Patrzcie jakie wielkie truskawki. Prosto od kuzyna! 6 kobiałek dostaliśmy xd
Co ciekawe mieszka bodaj 3 km od Mariusza Pudzianowskiego. Mogę wrzucić fotkę jego bramy xd
#owoce #jedzenie


Społeczność
Patrzcie jakie wielkie truskawki. Prosto od kuzyna! 6 kobiałek dostaliśmy xd
Co ciekawe mieszka bodaj 3 km od Mariusza Pudzianowskiego. Mogę wrzucić fotkę jego bramy xd
#owoce #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #pop #funky #disco
Andrzej Piaseczny ft. Kayah - "Powiedz Kotku"
Sztos!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy miałem dzisiaj 10 minut bezczynne.
#galaretkanomore
Zjedzone: 4 550 kcal
Spalone: 4 600 kcal
Kroki: 24 200
Trening: push na siłowni + cable crunch
Bieg: 8.00 km
Rower: 13 km z dziećmi
Rozciąganie: 30 minut
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Byłem u dermatologa, zbadała mi znamiona, a zwłaszcza te które mnie martwiły- twierdzi, że wszystko okej i to normalne, że będą się pojawiać nowe przy mojej cerze (i mam to po dziadku bo dziadek też taki plamiasty
Uciekł mi płyn chłodniczy ale udało się dojechać do mechanika, jutro powinno być ogarnięte bo jakiś wężyk szlag trafił.
Dlatego dzisiaj i jutro będę miał tą wątpliwą przyjemność korzystać z bydgoskiej komunikacji miejskiej... Ech.
#adelbertthemighty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wszystko może być zagadką, wystarczy być głupim
#heheszki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#polska #zachodniopomorskie #przyroda #morzebaltyckie

Zaloguj się aby komentować
Laskowski najlepszy komentator nie ma to tamto
#mundial #mecz
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis
elo, co tam u Was?
@tomwolf Stres i frustracja związana z pracą coraz bardziej daje mi się we znaki fizycznie a poczucie braku sensu i celowości w życiu jest na niepokojąco wysokim poziomie. Ale zaraz wolny weekend, chwilą na złapanie oddechu i rozluźnienie się. A w poniedziałek od początku i tak aż do śmierci, bo na emeryturę nie liczę.
Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #mechanikasamochodowa Chłop se pod Biedronka warsztat zrobił :SSD

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Siemka, czy mamy na pokładzie specjalistę od klamkomanetek Shimano? Model Cues u6030, odkręciła się i wypadła śruba mocująca główkę klamki, czy jakoś tak sie to zwie, załączam fotki. Ktoś wie jak to przykręcić z powrotem? Chyba trzeba jakoś wysunąć trzpień na którym pracuje klamka, ale jak? Na gwarancję z tą pierdołą nie chce mi się jechać
#rower #diy




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na kolejną, trzecią już część wyrypy do krajów przybałtyckich.
https://www.hejto.pl/wpis/pribaltica-2026-cz-3
#nivaznegdziedroga
#podrozujzhejto
Zaloguj się aby komentować
Z Irbene ruszamy piaszczystymi drogami w kierunku przylądka Kolka. To taki Łotewski Hel choć nieco krótszy mniejszy i taki bardziej przytulny. Na ogromnym parkingu stoi kilka kamperów w tym kilka na polskich blachach, zostawiamy więc samochody i ruszamy na wieżę widokową. Sama wieża i widoki naprawdę bardzo przyjemne, choć sam Bałtyk zaskoczył nas flautą i taflą gładką jak lakier na nowej Ładzie ( z daleka piknie a jednak z bliska nieco się marszczy