Hej. Mam czysto hipotetyczne pytanie, a mianowicie. Co jeśli dogadałbym się z wykonawcą usługi, na brak wystawienia faktury, bo ani jemy ani mi nie jest to rękę, ale po np 2-3 latach stwierdził, że jednak potrzebuję tej faktury? Generalnie wykonawca łamie przepisy, a ja mając dowód wpłaty jestem na czysto XD, jeżeli się nie myle to jest chore, że jest taka możliwość, bo można to wykorzystać bardzo chamsko przeciwko komuś.

Społeczność
Prawo
A moja córka studiuje prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)









