śpiących panien,
jeźdźcowi samotnemu na uroczysku strzyga siadała na karku."
xD
#narrenturm #sapkowski #ksiazki #audiobook #rodzicielstwo
#torrenty
Zaloguj się aby komentować
Młoda lvl3 dziś odwiedziła ortopedę, dokuczają jej silne bóle wzrostowe i czasem potrafimy pół nocy nie spać przez to. Ortopeda zbadał, stwierdził że wszystko ok i zalecił masaże, do kontroli za 3 miesiące. Morfologia krwi zrobiona i białaczka wykluczona, głaz z serca spadł potężny. Lvl 6 dziś też odwiedził doktorka, ten gizd akurat potrzebował badań do szkółki piłkarskiej, mocz, krew, ekg, doktorek go oglądał z każdej strony. Zdrowy jak młode źrebie na turnieje może jeździć.
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
@cebulaZrosolu pogłaskałeś potomka tak aby mu ciepło było?
Zaloguj się aby komentować
'Tata, zobacz jaką ośmiornice ktoś na drzewie narysował'
Ta dziecięca niewinność
#rodzicielstwo #uk

Zaloguj się aby komentować
Banalna, szybka, ale wdzięczna gra. W sam raz na popołudnie z pociechami
#rodzicielstwo #grybezpradu



Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj na tapecie Gwiezdne Wojny
#rodzicielstwo #lego #starwars


Zaloguj się aby komentować
Prawie 2 tygodnie temu pisałem , jak to bombel nie daje spać po nocy.
Wyszło na to, że finalnie skończyło się na SOR + pobyt w szpitalu 5 dni, a z badań wyszło, że ilość bakterii w moczu przekracza normę prawie 100 krotnie, CRP prawie 30 krotnie (zachciało jej się kurde bić rekordy...).
Jeśli u waszych dzieciaków gorączka nie chce po 2-3 dniach spaść i ciągle jest w okolicy 39-40, drogi oddechowe i ucho czyste, brak wysypek/krost/plam na ciele a mocz zaczyna dziwnie pachnieć, to lepiej od razu po antybiotyk lecieć + badanie moczu + posiew (te badania moczu przed podaniem pierwszej dawki antybiotyku) bo to bardzo duża szansa na problemy z układem moczowym
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#rodzicielstwo postanowiłem przycebulić i samemu zrobić zaproszenia na urodziny młodego.
no i mam co chciałem - wzór już wybrany #notorasizm

Zaloguj się aby komentować
Haratamy w gałę z młodym
#dzieci #rodzicielstwo


Zaloguj się aby komentować
Tato, czemu w #uk mają kierownicę po prawej stronie?
Bo oni tam jeżdżą po lewej stronie, mają ruch lewostronny.
Aha. Bo myślałem że po to żeby było wygodniej strzelać prawą ręką przez otwarte okno.
Kurtyna.
#dzieci #rodzicielstwo #strzelectwo


Zaloguj się aby komentować
Calutki tydzień córa była chora i siedziałem z nią w domu, no cóż zdarza się ¯\_(ツ)_/¯ Spiąłem poślady siedziałem z nią do 15 a później wracałem do swojej pracy. Młoda już zdrowa i... K⁎⁎wa jego mać przedszkole zamknięte poniedziałek/wtorek bo nie będzie wody...
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować